.
Отговор в тема
Страница 67 от 72 ПървиПърви ... 1757636465666768697071 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 651 до 1 675 от общо 1786
  1. #1651
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Като Зленокса е тръгнал да изброява поименно чернокожите жертви на полицейския произвол:

    Убийството на Джъстин Деймънд, убита безпричинно от чернокож полицай и никакви протести не са последвали.

    Олеле расизъм, олеле оставка, импийчмънт, олеле

    https://scontent.fsof10-1.fna.fbcdn....91&oe=5F080458
    Последно редактирано от defender : 06-11-2020 на 23:14

  2. #1652
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    От начина, по който (не) си форматираш коментарите, ме заболяват очите, така че ще си го спестя.

    Значи формата е по-важен от стойността? Ок. Чао.
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  3. #1653
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Като Зленокса е тръгнал да изброява поименно чернокожите жертви на полицейския произвол:

    Убийството на Джъстин Деймънд, убита безпричинно от чернокож полицай и никакви протести не са последвали.

    Олеле расизъм, олеле оставка, импийчмънт, олеле

    https://twitter.com/BlocboyShinra/st...34942948691970

    Пак си оставяш глупак.
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  4. #1654
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Значи формата е по-важен от стойността? Ок. Чао.
    Не е по-важен, но има определена стойност. Каква мислиш беше причината никой да не дочита коментарите на npp.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  5. #1655
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Трябва да провериш, колко чернокожи полицаи са загинали в следствие на чернокожия протест срещу расизма?

  6. #1656
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Не са основателни. Полицията не трябва да има предразсъдаци за да отстоява закона. Закон и ред на работят на база предразсъдаци - иначе какъв закон и ред ще имаш когато никой не е равен пред закона? Полицията като обществена институция работи за хората, не против тях. В един момент такива предразсъдаци се превръщат с систематизирано преследване на определена група хора. Историята е пълна с такива примери.
    Предразсъдъците са обратни - в ущърб на белите, не на чернокожите. Прочети досието на тоя Джордж Флоид, 6 различни обвинения и всеки път му е дадена минимална присъда. Къде е системния расизъм? В това че имат квота за позиции в университети и местоработи, и ще го вземат само щото е черен - нищо че вместо него могат да вземат 10 с по добро резюме? Или може би е в това че им дават помощи от 5 поколения насам? Сигурно е в това че чернокож не може да бъде расист, защото расизма може да се упражнява само от бели? Или пък в това че всеки един момент могат да използват race card и да замклъкнат всеки негативен коментар за тях. Просто говориш глупости. Предразсъдъците са към полицаите, които се опитват да си вършат работата, а не могат, понеже във всеки един момент могат да ги изкарат расисти. А в повечето случаи просто полицая си е боклук, не е задължително да е расист, за да е боклук.Ако си мислиш че предразсъдъците не са основателни, само един пример ще ти дам. Вървиш по улицата, късно вечер. Ситуация едно - срещу теб се задават група бели младежи.Ситуация две - срещу теб се задават група черни младежи. Ако искаш да ми кажеш че и в двата случая едни и същи варианти и мисли ще ти минат през главата, то поздравления - не си расист, но пък за сметка на това си идиот и ще бъдеш ограбен и пребит като идиот. Същото е и с полицията. Ако нямаш едно наум с тия хора, значи си идиот, а в Америка, където оръжия има под път и над път, то тази проява на идиотизъм може да ти се окаже последна.
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Да, както беше напълно ясно че тоя пич Стивън Падък няма да отиде на някъв си killing spree rampage и да изтреби 58 души... По тая логика, ако видя някой бял с полу-автоматично оръжие на публично място, бих го застрелял на место. Да не забравя, белите извършват най-многото училищни кланета в Америка. Къде са предрасъдаците към тях?
    Това е планирано деиствие, няма нищо общо с битовата престъпност сред черните. А училищните кланета по мое мнение са точно резултат от масираната анти-бяла пропаганда и като цяло deracinate политиката, която унищожава белите общности и хвърля младежите в един напълно лишен от логика и ценност свят на деградация и липса на смисъл. Не случаино и депресията и нивата на самоубииства сред белите мъже се е увеличила главоломно през последните 50 години. Отделно е че това са психически нестабилни хора, а както се казваше в Жокера - какво се получава когато смесиш психически нестабилен самотник с общество, което го изоставя и го третира като боклук? Мда, получаваш каквото си заслужил. Всичките тия училищни кланета са дело точно на такива самотници. Хора, които просто не се вписват в basic програмата, която им се сервира като нормална от медии и всичко останало. Ако приемем че обществото е един организъм, тия хора за мен са симптомите на този организъм и болестта, която го мъчи. И тая болест зе нарича евреи. https://www.youtube.com/watch?v=eilDS0IKhLE
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Понеже пистолет играчка предполага супер голям жизнен риск за полицая ли...?
    Не знам какъв точно е бил случая, но ако играчката е изглеждала достатъчно истинска.... Ако са насочвали пистолет и са стреляли по теб, нормално е в такава ситуация да реагираш инстинктивно.
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Факта е че по голямата част от полицейската бруталност се прилага върхи чернокожи.
    Факта е че голяма част от престъпниците са чернокожи, така че съвсем закономерно е голяма част от полицеиската бруталност да е срещу тях. А това че имат проблем с полицеиската бруталност по принцип си е факт, но то това си им е част от културата. Няма как да не са застрелват повече хора, при положение че всеки втори има оръжие. За сметка на това пък баба ти на село няма да я оберат циганите, щото вади двуцевката и почва да стреля и никои нищо не може да и каже после.
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Запитвал ли си се защо чернокожите в Америка извършват неколкократно повече престъпления в сравнение с останалите?
    В сравнение с къде? Африка ли? Там нещата са дори още по-зле. Истината е такава, че негрото е тъпо животно, но може да постигне някакъв еквилибриум, ако живее в племенна система, понеже еволюцията само дотолкова му позволява. В племената в Африка няма престъпност, защото наказанията от вожда са много сурови. Но оставиш ли негри в голям град, с цивилизация, където следва като съвестни граждани да спазват закони, това просто е рецепта за пълна катастрофа. Не може тои вчера да е слезнал от дървото, където е чукал кокосови орехи и е пеел уга буга краи огъня, а днес да бъде част от суперорганизъм като държавата. Просто не става. Колкото и да въртиш и сучиш, фактите във всяка една страна където има черни, сочат друго. Навсякъде chimp out-ват. Естествено че ако имат и оръжия, нещата стават още по-зле. И да, икономическия фактор също е валиден, но не е определящ. Не е дори наполовина определящ. Просто трябва да бъдат управлявани с желязна ръка, защото нямат self-awareness-а да се саморегулират като общество, така както европеиските и азиатските общества. Ама не знам какъв е смисъла да говоря, ти не си живял сред такива хора и не знаеш за какво става въпрос - и не, това че познаваш няколко чуждестранни студента не се счита за живеене сред тях, щото тия са каимака на расовия им фонд и що годе могат да бъдат интегрирани.
    Последно редактирано от Knispel666 : 06-11-2020 на 22:31

  7. #1657
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Не е по-важен, но има определена стойност. Каква мислиш беше причината никой да не дочита коментарите на npp.
    Не знам какво npp е коментирал. Нито си ми представила коментарите му. Не съм всевиждащт. А и това не е причина заради която да не приемаш информацията представане пред теб като невярна. Опитай пак с по-въжливи опровергания.
    Последно редактирано от Zlennox : 06-11-2020 на 22:38
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  8. #1658
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Не знам какво npp е коментирал. Нито си ми представила коментарите му. Не съм всевиждащт. А и това не е причина заради която да не приемаш информацията представане пред теб. Опитай пак с по-въжливи опровергания.
    Не си ми дал причина да влизам в диспут с теб, не хвърлям бисерите си по свинете.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  9. #1659
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Интересно ми е защо протестиращите срещу расизма, унищожават статуи и паметници на онези велики хора, които са били в основата на това Америка да се превърне във велика държава? Това пък защо?

  10. #1660
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    не хвърлям бисерите си по свинете.
    Особено когато ги нямаш...


  11. #1661
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Особено когато ги нямаш...

    Откъде знаеш, да не си ги откраднал.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  12. #1662
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590


    Изцяло икономически фактори, нали ве Зленоксе
    Последно редактирано от Knispel666 : 06-11-2020 на 23:08

  13. #1663
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Откъде знаеш, да не си ги откраднал.
    Баш пък, умрял съм за твоите бисери.

  14. #1664
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Как пишеш като си умрял.

    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  15. #1665
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Не съм набожен, атеист съм, или пък агностик (не мога да се определя с точност), но съм кръстен и мисля, че идеята за комунизма, се приближава най-много до християнството и не е нещо грешно, а хуманно... Така го разбирам аз, спрямо съвременните условия.
    Последно редактирано от RedArmy : 06-11-2020 на 23:32
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  16. #1666
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Как пишеш като си умрял.

    Не се прави на много умна. Не си.

  17. #1667
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Не съм набожен, атеист съм, или пък агостик (не мога да се определя с точност), но съм кръстен и мисля, че идеята за комунизма, се при приближава най-много до христинството и не е нещо грешно, а е хуманно... Така го разбирам аз.
    Една форма на умствена изостаналост, наи-много се приближава до друга форма на умствена изостаналост. Кои би предположил....?

  18. #1668
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Не се прави на много умна. Не си.
    Жалко, мислех, че съм Мария Кюри на 21. век.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  19. #1669
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Жалко, мислех, че съм Мария Кюри на 21. век.
    Истинската ти стоиност е в тия бели краци и това между тях, не знам как още не си го осъзнала.

    ПП: Може би в това че още не си го осъзнала е истинската ти стоиност.
    Последно редактирано от Knispel666 : 06-11-2020 на 23:32

  20. #1670
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    мисля, че идеята за комунизма, се при приближава най-много до християнството и не е нещо грешно, а е хуманно... Така го разбирам аз, спрямо съвременните условия.
    Първо Иисус, преди да тръгне на проповядва е бил занаятчия, демек по съвременно му имали са семеен бизнес с баща му, частен, а не държавен.
    Второ в Библията се казва не на бедния вземи си сам от богатството на богатия, а се казва на богатия ако имаш в повече, дай и на ближния ти в нужда т.е. като доброволен акт.

    Така че, разлика има голяма, мисля.


    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Една форма на умствена изостаналост, наи-много се приближава до друга форма на умствена изостаналост. Кои би предположил....?
    Е явно предположението ти е грешно за християнството, за пореден път.
    Ама важното, че винаги си вярваш твърдо.
    Последно редактирано от defender : 06-11-2020 на 23:37

  21. #1671
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Истинската ти стоиност е в тия бели краци и това между тях, не знам как още не си го осъзнала.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  22. #1672
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    When you're too autistic to think of a clever response, so you just post a random meme.


  23. #1673
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Аз искам да защитя dreamwalker, не заслужава да бъде оплювана, имали сме спорове и различно мнение (да не кажа, че сме на различни полюси), но не смятам, че е глупава, просто има различно мнение (донякъде прихванато от други хора) по много теми и по-податлива на внушения от различни места. Може би, трябва да се размисли малко повече върху нещата, другото е просто... форум.
    Последно редактирано от RedArmy : 06-11-2020 на 23:56
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  24. #1674
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението


    Е явно предположението ти е грешно за християнството, за пореден път.
    .
    А ти отговаряш на реторичен въпрос.
    Just goes to prove my point.

  25. #1675
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Добре, авторитетите на тийнпроблем се изказаха за интелекта ми, вече мога да заспя спокойно.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си