.
Отговор в тема
Страница 41 от 72 ПървиПърви ... 3137383940414243444551 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 001 до 1 025 от общо 1786
  1. #1001
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Не мога да разбера нещо. В Германия и Италия зверски са изнасилени две млади момичета, едната умира след страшни 12 часови мъки.
    В България има цяла прослойка активни боркини за правата на жените (някои от тях допълзяли чак до Берлин и Оксфорд), които като цербери дебнат да чуят, че някои си Пешо от Злокучене е ударил шамар на жена си и след това моментално заливат публичното пространство с вопли какви зверове са българските мъже, как жените са унижавани, мачкани и нямат никакви права. Страшно е, ужас!

    В Америка съдията Кавано е обвинен , че преди 30 години може би се е опитал да изнасили някаква дама, о ,ужас, боркините за женска справедливост ни заливат със информация за ужасяващия престъпник Кавано и гадните бели мъже и техния мачизъм и сексизъм.
    Всички са страшно възмутени и агресивно громят шовинистичните мъже, посмели да посегнат на жени.

    Изведнъж зверски изнасилват две млади жени, едната убиват, и никаква реакция.
    Все едно нищо не се е случило. Няма упреци, няма вопли, няма приказки за ужасяващия мъжки шовинизъм, няма и сълзи за поруганите млади жени.

    Може би защото въпросните мъже са клети бежанци, представители на "религията на мира".
    Последно редактирано от defender : 10-29-2018 на 11:07

  2. #1002
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "либерал-прогресистите най-после откриха как ще се преборят с омразата, дето все искат, обещават и плануват да я преборят.
    Мнооого ги мъчи тая работа с „Джизъса”, много."
    Ама в същото време се полагат адски много усилия за исляма и ислямистите да се чувстват комфортно.
    СлучаЕност ......


  3. #1003
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Зимни ще се казват вече коледните базари в Белгия, за да няма дискриминирани"
    https://www.dnevnik.bg/sviat/2018/10...L19SsxegLjLvnE

    Скоро няма да остане и един християнски символ в Европа ... нищо чудно да се налагат и санкции на лица и фирми, ползващи християнски символи

  4. #1004
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #1005
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #1006
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Оставете хората да си празнуват каквото искат бе!" - Не спират с подобни постове относно Хелоуин същите тези хора, които иначе цяла година квичат на умряло срещу всяко хоро, гаврят се с всеки събор и носия, гнусят се от всяка традиция или направо пишат цели статии в Deutsche Welle срещу скачането за кръста на Богоявление."


    ....либерали сър!

  7. #1007
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитат:
    "Решението на няколко белгийски града да преименуват традиционния от векове Коледен базар на "Зимен", за да бъде по-неутрално и политкоректно е дълбоко извращение.

    Комунистите някога имаха цяла програма на ЦК за борба с традиционните религиозни празници, разписана по точки и подточки. Тя предвиждаше Гергьовден да се празнува като ден на овчаря, а не на Св. Георги, както и абсурдно окръжно до хлебозаводите с нареждане козунаци да се произвеждат и продават целогодишно, за да се унищожи магията на Великден, а също и до телевизията точно в нощта на Възкресение да дават нашумял западен филм, по-възможност с някое дамско зърно, за да не отидат хората на църква... има го разписано. Тези европейски мултукултуралисти са същите идеологически фанатици на Злото.

    И не, не мисля, че на някой мюсюлманин в Белгия му пречи Коледа. Вярвам, че дори когато Испания е била под арабите част от халифата, дори тогава не са вършени такива свинщини. Това са идеологическите фанатизми на група бели псевдоакадемични псевдохуманитари, които са следвали Плеханов, Троцки, Маркс, Ленин, Мао, Че, Маркузе... с тях имаме проблем, с негодниците, за които няма нищо свято, а не с хората, които празнуват различна святост."

  8. #1008
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Хората, които налагат глобалния социализъм, са милиардери, продукт на свободния капиталистически пазар. И е съвсем ясно, че става въпрос за бизнес и власт. Джендъри, феминистки, мюсюлмани, етнически малцинства, прогресивни либерали - са просто полезни идиоти."
    https://www.foxbusiness.com/politics...kevin-mccarthy

  9. #1009
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Едно време ги лекуваха тия хора":

    69-годишен мъж казва, че той се идентифицира като 49-годишен и иска възрастта му законно да се промени
    https://www.businessinsider.com.au/d...-to-49-2018-11

  10. #1010
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Либералите спечелиха долната камара в Америка. Няма протести, запалени коли и бунтове, плюшени органи не плачат по улиците, студенти не търсят сейф плейсис и психологическа помощ, селяците-калвинисти не изваждат от плевнята старите си уинчестери, няма потрошена собственост и пожари, реднек кънтри певци не търсят убежище в Канада. Хубаво е човек да знае, че истерията има представителство."

  11. #1011
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    "Едно време ги лекуваха тия хора":

    69-годишен мъж казва, че той се идентифицира като 49-годишен и иска възрастта му законно да се промени
    https://www.businessinsider.com.au/d...-to-49-2018-11
    Аз пък искам законно да ме обявят за милионер, с изплащане на обезщетение за причинените ми неимуществени вреди, причинени от липсата на скъпа кола и вила на Хаваите !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #1012
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    ...причинените ми неимуществени вреди...
    Казвам "неимуществени", защото са причинени именно от липсата на имущество !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #1013
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Испания: На заден план - джендър идеология. На преден план - деца."




    ПП: Зленокса, като отявлен либерал, дано да ни обясни каква е целта на това явление.

  14. #1014
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    "Испания: На заден план - джендър идеология. На преден план - деца."




    ПП: Зленокса, като отявлен либерал, дано да ни обясни каква е целта на това явление.

    Ефенди, ти да не си израснал в гей семейство с двама бащи? Само джендъри, пишки и развратия са ти в главата. Съмняваш ме нещо.
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  15. #1015
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Само джендъри, пишки и развратия са ти в главата. Съмняваш ме нещо.
    Това се проповядва от либералите. Аз само го констатирам. Аз съм ретрограден консерватор, бря.


    ПП: Ама и това либералите сте толкова назадничави, че ни връщате във времената на дивото езичество и содомизъм. Нищо ново под слънцето.

  16. #1016
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Това се проповядва от либералите. Аз само го констатирам. Аз съм ретрограден консерватор, бря.


    ПП: Ама и това либералите сте толкова назадничави, че ни връщате във времената на дивото езичество и содомизъм. Нищо ново под слънцето.
    Взимаме пример от вас прогресивните консерватори. Тъкмо излизам от засъдание на илюминатксите либерали. Със Сорос дискутирахме кое е по консервативно: забраната на аборти и отнемането на тялостна автономност или сексизма.
    Последно редактирано от Zlennox : 11-14-2018 на 12:35
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  17. #1017
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    ...забраната на аборти и отнемането на тялостна автономност


    Правата на майката свършват там, където започват правата на бебето !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #1018
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението


    Правата на майката свършват там, където започват правата на бебето !
    Не жива материя няма как да има права
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  19. #1019
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Не жива материя няма как да има права
    Нежива материя няма стремеж към живот. Плода в корема на майката има заложен стремеж към живот, именно затова се развива до завършено същество за да реализира този вроден стремеж да живее. Аборта секва този стремеж.
    Плода е нещо в което има заложен бъдещ потенциал за живот и аборта отнема този заложен потенциал.

    Затова либералите по-скоро трябва да защитават правото на плода за живот, а не да одобряват аборта.

  20. #1020
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Не жива материя няма как да има права
    Така е, но бебетата са живи същества, далеч преди да се появят на бял свят.

    Колко по-добре щеше да е, ако хора като теб бяха "не-жива материя" още в коремите на майките си (мъртвородени), вместо да пишат сега глупости по форумите!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #1021
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Men in Black 4
    https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net...23&oe=5C661E6E


    ПП: Всичко е точно

  22. #1022
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Що се отнася до либерализма, тук проблемът е в прекомерното залагане на възможностите на отделния човек, които са принципно ограничени. Отделният човек сам не може да изгради общност. Ако при левите политически системи човекът може да остане безправен и потискан, при либерализма, той може да остане духовно недоразвит, културно ограничен и интелектуално нереализиран."


    ПП: С либерализма всичко е точно. Тая духовна недоразвитост и културна ограниченост на "умно-красивите" вече обществото я изпитва на гърба си. А това е само началото на либералната идилия.

  23. #1023
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Нежива материя няма стремеж към живот. Плода в корема на майката има заложен стремеж към живот, именно затова се развива до завършено същество за да реализира този вроден стремеж да живее. Аборта секва този стремеж.
    Плода е нещо в което има заложен бъдещ потенциал за живот и аборта отнема този заложен потенциал.

    Затова либералите по-скоро трябва да защитават правото на плода за живот, а не да одобряват аборта.
    Ефенди, когато една звезда като Слънцето изгори цялото си водородно гориво, тя се разширява, за да стане червен гигант. В зависимост от масата й, в продължение на около седмица, свръхновата е по-ярка от всички останали звезди в своята галактика. След това бързо избледнява. Всичко останало е малък, плътен обект - неутронна звезда или черна дупка - заобиколен от разширяващ се облак от много горещ газ. Този газ има потенциала да даде зародиш на нови звезди и слънчеви системи които да доведът до потенцилен живот в бъдеще. Но това което искам да ти покажа е, че потенциала не е ексклузивен фактор само в 'живи организми'. Всеки универсален закон има стремеж към това за което е узаконен да върши.

    Всеки молекуларен организм/бактерия имат потенциал и стремеж да се развиват, мутират, еволюират и живеят. Това не прави бактерията или спермата/яйцето рефлексивен, морален и рационален агент. Бактерията/спермата/младия зародиш нямат нервната система и рецепторите които да ги направят съзнателни за своето съществуване. Според мен в аборта няма лошо, но това е в зависимост от колко е развит плода. Интересно защо анти-аборти като вас никога не се слагат в позицията на майката, нейното качество на живот и най-вероятното качество на живот на зародиша ако не бъде абортиран. Според теб по-добре ли би било ако не са абортира зародиша но бъде роден в позиция на супер-депривация, недохранване и семейство/майка неспособна да му даде един добър качествен живот? Би ли било правилно да подложиш детето си на цял живот мизерия и трудности само защото вселената има потенциал за живот?

    Разбира се, вие с Грозния може би сте фундаменталисти (най-вероятно) и затова отричате тези неща, но това са факти, а те са малко понятно разбиране за вас. Затова Грозния пасивно си призна че съм прав и ретрактира към теологическа реторика.
    Последно редактирано от Zlennox : 11-16-2018 на 09:16
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  24. #1024
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Ефенди, когато една звезда като Слънцето изгори цялото си водородно гориво, тя се разширява, за да стане червен гигант. В зависимост от масата й, в продължение на около седмица, свръхновата е по-ярка от всички останали звезди в своята галактика. След това бързо избледнява. Всичко останало е малък, плътен обект - неутронна звезда или черна дупка - заобиколен от разширяващ се облак от много горещ газ. Този газ има потенциала да даде зародиш на нови звезди и слънчеви системи които да доведът до потенцилен живот в бъдеще. Но това което искам да ти покажа е, че потенциала не е ексклузивен фактор само в 'живи организми'. Всеки универсален закон има стремеж към това за което е узаконен да върши.

    Всеки молекуларен организм/бактерия имат потенциал и стремеж да се развиват, мутират, еволюират и живеят. Това не прави бактерията или спермата/яйцето рефлексивен, морален и рационален агент. Бактерията/спермата/младия зародиш нямат нервната система и рецепторите които да ги направят съзнателни за своето съществуване. Според мен в аборта няма лошо, но това е в зависимост от колко е развит плода. Интересно защо анти-аборти като вас никога не се слагат в позицията на майката, нейното качество на живот и най-вероятното качество на живот на зародиша ако не бъде абортиран. Според теб по-добре ли би било ако не са абортира зародиша но бъде роден в позиция на супер-депривация, недохранване и семейство/майка неспособна да му даде един добър качествен живот? Би ли било правилно да подложиш детето си на цял живот мизерия и трудности само защото вселената има потенциал за живот?

    Разбира се, вие с Грозния може би сте фундаменталисти (най-вероятно) и затова отричате тези неща, но това са факти, а те са малко понятно разбиране за вас. Затова Грозния пасивно си призна че съм прав и ретрактира към теологическа реторика.

    Но само живо същество притежаващо съзнание може да има права. А човешкият зародиш има потенциал за развитие на съзнание.

    Например:
    "Аз имам право на собственост върху моето колело. Това създава задължения в другите същества да не използват моето колело без моето изрично разрешение. В този смисъл, носител на права може да бъде само това същество, което е самоосъзнато, има свободна воля и може да носи отговорност."
    Звездите и бактериите не спадат в тази категория.

    Разбира се аз нямам нищо против либералите да се асоциирате с бактерии.
    Последно редактирано от defender : 11-16-2018 на 13:19

  25. #1025
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Да, потенциал след определн период на развитие и социализиране в културни и социални норми. Искам да обясниш на 6 седмичен зародиш Кантовия морален императив или пък на 2/3 годишно концепцията за социален 'Хабитус' на Бурдийо! Децата попринцип затова имат толкова малко права освен малкото им дадени, най-вече защото нямат моралния и рационален капацитет - до такава степен че да е развит адекватно - който да им позволи да взимат важни решения сами. Тоест примера ти с колелото няма как да проработи, защото дори и родените малки деца не са до такава степен осъзнати че да взимат адекватни рационални решения сами камоли пък да носят някаква отговорност... Но разбира се фундаментализма не е базиран на логика и рационалност.

    Ако искаш да докажеш друго яче, искам да ми обясниш подробно колко много си спомняш за своя морален компас когато си бил на 1 или 2 годинки? Искам да ми обясниш как си взимал рационални решения тогава, и каква морална логика и принципи си използвал за да вземеш тези решения?

    За мен аборта е ок до степента в която нервната система почне да се развива.
    Последно редактирано от Zlennox : 11-16-2018 на 16:37
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си