"Джъстин Трюдо казва много глупави неща, но тази седмица министър-председателят надмина себе си. В интервю за края на годината относно националната сигурност - Трюдо заяви, че според него бойците от ISIS могат да бъдат "изключително мощен глас" в Канада." http://torontosun.com/opinion/column...n-trudeau-says
ПП: Също в статията се припомнят и за случая с решението на либералното правителство на Трюдо да се извини и изплати обезщетение в размер на 10 милиона долара на осъдения терорист на Ал Кайда Омар Хадр, признал се през 2010 г. за виновен за убийството на американски военнослужещ в Афганистан. Той осъди родината си Канада за нарушаване на конституционните му права, тъй като властта била съдействала на САЩ да го изпратят в затвора в "Гуантанамо". (смях)
Ляволибералната политическа власт, много добре си паснаха с ислямистите, преателЕ. Любов от пръв поглед между тези две политически утопии за управление.
Последно редактирано от defender : 12-22-2017 на 10:50