.
Отговор в тема
Страница 37 от 72 ПървиПърви ... 2733343536373839404147 ... ПоследнаПърви
Резултати от 901 до 925 от общо 1786
  1. #901
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Но, щом толкова не искаш други хора тука, само ти и npp, махам се от темата ТИ.
    типичен лишен от самоирония човек. Много си надул бузите, ве декси, не виждаш ли, че с това с докладването те иронизирах, не виждаш ли че в края на израза се хиля, като прасе.
    Последно редактирано от defender : 08-15-2018 на 17:08

  2. #902
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    типичен лишен от самоирония човек. Много си надул бузите, ве декси, не виждаш ли, че с това с докладването те иронизирах, не виждаш ли че в края на израза се хиля, като прасе.
    А, ама аз не заради докладването бе пич Няма просто за какво да ме докладваш, нищо не съм нарушил. Аз и без това не обичам да споря с хора като тебе с които се спори много трудно поради характера им.

  3. #903
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    „Идеалистична, млада, американска двойка предприела пътуване с велосипеди през територията на ИСИС, за да докажат, че "хората са добри" и че "злото е измислена концепция“.

    Обаче, пътуването на мечтите на Австин и Геогеман завършило с трагичен и ужасен край. Когато стигнали до Таджикистан, страна с известно терористично присъствие на 29 юли една кола се забила в тях. Петима мъже излезнали от колата и намушкали двойката заедно с двама други велосипедисти - единия от Швейцария, а другия от Холандия.

    Два дни по-късно ИСИС пуснали видео, показващо същите мъже, седнали пред черния флаг на Ислямска държа и обещаха да убиват "неверниците".
    https://www.pluralist.com/posts/1824...m_medium=share


    ПП: клети, наивни либерали
    Последно редактирано от defender : 08-16-2018 на 13:11

  4. #904
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Датската арктическа служба съобщи, че въпреки всички медийни истерии на север все още има повече лед от нормалното за последните 15 г."

    https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net...7d&oe=5C07FAAF



    ПП: клети либeрали

  5. #905
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    „Идеалистична, млада, американска двойка предприела пътуване с велосипеди през територията на ИСИС, за да докажат, че "хората са добри" и че "злото е измислена концепция“.

    Обаче, пътуването на мечтите на Австин и Геогеман завършило с трагичен и ужасен край. Когато стигнали до Таджикистан, страна с известно терористично присъствие на 29 юли една кола се забила в тях. Петима мъже излезнали от колата и намушкали двойката заедно с двама други велосипедисти - единия от Швейцария, а другия от Холандия.

    Два дни по-късно ИСИС пуснали видео, показващо същите мъже, седнали пред черния флаг на Ислямска държа и обещаха да убиват "неверниците".
    https://www.pluralist.com/posts/1824...m_medium=share


    ПП: клети, наивни либерали
    В Таджикистан с колело??? Тези хора добре ли са? Аз и без да има ИДИЛ там пак не бих тръгнал с колело точно там.... Разбирам да е журналистически екип с охрана и т.н. - тогава окей, безопасно е сравнително, ама иначе никак.

  6. #906
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Аз сам го казах, че го има върху банкнотите и причината, поради която го има е много интересна. Оказва се на практика, че този надпис има добър психо ефект и си върши работата.
    Сигурно и в училищата причините са същите.
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Какво означава християнска държава? Ние сме християнска държава мисля също. И както сме такава, имаше две училища, едно към Разград, другото към Кърджали в което ставаше точно подобно нещо.
    Примерът ти е изключително глупав и неподходящ.
    В тия училища, надписите имали ли са нещо общо с християнството? Или е било друга религия? А?!
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Искам да дефинираш думата "либераст", защото в речника подобен неологизъм не съществува.
    Ако не я откриваш в речника, вземи огледало !
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    До момента в който я разтълкуваш, всяка нейна употреба ще бъде разглеждана от мен като обида.
    Ти заплашваш ли ме ?!
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    И също, както сам каза, избягваш да ми отговориш на "повтарящи" се въпроси.
    Така е, защото не искам да повтарям нещо което вече съм казал.
    С тея стени от текст ти повтаряш като папагал глупости, които отдавна съм опровергал достатъчно ясно за всеки, който не е със "СОП" .
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Расизма не е един и същи. Ако някой те обиди с израза 'бял боклук', самото значение и сигнификация е съвсем различно от това ако ти наречеш някой чернокож 'негър.
    Току що доказа, че си лицемер и расист (както твърдя отдавна)!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #907
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Сигурно и в училищата причините са същите.
    Примерът ти е изключително глупав и неподходящ.
    В тия училища, надписите имали ли са нещо общо с християнството? Или е било друга религия? А?!
    Ако не я откриваш в речника, вземи огледало !
    Ти заплашваш ли ме ?!
    Така е, защото не искам да повтарям нещо което вече съм казал.
    С тея стени от текст ти повтаряш като папагал глупости, които отдавна съм опровергал достатъчно ясно за всеки, който не е със "СОП" .
    Току що доказа, че си лицемер и расист (както твърдя отдавна)!
    Не те заплашвам, само учтиво те уведомявам. Интересно откъде си така запознат с термина специални образователни потребности? Малко хора, които не се занимават по някакъв начин с нещо от тази сфера използват това съкращение.

  8. #908
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019

  9. #909
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Интересно откъде си така запознат с термина специални образователни потребности?
    Говоря на вашия език, за да ме разберете по-добре.
    По-хубаво ли щеше да е вместо "СОП", да употребя "малоумни" или "олигофрени" ?
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    ...
    Виждам че дексофенът вече ти е дал фейсбука си.
    Последно редактирано от Грозния : 08-22-2018 на 17:35
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #910
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Вече е либерално-нетолерантно да се ползва думата „вагина“ и се замества с израза „фронтална дупка“... Другата дупка вече се преименува на „мъжка дупка“...просто нито на зрителните си дупки вярвам, нито на слуховите. Какви ли още лексикални изненади ни чакат."
    http://caldronpool.com/healthline-sa...-hole-instead/


    ПП: Ето, че вече официално либералите са "мъжки дупки".

  11. #911
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    "Вече е либерално-нетолерантно да се ползва думата „вагина“ и се замества с израза „фронтална дупка“... Другата дупка вече се преименува на „мъжка дупка“...просто нито на зрителните си дупки вярвам, нито на слуховите. Какви ли още лексикални изненади ни чакат."
    http://caldronpool.com/healthline-sa...-hole-instead/


    ПП: Ето, че вече официално либералите са "мъжки дупки".
    Някакъв много отчаян източник...

  12. #912
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    https://www.independent.co.uk/news/w...-a8502491.html

    https://www.theguardian.com/us-news/...d-who-are-they



    *Ихуахуихуах* (смея се по най-мазния либерастки начин)

    "Draining the Swamp"

    "Following his former personal attorney and 'fixer' Michael Cohen's guilty pleas to a string of crimes - one of which he said the then-Republican candidate directed him to commit - the president tweeted:"If anyone is looking for a good lawyer, I would strongly suggest that you don’t retain the services of Michael Cohen!"

    "Michael Cohen knows information that would be of interest to the special counsel, in my opinion, regarding both knowledge about a conspiracy to corrupt American democracy by Russians, and the failure to report that information to the FBI," Mr Cohen's lawyer, Lanny Davis, said on MSNBC.

    *хихихихихихиих*

    Спомням си как Ефенди ми говореше че дядо тръмп не бил част от елита...
    Последно редактирано от Zlennox : 08-23-2018 на 12:08
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  13. #913
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Спомням си как Ефенди ми говореше че дядо тръмп не бил част от елита...
    Какъв елит човече, Тръмп отдавна е надскочил рамките на елита и е на съвсем друго ниво
    https://www.youtube.com/watch?v=vAEP-FhFGmA


  14. #914
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Какъв елит човече, Тръмп отдавна е надскочил рамките на елита и е на съвсем друго ниво
    https://www.youtube.com/watch?v=vAEP-FhFGmA

    Мн е яко в началото тва като олтарче дето е, и наредени плодове, банани, листа и коледни лампички

  15. #915
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Тръмп изтегли Америка от Парижкото споразумение за климата, а се оказва, че Щатите са глобален лидер по НАМАЛЕНИ емисии въглероден диоксид. Далеч пред държавите, останали в споразумението."
    https://www.washingtontimes.com/news...s-climate-acc/


    ПП: А либералите боготворят Меркел, щото е в споразумението (но без реални резултати), а обвиняват Тръмп, щото излезнал от споразумението и бил "замърсявал", бря.
    Последно редактирано от defender : 08-23-2018 на 14:56

  16. #916
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Навремето хора са били вербувани от ДС да докладват други хора.
    Сега с удоволствие всеки от нас докладва всекиго, снима, публикува, съди и осъжда.
    И не, не сме гражданско общество. Общество от злобни клюкари сме."

  17. #917
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Виждам че форумните либерасти нямат с какво да оборят моите аргументи .

    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #918
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Виждам че форумните либерасти нямат с какво да оборят моите аргументи .

    Или са се изморили да спорят за глупости

  19. #919
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Виждам че форумните либерасти нямат с какво да оборят моите аргументи
    Откакто Зленокса стана токсичен, просто се видя, че няма необходимото самочувствие за да се противопостави. хиххи

  20. #920
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Мне, просто ми е тъпо да спора с папагали които нямат дефакто аргумент а дъвчат едни и същи евтини реторики без да отстояват някаква реална позиция която може да се нарече че е аргумент. Доказах го с Хубавеца трол. Пускам мнения когато ми е кеф, поне малко да ви се посмея.
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  21. #921
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Идеята за глобалния ислямо-социализъм вероятно е на Сорос и голяма част от парите, които се изливат към новите либерални пролетарии, идват от фондация "Отворено общество". Но явно основното финансиране е идвало и от парите на американските данъкоплатци, пренасочвани от политици-марионетки на глобалистите.

    Тръмп промени това по осезаем начин, като спря парите за глобалните социалисти по света. Еко-активисти, борци за човешки права от ООН, ирански пацифисти, европейски бюрократи, палестински борци, джендъри от цял свят спряха да получават американски пари. Търговските войни на Тръмп също приключиха с по-добри позиции за американския бизнес. Връщането на бизнеса в САЩ и откриването на нови работни места за американците обаче е най-хубавото нещо, което направи Тръмп до момента."

    https://www.bloomberg.com/news/artic...-global-growth

  22. #922
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    "Идеята за глобалния ислямо-социализъм вероятно е на Сорос и голяма част от парите, които се изливат към новите либерални пролетарии, идват от фондация "Отворено общество". Но явно основното финансиране е идвало и от парите на американските данъкоплатци, пренасочвани от политици-марионетки на глобалистите.

    Тръмп промени това по осезаем начин, като спря парите за глобалните социалисти по света. Еко-активисти, борци за човешки права от ООН, ирански пацифисти, европейски бюрократи, палестински борци, джендъри от цял свят спряха да получават американски пари. Търговските войни на Тръмп също приключиха с по-добри позиции за американския бизнес. Връщането на бизнеса в САЩ и откриването на нови работни места за американците обаче е най-хубавото нещо, което направи Тръмп до момента."

    https://www.bloomberg.com/news/artic...-global-growth
    Сорка, че питам, ама като пишеш така в кавички малко изглежда все едно е цитат от статията, дето си посочил. А в нея не пише точно тези неща....
    Това в кавичките твои думи ли са? И ако са, защо са в кавички?
    Иначе блумбърг е добра медия. Западният, истински блумбърг де, не този дето е в БГ
    А, btw, българската версия е собственост на Инвестор, както и този форум... само отбелязвам де

  23. #923
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Сорка, че питам, ама като пишеш така в кавички малко изглежда все едно е цитат от статията, дето си посочил. А в нея не пише точно тези неща....
    Това в кавичките твои думи ли са? И ако са, защо са в кавички?
    Тва са неща, дето не мисля, че те интересуват.
    Затова мисля да те докладвам за опит за прекалено навлизане в личното ми пространство с въпросите ти (задушавам се).
    НапраО се чувствам психически изнасилен.

    То бива-бива ама...
    Последно редактирано от defender : 08-26-2018 на 21:55

  24. #924
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Тва са неща, дето не мисля, че те интересуват.
    Затова мисля да те докладвам за опит за прекалено навлизане в личното ми пространство с въпросите ти (задушавам се).
    НапраО се чувствам психически изнасилен.

    То бива-бива ама...
    https://www.vbox7.com/play:198a6b8d90

    Задушаам са ве бат герги ве отвори веее

  25. #925
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    https://www.vbox7.com/play:198a6b8d90

    Задушаам са ве бат герги ве отвори веее
    Сега насилие ли агитираш ве?

    Що агитираш ве?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си