.
Отговор в тема
Страница 61 от 72 ПървиПърви ... 115157585960616263646571 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 501 до 1 525 от общо 1786
  1. #1501
    Като ще тролиш, поне използвай някаква аргументация. Мислиш ли че ме интересува да оборвам, дори и за целите на контра-тролене, някакви хвърчащи твърдения. Скучен и предвидим си, повече и от дефендър дори. Той поне в дългите дискусии с мен е уловил тук там нещо и може да скалъпи някакъв псево-психоаналитичен трол, дотолкова че да ме забавлява. Но ти си жалка картинка, стигайки дотам че да репортваш хора на модераторите, само за да получиш внимание.
    Сериозно, самоубий се.

  2. #1502
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Като ще тролиш, поне използвай някаква аргументация. Мислиш ли че ме интересува да оборвам, дори и за целите на контра-тролене, някакви хвърчащи твърдения.
    Защо ме караш да правя нещо, което ти отказваш да правиш ?!
    Да не се имаш за някакъв месия с мисия, на когото му е позволено всичко?!
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Скучен и предвидим си, повече и от дефендър дори. Той поне в дългите дискусии с мен...
    Логореята ти може да го впечатлява и обърква, но на мен тези не ми минават ! Питам те конкретни неща, на които ти си неспособен да възразиш и за това казваш, че гроздето е кисело (че съм скучен) .
    Разбивам ти стените от текст с 5 изречения и това те вбесява, а мен ме радва !
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    ...репортваш хора на модераторите, само за да получиш внимание.
    Аз нямам нужда от твоето внимание, нито от това на модераторите - имам си достатъчно и без това!
    Докладвам всичко което смятам за нередно, защото имам съвест, а ти не (провери в речника какво е, защото явно не знаеш)!

    А това отива познай къде:
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Сериозно, самоубий се.
    ?

    * * *
    А това за скучните постове е моя реплика, която аз първи използвах срещу теб и обясних защо:
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Стените от текст не те правят по-убедителен, а само по-скучен! Много думи, с които не знаеш какво да кажеш!
    Последно редактирано от Грозния : 04-27-2019 на 21:41 Причина: Добавяне на нещо, което бях забравил.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #1503
    Скучен си защото се опитваш да тролиш мастър трол, при това с методите на първолак. Казах ти, не ме интересуват селските ти интриги. Ако искаш поне да се опиташ да ме тролиш, напиши конкретно с какво не си съгласен в "стените от текст" и дай контра аргументация. Така поне мога да се престоря че имаш нещо съществено да кажеш. В противен случай си оставаш трол на ниво Кофата, с което просто не си струва да се занимавам.
    Последно редактирано от DoctorSatan1488 : 04-28-2019 на 06:16

  4. #1504
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението

    Току-що потвърди и се съгласи с казаното от мен (че си анархист, който не знае какво иска, нито как да го каже) !
    Значи методите за лечение на рак, трябва да се прилагат срещу либералите !
    До колкото знам туморите са нелечими и няма метод за лечение. Чети преди да пишеш.

    Да съм честен напоследък взех да променям възгледите за света. Станал съм доста краен и далеч не съм либерален. (нагаждам се според ситуацията) Че и май не съм единствен. Някои идеи си имат време и място.
    Последно редактирано от haritov : 04-28-2019 на 06:20
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #1505
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    До колкото знам туморите са нелечими и няма метод за лечение. Чети преди да пишеш.
    Грозния предполагам искаше да каже че либералите трябва да се абортират (понеже в статията която дефендър даде, фетусите се уподобяват на раково образувание).

    А, и. Туморите са лечими, поне доброкачествените в повечето случаи. Злокачествените също до известна степен, но зависи къде са и в какъв стадии.

  6. #1506
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Грозния предполагам искаше да каже че либералите трябва да се абортират (понеже в статията която дефендър даде, фетусите се уподобяват на раково образувание).

    А, и. Туморите са лечими, поне доброкачествените в повечето случаи. Злокачествените също до известна степен, но зависи къде са и в какъв стадии.
    Те се отстраняват не се лекуват.
    А както грозния спомена за рак там вече няма и отстраняване
    Ако е злокачествен смятай,че по цялото тяло има клетки разнесени от лимфата или кръвта.

    пп

    Забременяването също се смята за ефективен метод с който би забавил развитието на раковите образувания. Може друго да е искал да каже човека.
    Последно редактирано от haritov : 04-28-2019 на 06:55
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  7. #1507
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Те се отстраняват не се лекуват.
    Туморите се отстраняват, но човека се лекува.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    А както грозния спомена за рак там вече няма и отстраняване
    Ако е злокачествен смятай,че по цялото тяло има клетки разнесени от лимфата или кръвта.

    пп

    Забременяването също се смята за ефективен метод с който би забавил развитието на раковите образувания. Може друго да е искал да каже човека.
    Ако фетусите са рак(както твърди статията), то аборта е лечение за рак. Ерго, според тази аналогия, използването на лечение за рак срещу либералите е равносилно на това да се абортират. Това искаше да каже.
    Последно редактирано от DoctorSatan1488 : 04-28-2019 на 07:07

  8. #1508
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Ако фетусите са рак(както твърди статията), то аборта е лечение за рак. Ерго, според тази аналогия, използването на лечение за рак срещу либералите е равносилно на това да се абортират. Това искаше да каже.
    Съмнявам се,че е знаел какво иска да каже. Схванах му смисъла просто реших да поиронизирам

    Все пак Грозния откри лечение срещу рак. Заслужава адмирации и Нобелова награда
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  9. #1509
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Съмнявам се,че е знаел какво иска да каже. Схванах му смисъла просто реших да поиронизирам

    Все пак Грозния откри лечение срещу рак. Заслужава адмирации и Нобелова награда
    Заслужава същото лечение, каквото предписва. Жалко че циганката дето го е раждала е решила друго.

  10. #1510
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    ...опитваш да тролиш мастър трол...
    Кой?!
    Къде?!

    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    ...дай контра аргументация.
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Мислиш ли че ме интересува да оборвам...
    Пак те питам защо искаш нещо от мен, което ти самият отказваш да правиш?!
    Нещо си непоследователен! Що така?!
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    напиши конкретно с какво не си съгласен в "стените от текст"
    Написал съм и ти поставих един-два съвсем прости и елементарни въпроси, на които ти не можеш или отказваш да отговориш!
    5 изречения разбиващи стена от текст на прах ! От това те е яд !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #1511
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Написал съм и ти поставих един-два съвсем прости и елементарни въпроси, на които ти не можеш или отказваш да отговориш!
    5 изречения разбиващи стена от текст на прах ! От това те е яд !
    gr8 b8 m8


  12. #1512
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "За да излекува пациента, когото увреди през XIX век, индустриалното общество трябваше да го видиоти през XX.
    Н. Г. Давила
    (моята нескромна добавка: През XXI век идиотът ще се превърне в машина)"

  13. #1513
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Обединеното кралство обяви извънредно положение за климата
    https://dnes.dir.bg/svyat/obedinenot...nie-za-klimata

    "Идеалната снимка за подобна безумна новина: Шествие на откачалки, над което се вее кубинското знаме, другари"




    "Домакинствата ще трябва да спрат отоплението с природен газ и да минат на нисковъглеродни алтернативи, като водород или термопомпи.
    Британците трябва да бъдат насърчени да консумират с около 20 процента по-малко говеждо и агнешко и млечни продукти.
    Пътуванията по въздух ще трябва да бъдат намалени, докато не бъдат електрифицирани."
    Последно редактирано от defender : 05-02-2019 на 15:37

  14. #1514
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Наскоро си направих семейна екскурзия до Киев, Украйна. Бях предубеден и настроен да видя обстановка с остатъци от съветския социалистически дух, но нищо подобно нямаше… Киев слага в малкия си джоб много европейски столици, а пък особено сега, с тази мултикултурна визия на Европа, изобщо няма как да става сравнение…
    Направиха ми впечатление няколко неща:
    1. По улиците няма африканци, нито жени с бурки, нито мъже с дълги роби и огромни бради от типа “Мон Дьо” и „Благо Джийзъса на русата Златка”...
    2. Жените са много красиви и естествени, без чалга тоалети, силиконови цици, скули и джуки тип „ожили ме пчела”…
    3. По улиците няма демонстрации на хомо любовни отношения, нито мъжествени жени, нито пък женствени мъже, от тези с еднаквите прически, панталони с дължина до глезена и походка на врабче пешеходец…
    4. Децата не крещят, не обиждат и не бият родителите си, а ги гледат в очите и изпълняват команди – седни, стани, храни се, облечи се… Същевременно родителите постоянно прегръщат, милват и целуват децата на публични места, без притеснения, че някой психо правозащитник ще види в това опасност от нахлуване в личното пространство на малчугана, без изричното му писмено съгласие, с нотариална заверка… През това време, в Европа ни пробутват фашистки стратегии за избутване на родителите от ролята на възпитатели на децата си, а тази отговорна „длъжност” трябва да се изпълнява от професионалисти - чиновници от държавна институция…
    5. Веят се национални знамена и на хората дори не им минава през ума, че трябва да се срамуват от думи като «национализъм» и «патриотизъм»…
    6. Там има безброй много църкви и то православни. Навсякъде се набиват на очи безброй кръстове, камбани и всякакви християнски символи… Хич не им пука, че ако някой бай Мюмюн отиде там на екскурзия, ще получи херпес и диария от тази явна демонстрация на християнство, без капка чувство за вина и целувки на крака на друговерци…
    7. Украинците са странно сдържани в общуването с чужденци, дори понякога повече от необходимото… Поддържат хладна любезност, сякаш се страхуват да не прекрачат някаква невидима граница... Понякога отношението им е малко дразнещо и граничи с високомерие и смешно чувство за превъзходство, подобно на автомонтьор, който обяснява на сърдечен хирург колко отговорна и прецизна работа е да смениш накладките и маслото на колата…"
    Александър Александров (със съкращения)
    Последно редактирано от defender : 05-02-2019 на 18:42

  15. #1515
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Според майка й, Грета била можела да вижда СО2 с очите си...
    Половината свят и политическите "лидери" на Европа приемат закони и ограничения, засягащи всеки един от нас, основани на виденията на едно шведско момиче!!!
    Върха на идиотията."
    https://www.afrinik.com/my-daughter-...ggfK2laGd5CddU

  16. #1516
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Най-популярното име сред новородените в Берлин момчета е Мохамед
    В Бремен, Мохамед е на второ място
    http://bnr.bg/post/101114409/nai-pop...Jb1DsGBos3V1Gc





    ПП: Какво съвпадение, същото било положението и в Лондон...
    Последно редактирано от defender : 05-03-2019 на 15:11

  17. #1517
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    "Според майка й, Грета била можела да вижда СО2 с очите си...
    Половината свят и политическите "лидери" на Европа приемат закони и ограничения, засягащи всеки един от нас, основани на виденията на едно шведско момиче!!!
    Върха на идиотията."
    https://www.afrinik.com/my-daughter-...ggfK2laGd5CddU
    Тези хора имат нужда от неотложна психиатрична помощ !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #1518
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    На Зленокса, като му казах, че имам опасения, че може би е евреин и той толкова много се е обидил, че изчезна от форума. Баси антисиметизмът братче.

  19. #1519
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Връзката между хомосексуалната либерализация, педофилията и комунизмът са неоспорими.

    Хари Хей – “Бащата на гей либерализацията”, комунист и защитник на НАМБЛА, педофилска застъпническа организация.


    Хари Хей е бил Комунистически основател на група, известна като “Mattachine Society”, първата организация за правата на гейовете в САЩ през 50-те години на 20 век.

    Бил е привърженик на педофилска застъпническа организация, позната като НАМБЛА/NAMBLA. Също е бил и член на Комунистическата партия в САЩ и е искал да моделира Mattachine Society като клетъчна организация, използвана от Американската комунистическа партия.

    Тук имаме пример за радикален комунист и гей-активист, който е бил поддръжник на педофилска застъпническа организация.

    На гей парада през 1986 г. в Лос Анджелис той носи табела, гласяща “NAMBLA върви с мен”.


    Когато хората се опитват да отрекат съществуването на Културния марксизъм и борещата се хомосексуална програма, те просто се опитват да прикрият истината, че хомосексуализмът е бил и е забелязан от Културния марксист, останал с идеите на Франкфуртската школа – идеален начин за разяждане на социалните институции на Запад като семейство и Християнство.

    Наред с расата и патриотизма, семейството и религията са били основните цели на подривниците от тези леви организации. Премахването на тези бариери пред Комунистическата революция на Запад е изисквало преоценяване на тези идеи и стратегии. Работническата класа вече не се е възприемала като надежден революционер заради своята лоялност към нацията, расата, религията и семейството.

    Левицата се е нуждаела от нови революционери, които биха могли да “овластяват”, за да нападнат Запада отвътре. Хомосексуалистите са една от тези групи. Следователно не е случайно, че гей-активистите имат история с Комунистическия сектор, който чрез Франкфурстката школа и Културния марксизъм, им дава възможност да се противопоставят на Западната цивилизация и да се насочат към основните институции на Запада.

    Всъщност една от най-известните правозащитни гей организации през 70-те години (Хомосексуален Либерален Фронт или Gay Liberation Front) заяви, че целта на хомосексуалното движение е именно “премахването на семейството”.

    Съществуват многобройни примери за леви сдружения, свързани с правозащитни гей и организации педофилски застъпнически групи. Във Великобритания стана известно, че членовете на Лейбъристката партия, Хариет Харман, съпругът й и министърът на здравеопазването Патриша Хюит, са свързани с групировка, която лобира относно правото да правят секс с деца, групата е известна като “PIE” (Paedophile Information Exchange).


    В Германия е имало разкрития за хомосексуални и леви групи, подкрепящи педофили.


    Хари Хей е една от иконите, отбелязвани от GLBT History Month.

    През 1994г. е се появява прокламация “Spirit of Stonewall”, в която изтича твърдението, че “любовта между мъж и момче” трябва да бъде призната като важна част от хомосексуалната история и ръководство. Хей е подписал тази прокламация.

    Културният Марксизъм, който спомага и и упълномощава тази обществена лудост и морална поквара, е наистина най-опасната идеология, пред която е изправене Западната цивилизация днес.

    Този враг вече е вътре в стаята, тук от много десетилетия се отравя кладенецът на Западната цивилизация. Тази колона на подривна дейност е насочена срещу всичко, което ни обединява – нашата раса, нациите, историята, културата, морала, традициите, семействата и децата. Тази подривна дейност не се разбира от огромна част от мнозинството. Индоктринира мнозинството чрез хомосексуална пропаганда, индоктринира го да мрази собствената си история и собствените си предци, сексуализира ги чрез медийната и развлекателна индустрия и всичко това е проектирано да разруши основите на нашия начин на живот.

    Нормализирането и популяризирането на хомосексуалността са изцяло идеологични неща и нямат абсолютно нищо общо с “гражданските права”. Тези, които спомагат на въорежаната хомосексуализация в Запада, го правят, за да атакуват Запада (и като цяло Европа) и да разрушат нашите най-важни институции.

    Връзката между съвременните комунисти (културни марксисти) и въорежаната хомосексуалност е очевидна.

    Именно Ленин първоначално декриминализира хомосексуалността в болшевишка Русия преди по-консервативният Сталин да я криминализира. Следователно връзката между хомосексуалността и комунизма винаги е била там.

    Добър пример как медиите въвеждат реда на културния марксизъм е пренебрегването на педофилското застъпничество на Хари Хей, като съсредоточава върху неговия гей-активизъм, придържайки го като светлина на “гей либерализацията”.

    Този човек, комунист, педофилски защитник и хомосексуалист се смята за един от най-забележителните гей-активисти на 20-ти век, но неговата по-тъмна и по-зловеща страна се пази от общественото съзнание, защото не пасва на повествованието за подкрепа на хомосексуалния дневен ред.

  20. #1520
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    На Зленокса, като му казах, че имам опасения, че може би е евреин и той толкова много се е обидил, че изчезна от форума. Баси антисиметизмът братче.
    Зленоксът изчезна, защото го е страх от мен !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #1521
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "За последните 118 години морското равнище се е повишило с нула сантиметра и така остров Алкатраз се превръща в поредния climate change denialist":


  22. #1522
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Съгласни ли сте, че правата на бежанците са по-важни от националната сигурност на европейските държави - тоест, от вашата собствена сигурност?
    Това каза "любимият папа" точно преди 2 години, след няколко години обиколки и сърцераздирателни приказки за "бежанци".
    https://www.reuters.com/article/us-m...kT2eDSMyezhzfA

    Интересно, същият този папа пусна едно гълъбче за Украйна и забрави за украинския проблем. В Европа днес продължава тази война, но на кой от европейските политици и духовници му пука? Папата се интересува само от африканските и близкоизточните бежанци.

    И папата спокойно можеше да пропусне България и да си спести времето и усилията. Тук либералният булшит не вирее."

  23. #1523
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    „Населението на водещи европейски икономики е загубило огромен процент от богатството си: Италия (-14%), Испания (-13%), Франция (-7%).
    Тенденцията е ясна: Населението на ЕС, включително на някои от най-богатите му страни, обеднява! Богатите хора напускат в посока САЩ, Канада, Австралия и Швейцария...
    С безумните си политики и регулации, Европа се самоубива!“


  24. #1524
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    В САЩ, двама трансексуални студенти, които мразели Тръмп и християните, открили стрелба в училище
    https://www.independentsentinel.com/...Vhi3RWTorZ8TuU

  25. #1525
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Тревата да не би да не причинява проблеми със сърцето? Да не би и тя да не може да ти докара аритмия?
    Не, няма как. Има хиляди изследвания, които категорично показват, че процентът на тревопушещите, който сигурно се е увеличил над 4 пъти за последния половин век не е довел до повече регистрирани пациенти страдащи от сърдечни заболявания.
    https://www.webmd.com/heart-disease/...ar-heartbeat#1

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Напротив, пак ще измислят. Винаги ще бъде измислено нещо, което да заобикаля закона. Някои консуматори просто правят тези неща именно заради това да са "над закона". А някои разпространители и създатели именно защото няма как да печелят обилно, ако не е забранено.
    Не, умнико! Мешилки се правят точно, защото няма контрол! При пълна легализация ще има контрол! При липса на легализация естествено, че държавата няма интерес да контролира качеството, защото по презумпция всякакъв допир до въпросното вещество е забранен и тъпите дъртаци, които не са в крак с времето считат, че това би трябвало да кара хората да бягат от тревата както дявол от тамян. Да ама не. Процентът на тревопушещи е все по-висок.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Но може и ако си пушил. То може да умреш и без да се самоубиваш.
    Някой може да е по-тъп и от от определението "напушалка" и без да е пушил.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Дълготрайни - не, но по-кратко време - да.
    Дълготрайна е повредата в човешкия живот, която може да му донесе едно досие в следствие на една просто младежка постъпка.


    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Алкохолът е нещо като традиционна напитка. По различни поводи се консумират различни видове алкохол от хиляди години.
    Тревата също е традиционно средство за лечение и разпускане на хиляди години.


    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Хората не умират от свръхдоза заради качеството, а заради консумираното количество. Алкохолът е легален, но пак хора умират от него заради свръхдоза. Даже и психически нестабилни хора го пият.
    Няма такова нещо като "умрял от свръхдоза марихуана"!


    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Е, как ще няма? Разбира се, че има. Все почваш отнякъде.
    Как така ще "почваш от някъде" след като не си решил да почваш, а само да опиташ и после може с години да не пипнеп пак?

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Да, нормално е преди да стигнеш до нещо "тежко", първо да започнеш с нещо леко.
    А защо не си за криминализация на алкохола? Много хора почват с алкохола и после завършват на антидепресанти и умират в делириум. Алкохолът води до тежки социални и семейни проблеми и деградира хората.


    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Логиката ми е, че 99,9% от хероиновите отрепки са почнали от трева, защото първо се почва от леко и постепенно се преминава на "тежко".
    Проблемът ти е, че приравняваш тревата с хероин, които според действащото в момента българско законодателство така или иначе са приравнени като еднакво рискови вещества (нещо, което е пълен абсурд) и така се изпълнява критерият за пълна забрана, зад който заставаш и ти, на което трябва да си изключително доволен тъй като сега излиза, че твоята позиция е печелившата и би трябвало процентът на опитващите да е изравнен със земята. Да, ама не! За послените 15 години от както е в сила абсолютната забрана процентът на пушещите не само, че не е намалял, но дори е скочил в пъти! Защо ли? А колкото до хероина, това е съвсем отделен проблем. Не всеки, който пие става алкохолик, нали? Защо обаче смяташ, че всеки на хероин е бил тревоман? Имаш някакво специално отношение към тревата и нещо ти е било насадено по доста крив начин.


    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Говорех за консумация. Минаваш на други неща, едно от които най-вероятно ще е лсд.
    ЛСД е нещо, което с години не можеш да намериш. Шансовете да си пушил трева и на следващия ден да минеш на ЛСД клонят горе-долу към 0,01%

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Само онзи ден е задържан 15-годишен с хероин. Ако никой не взима хероин, тогава как все задържат някакво количество хероин? Само януари месец е задържан над 40кг хероин в Хасково. При мп "Капитан Андреево" за 5 случая са задържани над 900кг хероин. Какъв е този интерес към хероина, ако почти никой не го взима?
    Хероинозависимите днешно време са най-често от малцинствата и най-мръсните прослойки на обществото. Ти по-скоро трябва да се радваш, че има хероин, защото според идеалите си за чиста раса и народ трябва да приветстваш това и да ликуваш от факта, че чрез тези препарати се прави чистка на тези прослойки.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Да се изразяваш като човек, който е против изродщината на наркотиците, вече означава, че се изразяваш като малък садист, така ли?
    Дилърите не са хора, за да ги наричаш такива!
    Дилърите са такива каквито законите ги правят. Ако наркотиците бяха легални, нямаше да търгуват престъпници с тях. Щяха да се контролират. И който продаде на дете да е в затвора!

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Всъщност човешкият живот изобщо не е дълъг. Тук говорим за наркотици, а не за някакви нормални неща, за да казваш "опита от много неща".
    Никой няма право да казва на друг какво да прави с тялото или живота си. И все пак разичтаме на това, че повечето хора искат да живеят и са осъзнати в избора си. Който е пълен ретард и с лъжица може да се самоубие и никой не може да го спре. Защо обаче да се спойлва фън-а на нормалните хора?


    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Всеки е свободен да прави каквото си поиска стига да не вреди на останалите.
    Тогава защо ти искаш да навредиш на останалите като ги кастрираш, за да не се размножават и ги вкараш в тъмница?


    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Но показва, че първо е опитал трева.
    Моите впечатления са, че тийнеджърите първо се напиват и по-късно опитват трева. Забранете сега алкохола!


    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Щом дилърите почти не се хващат, значи истински закони няма. Целта е да се хванат дилърите, след което да бъдат убити, за да няма (или поне процентът им да бъде максимално малък) употребяващи/хванати хора.
    Напротив, съвсем истински са си законите! И съвсем строги! И с най-многобройното МВР на глава от населението в Европа случаите на изловени хич не са малко. Само че нещо не е наред. Дилърите се размножават, а обикновените потребители ги бият в районните и настаняват по затворите. Има отчетност, но няма желания резултат! Тогава законите не работят! Следователно следва да се работи в другата посока! Чрез легализация към по-строг контрол! Защото пълната криминализация води до липса на контрол, защото както казах по-горе, при такива обстоятелства по презумпция никой не го ебе за качеството на материала и контрола, а всеки гледа се крие.


    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Аз ти говоря за хващането на дилъри, ако още не си разбрал.
    Дилъри няма как да хващаш, защото те добре се крият. Криминализацията води и до корупция и организирана престъпност. Виж за сухият режим в САЩ през 20-те години на миналия век до какво е довел.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Но не си видял и някакъв сериозен проект, който да я отрича и реално да действа.
    Има си много организации, но ти просто не се интересуваш от тази тематика. На теб лично ти стига да си теглил една черта, с която да разделиш всички на "отрепки" и останалата част.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Винаги може да бъде измислено нещо нелегално, което дилърите ще продават.
    И затова ще си има контрол. За момента говорим само за тревата.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Никой не може да ги пипне, защото опитът да се "пипнат" е колкото да се замажат очите на обществото.
    Точно! Защото при сегашната система от тези закони сега се генерира корупция. И заради това престъпността съществува! И за да се валидират тези неработещи закони "пипват" някого точно, за да замажат очите на обществото!


    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Разбира се, че ще ги. За да започнеш да употребяваш твърд наркотик, винаги първо пробваш "мек/лек" наркотик.
    Пак въртиш и сучеш 1 и също. Не може да правиш такива връзки. Все едно както по-горе ти казах, че ако пиеш обезателно ще завършиш в делириум и на антидепресанти.


    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Ти имаш някакви неизлечими проблеми.
    Ти повече!


    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Тоест "Така както {тревата} има полезни свойства за болните (защото каза, че тревата има полезни свойства за болните), така има (пак тревата) и вредни свойства за здравите".
    Върти и си сучи както искаш, но това не са конкретни аргументи. Кои са вредните свойства за здравите? Ще ми е интересно да прочета какво имаш да изредиш (освен за аритмията, която е мит и за която вече ти дадох линк по-горе)
    Последно редактирано от TrollFactory : 05-10-2019 на 09:36

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си