.
Отговор в тема
Страница 49 от 72 ПървиПърви ... 3945464748495051525359 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 201 до 1 225 от общо 1786
  1. #1201
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Световната икономика е със 160 трилиона долара по-бедна, защото жените по света не са равни на мъжете, каза Кристалина Георгиева
    http://www.bta.bg/bg/c/OF/id/1966883...Yl8qz4-TMGhSqA


    ПП: "Най-после някой да го каже в прав текст - равноправието на мъжете и жените е с цел да работят еднакво много за световната икономика."

  2. #1202
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Световната икономика е със 160 трилиона долара по-бедна, защото жените по света не са равни на мъжете, каза Кристалина Георгиева
    http://www.bta.bg/bg/c/OF/id/1966883...Yl8qz4-TMGhSqA


    ПП: "Най-после някой да го каже в прав текст - равноправието на мъжете и жените е с цел да работят еднакво много за световната икономика."
    Докато жените работят по-малко от мъжете си, половете никога няма да бъдат равни!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #1203

  4. #1204
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Светът губи годишно 163 трилиона долара от това, че жените не участват пълноценно в обществения и трудовия живот"
    Ей, бря! От овчи мисли, по-овчи ни сервират световните дезинформатори.
    Жената е стълб на семейството, опора на мъжа, балансирана майка, пазител на дома, организатор на здравето чрез кухнята.
    Впрегната да бъде невротична кариеристка, жената е загубила себе си. Мъж без опора рухва. Деца без любяща майка стават дебилоиди.
    Светът губел... да, загубил е себе си, в тази гнусна лъжа.
    Да, жената има нужда от разнообразие, от творчество, от развитие... но не и в тъп офис, сред костюмирани кокошки, на затъпяваща държавна работа. Жена с пари е като луд с картечница."

  5. #1205
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    "Светът губи годишно 163 трилиона долара от това, че жените не участват пълноценно в обществения и трудовия живот"
    Ей, бря! От овчи мисли, по-овчи ни сервират световните дезинформатори.
    Жената е стълб на семейството, опора на мъжа, балансирана майка, пазител на дома, организатор на здравето чрез кухнята.
    Впрегната да бъде невротична кариеристка, жената е загубила себе си. Мъж без опора рухва. Деца без любяща майка стават дебилоиди.
    Светът губел... да, загубил е себе си, в тази гнусна лъжа.
    Да, жената има нужда от разнообразие, от творчество, от развитие... но не и в тъп офис, сред костюмирани кокошки, на затъпяваща държавна работа. Жена с пари е като луд с картечница."
    Жената има нужда от самоуправление. Жената няма ли свободна воля? Кой си ти че да се слагаш като посредник в това което може и не може да прави? Ако една жена иска да работи в тъп офис, сред костюмирани кокошки, както множеството мачо-дебили правят, защо да не работи там където иска? Не забравяй кои са най-голямите невротични кариеристи виновни за всички финансови и икономически кризи! До сега не знам някоя жена да ни е вкарала във война или съсипала живота на милиони семейства защото покачването на акционерската стойност е приоритет и по-важнo от стабилността на икономиката.

    Последно редактирано от Zlennox : 03-05-2019 на 14:36
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  6. #1206
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Жената има нужда от самоуправление. Жената няма ли свободна воля? Кой си ти че да се слагаш като посредник в това което може и не може да прави?
    Жената има свободна воля и може да избере да прави каквото си иска. Но както жената има свободна воля, така и аз има свободна воля на мнение, просто се изказвам, никого не задължавам. Кой си ти да се слагаш, като посредник?

    Това е като законите, законът примерно ти казва да не убиваш, но той не може да ти отнеме свободната воля ако искаш да убиваш, но после трябва да си готов да си понесеш последствията и отговорността за делата. Същото е и с Божият закон.
    Последно редактирано от defender : 03-05-2019 на 12:53

  7. #1207

  8. #1208
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Bumble is launching a women-first networking tool that lets recruiters exclude men
    https://www.cnbc.com/2019/02/28/bumb...DpMp0A_n3aalPg


    ПП:
    "- Джон, защо борците срещу дискриминацията дискриминират все повече?
    - Шизофрения, сър!"

  9. #1209
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Жената има свободна воля и може да избере да прави каквото си иска. Но както жената има свободна воля, така и аз има свободна воля на мнение, просто се изказвам, никого не задължавам. Кой си ти да се слагаш, като посредник?

    Това е като законите, законът примерно ти казва да не убиваш, но той не може да ти отнеме свободната воля ако искаш да убиваш, но после трябва да си готов да си понесеш последствията и отговорността за делата. Същото е и с Божият закон.
    Каква свободна воля има жената като регресивната ти идеология и отнема възможностите да изрази тази собствена воля като я ограничаваш само до кухнята и домът? Това твойто не е свободна воля на мнение а налагане на мнение и идеи върху групи от хора с предпоставката че това е универсалната и "абсолютна" "божия" истина. Да, аз съм посредник, но посредник на идеята че жената решава кое е най-доброто за нея, а не аз, или пък да си налагм мойте възгледи върху някой друг.
    Последно редактирано от Zlennox : 03-05-2019 на 15:40
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  10. #1210
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Каква свободна воля има жената като регресивната ти идеология и отнема възможностите да изрази тази собствена воля като я ограничаваш само до кухнята и домът? Това твойто не е свободна воля на мнение а налагане на мнение и идеи върху групи от хора с предпоставката че това е универсалната и "абсолютна" "божия" истина. Да, аз съм посредник, но посредник на идеята че жената решава кое е най-доброто за нея, а не аз, или пък да си налагм мойте възгледи върху някой друг.
    За съжаление либералната ти идеология за абсолютна свобода е утопия. Човекът има свобода, но тя не е абсолютна - събуди се либерален шлевльо, малък.

    Всяко креативно нещо, създадено от човечеството има правила и упътвания - ако искаш да си шофьор, ще трябва да спазваш правилата за движение, ако искаш да се возиш на самолет спазваш правилата за пасажери, ако искаш да си бежанец в друга държава спазваш техните закони и много други, и ако не ги спазваш тези правила страдаш, но страдат и хората около тебе, като потърпевши на някакъв дебил с вълшебно мислене за абсолютна свобода.

    Либералните лигльовци с тяхната абсолютна свобода и инфантилно розово мислене е нищо повече от вълшебно, илюзорно възприемане на света за дебили.
    Последно редактирано от defender : 03-05-2019 на 19:06

  11. #1211
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Европейските домакинства щели да спестят средно по 500 евро годишно благодарение на въвеждане на закони за енергийна ефективност на ЕС! Да живей тоз ЕС, другари!
    Само се чудя: Ако въпросните спестявания наистина се случват, защо е нужно да бъдат налагани със закон мерките за случването им?
    Въпросът е риторичен!"

    https://www.euractiv.com/section/ene...v1egbq5GVoXJ2U

    ПП: сега се надявам зленокса да се възмути, че ЕС му налага идеите си и навлиза до такава степен в личния му живот.
    Последно редактирано от defender : 03-05-2019 на 19:25

  12. #1212
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    До сега не знам някоя жена да ни е вкарала във война или съсипала живота на милиони семейства
    Нима ?!
    Като почнем с...

    и с

    и завършим с


    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    ... жената решава кое е най-доброто за нея
    Защо тогава толкова много жени избират най-древната професия ?!?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #1213
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Народът е против джендър пропагандата, но образованието и държавата продължават да заливат децата и народа ни със содомия. И който се опълчи на това, го заливат с термини, фрази и изрази като "расист", "хомофоб", "антисемит", "нацист", "нетолерантен", "любовта печели" и "слово на омразата".

    Не разбирам какво чудно има тук. Това е част от демокрацията и капитализма. Всичко върви в пакет. Лична свобода+демокрация и пълна свобода на печата, спазване на човешките права на хората с различен цвят на кожата, от различна религия и етнос и с различна сексуална ориентация.Пазарна икономика и ненамеса на държавата в тази област.
    На другия полюс е соца с плановата икономика, приоритет единствено на държавата. Строги закони и ограничения какво е позволено или забранено.

    И по същия начин всичко върви в пакет. Вие не можете да избирате. Това ми харесва, това ще приема, а другото-не. Не можете да избирате само това, което на вас ви е угодно. Не се намирате в сладкарница като някви деца, които искат да се натъпчат само с пасти. Покрай сладкото трябва да изпиете и горчивия хап. Така е при демокрацията. А и никой няма да ви пита. Общественият модел вече е установен. За векове напред. Не ви остава нищо друго освен да свикнете с това.

  14. #1214
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    Не разбирам какво чудно има тук. Това е част от демокрацията и капитализма. Всичко върви в пакет. Лична свобода+демокрация и пълна свобода на печата, спазване на човешките права на хората с различен цвят на кожата, от различна религия и етнос и с различна сексуална ориентация.Пазарна икономика и ненамеса на държавата в тази област.
    На другия полюс е соца с плановата икономика, приоритет единствено на държавата. Строги закони и ограничения какво е позволено или забранено.

    И по същия начин всичко върви в пакет. Вие не можете да избирате. Това ми харесва, това ще приема, а другото-не. Не можете да избирате само това, което на вас ви е угодно. Не се намирате в сладкарница като някви деца, които искат да се натъпчат само с пасти. Покрай сладкото трябва да изпиете и горчивия хап. Така е при демокрацията. А и никой няма да ви пита. Общественият модел вече е установен. За векове напред. Не ви остава нищо друго освен да свикнете с това.
    Тези, които управляваха комунизма, сега управляват демокрацията. Демокрация и комунизъм - двуострият еврейски и интернационален нож, целящ унищожението на всички народи.
    БС(К)П + ГЕРБ + ДПС + БХК + София Прайд + Шалом + Световен еврейски конгрес + Отворено общество + всичките други стотици/хиляди псевдо правозащитни, антибългарски, цигански, педалски и еврейски НПОта = Коалиция за унищожение на българщината, европейщината и човещината.

    Напротив, заедно можем да постигнем възхода на българщината. Обединението прави силата. Нищо не става без труд.

  15. #1215
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Тези, които управляваха комунизма, сега управляват демокрацията.
    Хах, много трудно бих се съгласил с такова мнение. Защото просто няма нищо вярно в него. Сега сме управлявани по правилата и каноните на Запада, а не на Пекин, Хавана или Пхенян примерно. А на Запад никога не са управлявали комунисти. Напротив, направиха всичко възможно да не ги допуснат във властта, както стана в Италия, Испания, Франция и Португалия.


    Виждам, че някви комунистически бръмбари ти бръмчат в главата и е много трудно да се разделиш с тях. Ноо това е положението. Правилата се изработват и спускат от Брюксел. За нас остава само да ги изпълняваме.

  16. #1216
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    Хах, много трудно бих се съгласил с такова мнение. Защото просто няма нищо вярно в него. Сега сме управлявани по правилата и каноните на Запада, а не на Пекин, Хавана или Пхенян примерно. А на Запад никога не са управлявали комунисти. Напротив, направиха всичко възможно да не ги допуснат във властта, както стана в Италия, Испания, Франция и Португалия.


    Виждам, че някви комунистически бръмбари ти бръмчат в главата и е много трудно да се разделиш с тях. Ноо това е положението. Правилата се изработват и спускат от Брюксел. За нас остава само да ги изпълняваме.
    В миналата тема съм се изразил достатъчно ясно. Ако там не си ме разбрал, и тук няма да ме разбереш.

  17. #1217
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    За съжаление либералната ти идеология за абсолютна свобода е утопия. Човекът има свобода, но тя не е абсолютна - събуди се либерален шлевльо, малък.

    Всяко креативно нещо, създадено от човечеството има правила и упътвания - ако искаш да си шофьор, ще трябва да спазваш правилата за движение, ако искаш да се возиш на самолет спазваш правилата за пасажери, ако искаш да си бежанец в друга държава спазваш техните закони и много други, и ако не ги спазваш тези правила страдаш, но страдат и хората около тебе, като потърпевши на някакъв дебил с вълшебно мислене за абсолютна свобода.

    Либералните лигльовци с тяхната абсолютна свобода и инфантилно розово мислене е нищо повече от вълшебно, илюзорно възприемане на света за дебили.
    За съжелиение, Ефенди, дебилщината ти пак си проличава! Повтарял съм го стотици пъти, и за пореден път казвам, ти не знаеш какво е либерализма. Главата ти е толкова промита от евтина медийна информация че няма и капка рационалност в нея. Либерализъм има от 300 близо 400 години. НИКОГА, никой не е взимал идеята за абсолютна свобода като реално прилагаема на обществено ниво. Това само глупак би го казал. Ако всеки имаше абсолютна свобода, обществото като коцепция нямаше да съществува! Нали за това има социален контракт между индивида и суверeн-а. Запиши си го някъде това, моля! Идеята е да се увеличи свободата на индивида в рамките на принципа за вреда, индивидуална или обществена. Когато ми покажеш реална, емпирична, научно доказана вреда от това жените да имат повече свобода в икономически, политически и социален аспект тогава ми говори за дебилщини.

    Аргумента ми стои, а ти налайни гащите.
    Регресивната ти идеология спира женита от изразяването на собствената си свободна воля.

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    ПП: сега се надявам зленокса да се възмути, че ЕС му налага идеите си и навлиза до такава степен в личния му живот.
    Какво не разбираш от регулация? Тези закони са най-вече за производители, смешко. Нали ти ми говореше по горе че законите трябва да се спазват, иначе страдаш? Или забрави, понеже темето чука на кухо?
    Последно редактирано от Zlennox : 03-05-2019 на 22:33
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  18. #1218
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Нима ?!
    Като почнем с...

    и с

    и завършим с

    Говоря за в днешните/модерни времена, но както и да е...

    Първата не я ли отвличат (мъж), и заради това почва войната? Или това са фейк нюз, пак?

    За Клеопатра съм съгласен.

    Хилъри няма правомощията да инициира никакви военни действия. Цялата власт е в президента!

    Така де повечето от войните и масовите кланета са стартирани по прищевките на сексуално репресирани мъже с малки членове.
    Последно редактирано от Zlennox : 03-06-2019 на 09:07
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  19. #1219
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Когато ми покажеш реална, емпирична, научно доказана вреда от това жените да имат повече свобода в икономически, политически и социален аспект тогава ми говори за дебилщини.
    Равенство между половете не може да има по естествен път, това си е диво идеологическо-левичарство. Най-малкото, защото между половете има физиологически разлики, а това няма начин да не води и до разлики в психиката, поведението и възприемането на света. Да се уеднаквяват половете е античовешко, това е налагане на изкуствено насилие над естеството на половете, изкуствени регулации, тоталитаризъм.

    Защо някой изкуствено ще потиска едни качества на единия пол и в същото време изкуствено ще защитава другия пол (или джендърите) за да имало равенство. Това всъщност не помага, а деградира психически и възпрепятства развитието и на двата пола, отделно прави възможно джендърството.

    Ако една жена е убеждавана, че някаква си конвенция ще я защитава, ами то естествено тя ще си позволи да деградира още повече в малоумното си поведение и предизвикване на мъжа, и тогава никакъв закон не може да я спаси.
    Ето, затова във Франция след въвеждането на Истанбулската конвенция насилието над жени се повиши. Никой не може изкуствено да защити жената, тя сама трябва да се учи да го прави. Още повече изкуствено да потиска силата на другият пол, защото тя пак ще избие по някакъв начин и то по доста по-силен и ненормален начин.

    Либералните доктор-менгелета трябва да спрат да се месят и експериментират с естеството на човека.
    Последно редактирано от defender : 03-06-2019 на 04:26

  20. #1220
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Равенство между половете не може да има по естествен път, това си е диво идеологическо-левичарство. Най-малкото, защото между половете има физиологически разлики, а това няма начин да не води и до разлики в психиката, поведението и възприемането на света. Да се уеднаквяват половете е античовешко, това е налагане на изкуствено насилие над естеството на половете, изкуствени регулации, тоталитаризъм.

    Покажи ми по-точно къде говоря за равенство между половете? Защо бъркаш равенство със свобода и възможности? Та то равенство няма измежду индивиди камоли между половете. Пак, слагаш думи в устата ми - нещо което не съм казал или твърдял. Ти бъркаш равенство в резултати с равенство при възможностите (свобода) - първото е утопия, второто реално прилагаемо ако вземеш предвид меритократичната обществена оценка за компетентност измежду половете. Сигурен съм - на 100% - че една щангистка, отдала се не спорта и дисциплината е визически по здрава от теб или от мен, въпреки че обществените норми диктуват че жената е физиологически по слаба. Сега, не всяка жена ще се отдаде на щангите, но ако има равната възможност да участва в този спорт, нищо не я спира да стане физически по-мощна от 40/50% от средностатистическите мъжлета, нали? В спорта би било глупаво да се измешват женските и мъжките дисциплини, но ако приложиш същата логика на икономическо, политическо и социално равнище, ако уеднаквиш възможностите на жените да се реализират икономически с мъжете - не винаги по резултати, но да имат същата свобода, ако реши, за развитие като мъжа, какви физиологически препятствия биха я спряли ако е решила да се отдаде на кариерата си и иска да стане СЕО на Ауди или Самсунг и да взима същите нереално голями бонуси като мъжете на същата позиция на принципите на меритокрацията?

    На социално ниво, държавата може да я подсигури пенсионно ако не е икономически активна, като приеме работата която върши в дома като адекватна за репродукцията на семейството и икономиката и я възнагради за това, което както е сега в много случаи не се случва и като стигнат пенсионна възраст жените духат яко - по-голяма материална и социална депривация. На социално ниво, държавата може да промени политиката си на тема занимални/детски градини/след-училищни заведения за да даде на жената същата свобода като мъжа ако иска да се реализира там където пожелае.

    На политическо ниво държавата може да уеднакви шизма между половете в политиката или парламента. Как според теб в една репрезентативна демокрация, гласовете на всичките различни жители и граждани би били чути ако 90% в политиката са само олигарси, бели мъже които си мислят че имат експертизата и компетентността да взимат правилните решения за всички демографски категории без да има ефективна репрезентация на тези категории и тяхните нужди?


    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ако една жена е убеждавана, че някаква си конвенция ще я защитава, ами то естествено тя ще си позволи да деградира още повече в малоумното си поведение и предизвикване на мъжа, и тогава никакъв закон не може да я спаси.
    Бахти дебилската логика. Ти като си защитен от държавата, конституцията и закона, деградирал ли си до такава степен че примитивното ти теме да предизвиква ордените на реда с малоумно поведение? Какъв е смисъла от закони ако единствената им роля е да те предизвикват срещу тях? По-добре тогава да нямаме никакви закони - сами да се защитаваме като в добрите стари примитивни времена когато всеки беше за всеки и дори живота ти не е бил гарантиран - а нали ти беше за спазването на закони? Или си просто малко (много) тъпичък и не виждаш как сам си противоречиш с дебилските си аргументи.
    Последно редактирано от Zlennox : 03-06-2019 на 12:28
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  21. #1221
    Никаква икономика и политика няма да се развят, ако няма внесен реален морал, духовни ценности, традиции и високо и развитие на интелектуалната работа. И наистина да се развие национална сигурност , национални органи и национална воля за борба с едрата икономическа престъпоност. Но едва ли ще стане.
    Последно редактирано от golemiq_korab_minava : 03-06-2019 на 18:09

  22. #1222
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Пак, слагаш думи в устата ми - нещо което не съм казал или твърдял. Ти бъркаш равенство в резултати с равенство при възможностите (свобода) - първото е утопия, второто реално прилагаемо ако вземеш предвид меритократичната обществена оценка за компетентност измежду половете.
    Съгласен съм с това!

    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Какъв е смисъла от закони ако единствената им роля е да те предизвикват срещу тях? По-добре тогава да нямаме никакви закони - сами да се защитаваме като в добрите стари примитивни времена когато всеки беше за всеки и дори живота ти не е бил гарантиран - а нали ти беше за спазването на закони? Или си просто малко (много) тъпичък и не виждаш как сам си противоречиш с дебилските си аргументи.
    Не съм казал, че няма нужда от закони, а че половете имат естествени различия и оттам следва да има различия и в правото и това е най-естественото нещо. Но разни бездарни, нереализирани интелектуалци жадни за власт и внимание окупират институциите, почват да измислят някакви апсурдни закони, и внушават, че без тях едва ли не, не можем да живеем нормално. Създават си дебелизиран, маргинализиран пролетариат от еволюционната мърша, която да защитават и която да им се радва и да ги преизбира нон-стоп.
    Последно редактирано от defender : 03-06-2019 на 13:55

  23. #1223
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019


    "Едно от углавните морални престъпления срещу цивилизацията и бъдещето е безочливото и безскрупулно използване на деца за политическа пропаганда. Да превърнеш децата в реквизит по пътя си към повече власт и контрол е естетически и идейно отблъскващо. Малолетни момчета и момичета, които повтарят опорни точки, произведени в политическа лаборатория – какво е по-противно от това?

    Уви, децата представляват перфектен инструмент за шантаж на обществото. Особено когато си с дълбоко деформирана представа за правилно и грешно и си готов на всичко, за да наложиш своята представа за света на всички останали с всякакви средства.

    Да накараш невръстно момиче да повярва, че е най-важният и знаещ човек на среща на световния икономически елит в Давос е абсурдно. И опасно. Не е случайно, че гражданите под 18-годишна възраст не могат да гласуват на политически избори. Но и тук виждаме медийни кампании за намаляване на прага. Това се връзва с цялостната стратегия за либерална инфантилизация на обществото."


    ПП: либералните менгелета не се спират пред нищо.
    Последно редактирано от defender : 03-06-2019 на 14:08

  24. #1224
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Относно програмата "The New Deal" на новата либерална икона Александрия Окасио-Кортес:
    "Наред със спорните тълкования за ефективността на тези програми, следва да отбележим, че реализирането й бележи безкомпромисна намеса на държавата във всички сектори от американската икономика, както и потъпкване на индивидуалните свободи на американските граждани".
    Последно редактирано от defender : 03-07-2019 на 13:14

  25. #1225
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "По случай 8 март Индипендънт препоръчва романтични места, които жените могат да посетят като самотни пътешественички.
    На първо място, са планините на Мароко. Аха, точно там, където преди 2 месеца две глупави европейски момичета бяха обезглавени от ислямисти. Това обаче хич да не ви притеснява, защото можете да разбиете бариерите и да се насладите на невероятни местни преживявания (хъх!).
    Ако не ви харесва Мароко, може и в Иран да посрещнете празника. Останалите препоръки, мисля, са твърде консервативни и скучни за модерните силни европейски либерални жени."

    https://www.independent.co.uk/travel...l7YChz5vdkN1iM

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си