.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Cool Споделено пътуване

    Здравейте, пиша една тема, която преди бях пуснала тук, но не я откривам никъде. Става въпрос за споделено пътуване с хора, които нямат компания, ако искат да отидат някъде и си търсят компания. Факт е, че е опасно и не много разумно да търсиш човек тук, но ако някой се съгласи и се опознае с другите, може да се разберат, когато има дадена екскурзия от някоя агенция, да пътуват заедно и да са си компания. Някой има ли интерес?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Не бих била в един град с повечето от форума, а ти искаш да си в едно и също превозно средство с тях, че дори и да си говорите. И въпреки това бих била малко по-притеснена от този, който го предлага.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  3. #3
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от amoriter Виж мнението
    когато има дадена екскурзия от някоя агенция, да пътуват заедно и да са си компания. Някой има ли интерес?
    истински дипломат си, по тънък начин си търсиш гадже
    прати снимка и ще ти кажа

  4. #4
    Ех, жалко, разобличи ме аз така исках да се направя, че си търся компания за пътуване, но не съумях да го направя да изглежда непринудено хахаха, е мисията ми остана невъзможна, хора, ако ви се пътува, не отговаряйте DD

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Не бих била в един град с повечето от форума, а ти искаш да си в едно и също превозно средство с тях, че дори и да си говорите. И въпреки това бих била малко по-притеснена от този, който го предлага.
    Нямам представа какви са хората от форума, просто съм се отчаяла от това, че екскурзия, която ми хареса се проваля, поради несериозността на някои мои познати, та реших тук. Все пак интернет дава смелост да изкажеш желанията си, но едва ли ще се реализира, дори на мен ми звучи смешно

  6. #6
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Идвам веднага, само кажи кога и къде.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  7. #7
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от amoriter Виж мнението
    Нямам представа какви са хората от форума, просто съм се отчаяла от това, че екскурзия, която ми хареса се проваля, поради несериозността на някои мои познати, та реших тук. Все пак интернет дава смелост да изкажеш желанията си, но едва ли ще се реализира, дори на мен ми звучи смешно
    поне сподели текущата оферта

  8. #8
    Бате само мен ли темата и коментарите ме разсмяха , не знам защо

  9. #9
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    аз нито видях текущата оферта за екскурзия нито другото
    ако темата е спам е за кофата

  10. #10
    Доста странна оферта, момиче си търси компания за споделено пътуване...А кой поема разходите, пак ли са споделени или само пътуването

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си