.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Постоянно оголена главичка

    Здравейте, в един форум прочетох,че един потребител започнал да си носи главичката на члена постоянно оголена, било по хигиенично и реших да пробвам, главичката стои чиста, чувствителността намалява и се издържа повече при полов акт, но се появи един проблем а той е, че при по топло време при изпотяване бельото ми започва да мирише доста неприятно още на другият ден след къпане. Искам да попитам възможно ли е тази миризма да се отделя от гънките на кожата, която е сбръчкана зад пениса, главичката си е чиста но бельото се вмирисва и сигнал ли е това,че не трябва да се държи главичката постоянно оголена под бельото. Този проблем се появи преди около два месеца, изобщо препоръчва ли се да се носи главичката оголена,защото на други места прочетох, че това се препоръчвало от лекари за по добра хигиена?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Аз нямам такива проблеми и не ми се вмирисват гащите.
    Това че го държиш оголен наистина е по-хигиенично, но не значи че не трябва да го миеш.
    Ако ти е по-удобно дръж си го оголен, това не е вредно.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Аз нямам такива проблеми и не ми се вмирисват гащите.
    Това че го държиш оголен наистина е по-хигиенично, но не значи че не трябва да го миеш.
    Ако ти е по-удобно дръж си го оголен, това не е вредно.
    А ти държиш ли си го така?

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Да.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Да, но в един друг форум ме посъветваха да прекратя това,а един лекар ми каза, че за да има смисъл от това трябва да се обрежа, а и така се губи чувствителност, изпразваш се без да изпитваш удоволствие, а когато си много възбуден пак свършваш бързо. По перпуциома има жлези, които отделят секрет чиято цел е да смазва главичката и колко и да го миеш пак ще има мирис от тях при потене. Ето тук:http://spodeli.net/1/story-122499.html също ме посъветваха да спра с носенето му така.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Изборът си е твой, прави така, както ти е най-удобно и се чувстваш най-добре.

    Аз не съм имал проблеми с това. За мен така е по-чисто и по-добре.

    Ако искаш да ти е чист, не става да го миеш само с вода - трябва и сапун !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    И аз отначало когато започнах да го държа така нямах проблеми,това беше преди три години, може би ти отскоро си започнал,според мен не е редно да се държи така защото кожата на препуциома изсъхва и когато решиш да я върнеш докато се възстанови епитела е възможно да има лек дискомфорт от време на време. По добре се обрежи. Ето какво ми отговори друг лекар от един форум: http://www.zdravenforum.com/viewtopic.php?f=12&t=2516

  8. #8
    Това твоето е някаква симулация на обрязване. Само, че аз съм против. Главичката наистина става по-нечувствителна така. А и ако търсиш хигиена то просто си го измивай обстойно всеки път като влезеш в банята. Препуциума има важна роля и според мен премахването му и оголването на главичката водят основно до негативни последици. НЕ случайно природата го е направила така. Моят опит е единствено от няколкото пъти в които съм мастурбирал с отдръпната кожа и галейки главичката успях да свърша,тъй като исках да изпитам онова което изпитват обрязаните когато мастурбират, но после като уринирах ме заболя. Вероятно аз имам личен проблем с това, но все пак не мисля, че е много удачно да си държиш постоянно оголена главичката.
    Twisted Unicorn

  9. #9
    Аз винаги съм мастурбирал така, пипайки директно оголената главичка, още преди да почна да го нося оголен мастурбирах така и кефа е по добър и не ме е боляло, пробвай с слюнка имитира женския секрет при възбуда, иначе за кожичката си прав, май е редно да си стои покрит!

  10. #10
    Пробвах да я задържа оголена но сама се прибира Мога да го направя само в еректирало състояние ... Въпрос на физиология явно.
    Twisted Unicorn

  11. #11
    Здравейте, след два месеца мъки след като реших да прекратя носенето на главичката оголена вече почти всичко е наред, когато върнах кожата напред се получи възпаление,имаше мирис на риба третирах главичката с Канестен като мислех,че може да са гъбички, по време на мазането с канестена се получи дразнене в уретрата, отворчето и зачервяване, след като третирах две седмици с него го спрях в последствие ми се поду десният тестис и имаше лека болка, отидох на андролог, болките и подуването на тестиса бяха изчезнали той каза, че всичко е отминало и не е нужно никакво лечение като ме посъветва да измивам само с вода члена докато се възстановят лигавиците, главичката започна да се лющи мислех,че е от канестена но той каза, че това е така защото главичката започва да се овлажнява и че ще се излющи и всичко ще се оправи, каза да го търкам леко за да може излющената кожа да падне, каза, че не е редно да се носи така оголен защото може да се получи парафимоза, главичката вече не се лющи и вече съм добре. Пиша това с апел към всички, които го носят оголен да прекратят това като незабавно да се консултират с лекар за да избегнат възпалението и проблемите, които имах аз!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си