.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Пиърсинг на пениса

    Здравейте, много искм да си направя така наречения Принц Алберт пиърсинг / и по специално Wand версията/, но ме е страх, че много ще боли когато пробиват дупката в уретрата / и на второ място когато вкарвам дори по-тънки тръбички в уретрата /дебели около 5 - 7 мм/ на дълбочина около 5-6 сантиметра надолу в члена - много ме боли по време на вкарването и след това също изпитвам сериозни болки. Искам да намеря някой който има опит с пиърсинг на пениса или с уретрални разширители да ми пише моля.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Ти не си добре !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Много педали се навъдиха.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  4. #4
    Би трябвало да боли.Частта която искаш да дупчиш е мн чувствителна.Освен това ако не го направи някой който си знае работата,сериозни проблеми ще станат

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Много педали се навъдиха.
    Запази си коментара за себе си! Комплексар!

  6. #6
    Няма нищо педалско в това да имаш пиърсинг на пениса!
    Аз съм с Принц Алберт, като обецата ми пробожда отдолу уретрата(без главата).
    Преди поставяне на пиърсинга се поставя местна повърхностна анестезия и болка почти няма.
    Впоследствие наболява(не много), като в началото кърви(не много), добре е да се спазва добра хигиена и асептика с дезинфектати(стандартни). Секс не се препоръчва, защото има болка и може да се разрани и замърси раната. Зарастването е сравнително бавно - 1-2 месеца, понякога в процеса на зарастване има моментна режеща болка при механичен натиск, но всичко отшумява. Манипулацията трае минути, но те съветвам да бъде направена при специалист в студио за пиърсинг.
    Успех!

  7. #7
    Аз сондирам, penis sounding и нямам проблеми с това да си вкарам тръбичка в пениса. Мисля и аз да си правя същия....
    Ако искаш да питаш нещо конкретно- всичко ще ти обясня на ЛС

  8. #8

  9. #9
    Аватара на radito98
    Регистриран на
    Apr 2018
    Мнения
    33
    wtf?!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си