.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Венерически работи

    Здравейте,
    понеже скоро преспах с една и от тогава все си мисля разни работи та реших да питам тук.
    Понеже въпросната се оказа с доста на брой опити та се замислям да не съм прихванал нещо, я въшки я недай си боже друго.
    Ползвах презерватив разбира се ама се зачетох за срамни въшки. Понеже макарите нещо ме понасърбяват и от там като се зачетох...Значи нямам парения или пък нон стоп сърбежи, зачервявания и такива работи. До колкото разбрах, ако съм прихванал въшки то те са видими и с просто око, аз с лупа даже не успях да видя нещо.
    Ако пък случайно съм прихванал какъв ще е резултатът и дали като се обръсне мястото проблема се разрешава или си трябват мазила.
    Ползвал съм презерватив както казах ама ми е интересно освен срамни въшки може ли и друго да се лепне? Четох за сифилис, че могло от целувка само и още някакви работи там.
    Принципно освен сърбежа на макарите(от време на време) друго оплакване нямам и дано така да си остане. Ама ще се радвам да ме светнете за сифилиса,въшките и от какво не предпазва презерватива да си имам едно наум преди да реша да ударя някой тир нейде си.
    Поста ми е сериозен, не съм трол просто обичам да разказвам малко по цветно нещата. :Д
    Последно редактирано от Mr.Killer : 10-31-2017 на 23:17

  2. #2
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си