.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363

    Unhappy Объркващо е .. :/

    Здравейте ,
    Отново пиша за пореден път за един и същи човек ..
    Та .. каква е драмата:
    Имах сериозна връзка , която приключи официално май месец тази година , по сумати тъпи причини. Бившият ми приятел ме беше блокирал ( адски детско от негова страна ) , и то почти цяло лято. Преди месеци ме отблокира в социалните мрежи , но някак си и аз като всички , чат пат си му гледам профила из инстаграм и насам натам , без да се издавам за да видя какво става с него. Забелязвам тенденция от негова страна че откакто ме отблокира си качва само стари снимки , едната която съм му направила аз , вчера например си беше качил снимка на която носи МОИТЕ очила ( които са си в мен и до сега ) . Но никога не е посмял да ме потърси , както и аз него . Сега си има нова приятелка от август но виждам че упорито си крие връзката навсякъде из мрежите. Въпросите ми са : Защо го прави , това със снимките и нещата , усещам го като вид намеци , но ми е адски объркано и не знам дали му липсвам или го прави да ме дразни или просто да ми привлече вниманието , и очаква да го потърся ( беше ми казал ти ще ме търсиш ) .. Опитвам се и си бях обещала да не го гледам и да не му ровя в профилите дори , но всеки път изкача по нещо ново подобно . Кажете аз ли бъркам? Очаквам вашите мнения по въпроса , колкото повече , толкова по-добре .
    Предварително благодаря

  2. #2
    От мъжка гледна точка - може би просто иска да покаже, че си живее по-добре без теб, защото все още му е гадно отвътре.

    Понеже каза, че си има нова приятелка - за да не те боли - най-доброто нещо, което можеш да направиш, е изцяло да блокираш този човек, а с времето ще се сещаш по-малко за него, а после въобще няма да ти пука.

    И другото нещо - изгради си толкова готин живот, че ТОЙ да иска да се върне при теб.

    (My 2 cents)
    Обичам да правя клипове за личностно развитие!

    Facebook: http://facebook.com/dvt32.net
    Instagram: http://instagram.com/dvt32
    YouTube: http://youtube.com/dvt32

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от kinkygirl Виж мнението
    Сега си има нова приятелка от август но виждам че упорито си крие връзката навсякъде из мрежите. Въпросите ми са : Защо го прави , това със снимките и нещата , усещам го като вид намеци , но ми е адски объркано и не знам дали му липсвам или го прави да ме дразни или просто да ми привлече вниманието , и очаква да го потърся ( беше ми казал ти ще ме търсиш ) .. Опитвам се и си бях обещала да не го гледам и да не му ровя в профилите дори , но всеки път изкача по нещо ново подобно . Кажете аз ли бъркам?
    Бъркаш !

    Той отдавна те е изхвърлил от живота си и не се интересува от теб. Отблокирал е за да му гледаш профилите и колко му е добре, а не за да го търсиш, както каза и потребителят преди мен.

    И не - не ти прави намеци! Ние мъжете не правим намеци като вас жените !
    Не очаква да го търсиш и едва ли се сеща за теб, особено щом е с друга жена !

    Затвори тази страница от живота си и продължавай напред!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Щом има нова приятелка , а в същото време те е отблокирал нещо не е така. Или го е направил неволно , или за да те дразни. И двата варианта не са добри за теб. По добре го блокирай ти и продължи напред. Ако той реши да се свърже с теб по някакъв начин , това вече е друга тема , но едва ли ще стане.

  5. #5
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363
    Благодаря ви ! Решила съм така или иначе да продължа напред , не знам защо предвид всичко и времето как остава една малка част която те дразни отвътре , когато видях че има приятелка , се почувствах освободена и си казах да не го обичам , но пък нещо все ме човърка да видя неща около него .. но вече край !
    Wild & young do it just for fun

  6. #6
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    И не - не ти прави намеци! [b]Ние мъжете не правим намеци като вас жените ![/b!
    Не си прав, правим и още как.



    Не е много лесно да се каже какво точно се опитва да направи. Отблокирал те е, крие си приятелката, качва снимки, с които имаш нещо общо.. Може и да те дразни, а може и още да са се върнали чувствата към теб и иска да ти привлече вниманието.

    Защо скъсахте ?
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  7. #7
    Отблокирал те е понеже вече желанието му да те дразни го няма и му е все едно. Има си нова приятелка, move on
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #8
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Те т'ва жените не сте като хората, се нещо ви се върти у главата-бръмбари.
    Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

  9. #9
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от Supermassive____ Виж мнението
    Те т'ва жените не сте като хората, се нещо ви се върти у главата-бръмбари.
    По-яки са от хората
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  10. #10
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363
    Съжалявам пиша доста късно. Ами имахме доста филми, той ревнуваше доста, стигало се е до това да ми рови в телефона, да унищожава мои вещи от ревност. Лятото заминавах да работя, той не ме подкрепи ревнуваше от едно момче с което бяхме на работа, не ме подкрепи в решението да замина, макар че той щеше да е далеч от мен ( цяло лято в Гърция) , когато се опитахме да се оправим той не си отстоява на ината, говорихме че ще си помислим и си тръгнах тогава ме блокира и.. От тогава нищо. Скоро не е публикувал нищо
    Wild & young do it just for fun

  11. #11
    Повече от фен Аватара на d-r.Zob
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    461
    Не се занимавай с този човек. Той не може да те забрави, но ти го забрави. Това вече ще е качествена разлика между вас.

  12. #12
    Може да те е отблокирал с надеждата да му пишеш . А това със снимките е по-скоро съвпадение . Най-добре нито му пиши , нито му разглеждай профила . Щом си има нова приятелка е решил да продължи напред , време е и ти да го направиш . Успех !

  13. #13
    Едно е сигурно в цялата ситуация-той иска да привлича внимание. Което е тъпо от негова страна. Ти го познаваш по-добре от нас и можеш да си отговориш сама на няколко въпроса. Например срамежлив и неуверен ли е? Защото той може да се прави на мъж пред всички и пред теб, обаче дойде ли време за сериозни разговори и явно за извинения в случая, може да е омекне и да не смее да каже и дума. Другото което е, какъв характер е? Дали е вид манипулативен или по-скоро whatever. Това са неща, които ти знаеш и ако си отговориш на тези въпроси ще разбереш за какво става въпрос. Има го момента разбира се, в който ти му пишеш и го питаш за нещо, а той отрича за да се прави на интересен. Но при всички положения не го прави без да иска. В тази ситуация май наистина е по-добре да не му пишеш, просто за да не му расте егото. А и в крайна сметка не е последния. Момци колкото искаш .

    Надявам се да съм бил полезен

    Поздрави

  14. #14
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363
    Благодаря ви за хубавите мнения! Вече се старая да не се занимавам с тези неща и смятам че ми мина и то доста. Просто понякога не разбирам такъв тип поведение. Доколкото видях скъсал е и с новата си приятелка май, но не мисля да го търся предвид нещата които ми е причинил и при факта че дори ми дължи пари за неща които съсипа.
    Той ми беше казал о ти ще се върнеш при мен като видиш че онзи не става ( този от който ревнуваше , с който така или иначе нищо не се получи) . Но смятам че дори да му пиша егото му ще скочи жестоко мислех дори да пробвам да го последвам в иснтаграм и да видя ще направи ли нещо , но не си струва.
    Someone25 отговори към теб:
    Трудно е да ти кажа , с най-малко думи ще кажа че е инат , НАРЦИСИСТ ( което е факт и е ужасно) , по-скоро е манипулатор отколкото манипулативен и винаги изкарваше мен виновна за всичко , не е и неуверен , даже грам с момичетата , но има затвпрен кръг от хора около себе си и дори живее сам като куче
    Wild & young do it just for fun

  15. #15
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    На някой да му дойде малко акъл
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от kinkygirl Виж мнението
    Благодаря ви за хубавите мнения! Вече се старая да не се занимавам с тези неща и смятам че ми мина и то доста. Просто понякога не разбирам такъв тип поведение. Доколкото видях скъсал е и с новата си приятелка май, но не мисля да го търся предвид нещата които ми е причинил и при факта че дори ми дължи пари за неща които съсипа.
    Той ми беше казал о ти ще се върнеш при мен като видиш че онзи не става ( този от който ревнуваше , с който така или иначе нищо не се получи) . Но смятам че дори да му пиша егото му ще скочи жестоко мислех дори да пробвам да го последвам в иснтаграм и да видя ще направи ли нещо , но не си струва.
    Someone25 отговори към теб:
    Трудно е да ти кажа , с най-малко думи ще кажа че е инат , НАРЦИСИСТ ( което е факт и е ужасно) , по-скоро е манипулатор отколкото манипулативен и винаги изкарваше мен виновна за всичко , не е и неуверен , даже грам с момичетата , но има затвпрен кръг от хора около себе си и дори живее сам като куче
    Затворен кръг от хора казваш. Тогава въобще не се занимавай. С инатлив, неуверен манипулатор и нарцисист няма да се разбереш. Живей си живота

  17. #17
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363
    О , да определено с нещастници повече никога. Жалко за другото момиче , но добре че срещаме такива хора както вика колегата по-горе да ни дойде акъла Благодаря още веднъж на всички !
    Wild & young do it just for fun

  18. #18
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Живи и здрави, алкохол в магазина винаги има

  19. #19
    Щи кажа само да не се занимаваш с такива утрепки, дето те търсят когато им скимне и ако ти каже нещо тегли му една сеш се

  20. #20
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Това че си е качил снимка с твойте очила не значи че има още нещо към теб гледай дали те търси и ти пише иска да се виждате и други такива неща по това можеш да познаеш дали те иска пак
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си