.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Unhappy Нужда от съвет

    Здравейте. От скоро съм във форума и като всеки друг и аз си имам лични драми. Моля за съвет.

    Приятелката ми с която живея на семейни начала вече 9 години внезапно преди 2 седмици ме напусна и се върна при техните. Има дете от друг мъж което отгледахме заедно . Мотива за това напускане е , че не съм ѝ обръщал достатъчно внимание , не съм ѝ показвал достатъчно че я обичам. Работех много на няколко места , нямах гарантирани доходи и често събота и неделя оставаше сама с детето в къщи . Сега вече имам нормално нормирана работа и гарантиран доход. И преди сме се разделяли , няколко пъти за малко , но все нещо ни събираше. Този път обаче тя като че ли вече не ме обича и не желае да се съберем за да продължим съвместния си живот.

    Посъветвайте ме какво да правя. Знаете че когато човек обича не винаги е споделена любовта. Знам че в нея все още нещо трепва. Има ли въобще нещо което да направя или просто да я оставя на мира и да чакам ???
    Последно редактирано от themadkiller : 11-22-2017 на 13:00 Причина: правописна грешка

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от themadkiller Виж мнението
    Има дете от друг мъж което отгледахме заедно .
    Още тогава трябваше да разбереш каква е, а че ти ще си просто поредния!

    Можеш да си сигурен, че е намерила друг мъж (с пари)! Иначе защо да те напуска сама жена с дете ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Интересното е че вчера се видяхме с мадамата. Исках да поговорим . Помолих я да дойде до вкъщи и да проведем нормален разговор. Разбира се купих букет цветя и нещо за детето. Поговорихме . Държеше се студено на вид , а със сигналите на тялото съвсем по друг начин . Прегърнахме се . След това последва секс. И после си тръгна като пак се държеше дръпнато и студено. Вече не знам какво да мисля. Да я оставя на саме за да се изясни със себе си или какво ? ? ?

  4. #4
    kokoMDFK
    Guest
    Съжелявам знам ,че не е по темата,но не знам как се публикува затова иксам да ви попитам нещо!Мога ли да си копувам протеин ако съм под 18?

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от themadkiller Виж мнението
    Държеше се студено на вид , а със сигналите на тялото съвсем по друг начин . Прегърнахме се . След това последва секс. И после си тръгна като пак се държеше дръпнато и студено.
    Просто секс - наебала те е и си е тръгнала.
    Цитирай Първоначално написано от kokoMDFK Виж мнението
    Мога ли да си копувам протеин ако съм под 18?
    Можеш, законно е, но не е препоръчително за здравето ти.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от kokoMDFK Виж мнението
    Съжелявам знам ,че не е по темата,но не знам как се публикува затова иксам да ви попитам нещо!Мога ли да си копувам протеин ако съм под 18?
    най-добре е да удариш едно тестостеронче

  7. #7
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Можеш, законно е, но не е препоръчително за здравето ти.
    Защо? По тази логика яйцата, изварата и месото също не са препоръчителни за непълнолетни..

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Защо? По тази логика яйцата, изварата и месото също не са препоръчителни за непълнолетни..
    протеинът е анаболен, както и креатинът lel

  9. #9
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    ^Какво ще рече "анаболен"? Протеинът участва в анаболитните процеси в организма без значение дали го приемаш на прахче или чрез храната.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    ^Какво ще рече "анаболен"? Протеинът участва в анаболитните процеси в организма без значение дали го приемаш на прахче или чрез храната.
    иронизирах тези, които нямат идея за какво говорят като казват, че протеинът и креатинът са анаболи

  11. #11
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Защо? По тази логика яйцата, изварата и месото също не са препоръчителни за непълнолетни..
    По тая логика ти истинско месо, мляко, яйца и извара ли си купуваш или палмови и соеви заместители/имитации?

    Естествени продукти (до колкото е възможно) са винаги за предпочитане пред синтетични и изкуствени химии, правени Бог знае къде и от какво !

    Сега ще кажеш, че месото, яйцата и млякото в магазина също не са много естествени, защото имат хормони, консерванти и т.н. Изкуствените протеини също и то в пъти по-зле!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си