Здравейте, хора. Започвам да се притеснявам, въпреки че ми закъснява четвърти ден, което не е много. На 20 съм, водя полов живот, имам си сериозен приятел от 3+ години. Цикълът ми почти винаги е съвсем точен. На 20ти всеки месец, сутринта към 10ч. се появява, като преди това започва да ме боли кръстът, от там знам какво следва. Около седмица преди това се подувам и гърдите ми натежават, болят ме. Днес е 23, все още няма нищо. Този месец имах два изпита, притеснявах се за тях, климатът се промени, диетата ми беше базирана само на сладки неща общо взето, беше ужасна, а и режимът ми на спане се измени-започнах да заспивам в 3-4-5 сутринта и да ставам в 12 след обяд. Мисля си, че няма смисъл да се панирам, че просто ми закъснява, но съм същинска паника. Тази година най-много с 4 дни ми е закъснявало. Когато правим секс с приятеля ми винаги използваме презерватив. Но понякога той не успява да го развие до края и се налага да го издърпа с пръстите си, за да го намести добре. А и също, понякога след края на акта, презервативът е изхлузен наполовина. Някой може ли да ми каже дали това е нещо лошо, защото аз започнах да се страхувам да не би някак течността му да е излязла от презерватива. Друг нещо: този месец нямах pms, появи се чак на 20ти (датата, на която трябваше да ми дойде). Поради някаква причина гърдите ме болят по-слабо, подута съм, но не много. Една вечер се събудих и щях да повърна, беше ми лошо и една сутин също, както и днес цял ден (но това вече май се получава, защото ме е страх и се притеснявам много). Понякога ме наболява главата леко, имам и леки болки ниско долу от време на време. (Като това по принцип не ми се случва преди да ми дойде).
Много ме е страх, знам, че не е добре да се стресирам допълнително, но не мога да спра да се ровя из интернет..
Моля ви, кажете ми, че всичко е от стреса, режима на хранене и така нататък, защото скоро ще изперкам. :Д
Благодаря ви предварително за отделеното време!