.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Haresvam_gi
    Guest

    За полицията ( моите приятели)

    Здравейте кажете кво да правя че тия моите приятели от МВР вече ми лазят по нервите чашата вече прелива ето го и проблема.
    Вчера се снимах в фейсбук с 3 грама натрошен аспирин и една мацка го качила в българската простотия и са извикали баща ми. Са си мислят че ползвам Амфетки или Херойнче. Тези мои приятели не правят разлика между Престъпник и Непрестъпник. Преди се чудих как може човек да мрази полицията казвах си това са полицаи какво лошо могат да ти направят а и аз станах тези които ги мразят. От 2015 година имам проблеми с тях тогава пак ме разбраха правилно защото не си чистят ушите от ушната кал сигурно ушната им кал в ушите е над 3 килограма и бях в ареста за 24 часа. Сега пък си мислят че приемам Амфетки Херойнче Тревичка Кокаинце мъничко ЛСД те направо са на египет фараона с тези техни глупости.Не мога да повярвам че като малък исках да стана полицай иска ми се да се спукам сам от бой затова. хахаха каво ли ще си помислят за мен като преди около 3-4 дена писах лошо за тях сигурно ще си кажат този е Терористче.

    Но какво си мислят те аз кой съм аз съм Драгомир мене господ ме пази. Те май май обичат да е с лошо.

    Повече няма да ме видят една видима грешка да направя.А и съм сигурен че за тази снимка им я показала една Хр*ст*ян*.
    Те сигурно си мислят че съм и дилърче.

    Цяла нощ ще си мисля за тях и ще ги обичам до живот ако ще и смъртта да настъпи все още обичам родната ни полиция)))))

    За това последното се майтапих

    А сега стига с тия мои приятелчета сега говоря към народа : Нямайте доверие на полицията те са злото те са сатаната като ги видите не ги гледайте в очите иначе дявола ще се всели в вас.

    А па да видя тука как ще ме намерят хахахаха знаят ми фейсбука ама не знаят за този форум.

  2. #2
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Радвам се, че си тролче, но все пак ще им драсна.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  3. #3
    neinite_ochi
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Радвам се, че си тролче, но все пак ще им драсна.
    Те си знаят че не ползвам Амфетки.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си