.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: За нея

  1. #1
    obicham_grubo
    Guest

    За нея

    Ето ви една тролска история

    Вчера заради едно момиче от класа се снимах с натрошено в пликче а всички го взеха това за амфетки . За нея мачкам без отстъпка мога да и подаря света в краката но тя май май не ме харесва и защо го направих така мога да направя всичко което тя поиска на момента. И сега моите приятелчета от МВР ми следят фейбука . За нея ще направя всичко ще направя каквото ми каже ако иска ще изшмъркам за 1 минута 1кг амфетки. Защо трябва да си съсипва живота с някакъв нещастник които мога да го направя на парчета. Ако бъде моя ще и подаря буквално света в краката мога го и ще го направя целия свят ще бъде само наш. Мога да и построя от палати от злато мога да направя всичко което тя поиска .

    Но ако иска да бъде с него моля няма да я спирам но тя ще загуби всичко това . Ако е с мен няма да се къпе с вода а с мляко.

    Аре са до хейтърите почвайте ме ,, ти си луд , скочи от небостъргач,, до всички които ще хейтват ето ви един поздрав https://www.youtube.com/watch?v=TnzBQWmR2lY

  2. #2
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Много си забавен.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  3. #3
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    къпането с мляко вместо с вода е нехигиенично, може това да я спира да бъде твоя, причината може да се крие и в продукцията, която си пуснал, ако си я пускал и на нея, може да си мисли, че си тъп, защото харесваш продукцията и пабло ескобар или да мисли, че изневеряваш, тъй като той го правеше в "наркос", не знам дали реалният го е правил, но може и тя да не знае или да знае, че го е.
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  4. #4
    neinite_ochi
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    къпането с мляко вместо с вода е нехигиенично, може това да я спира да бъде твоя, причината може да се крие и в продукцията, която си пуснал, ако си я пускал и на нея, може да си мисли, че си тъп, защото харесваш продукцията и пабло ескобар или да мисли, че изневеряваш, тъй като той го правеше в "наркос", не знам дали реалният го е правил, но може и тя да не знае или да знае, че го е.
    Аре бе и ти ли си от МВР че знаеш че харесвам Пабло Ескобар. Просто няма добри хора на които да се подръжава а и онова в пликчето на бяха Амфетки. И тя ако бъде моя ако мисли че ще и изневеря или че ще погледна друго се греши.

    П.С - Ако загледам друга докато още съм влюбен в нея проклет да бъда.

  5. #5
    Защо мислиш че куките не следят този форум?
    Когато искаш да направиш нещо, намираш начин!
    Когато не искаш - търсиш причина.

  6. #6
    neinite_ochi
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от pilence2 Виж мнението
    Защо мислиш че куките не следят този форум?
    защото не са толкова умни колкото мен .приятели са ми ама съм много хитър знам в кои форуми
    Аз съм на България фараона аз съм на отбора шампиона.
    Никога нема да ме открият

    Абе ти да не си от тях.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от neinite_ochi Виж мнението
    защото не са толкова умни колкото мен .приятели са ми ама съм много хитър знам в кои форуми
    Аз съм на България фараона аз съм на отбора шампиона.
    Никога нема да ме открият

    Абе ти да не си от тях.
    Смях.
    ...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от pilence2 Виж мнението
    Защо мислиш че куките не следят този форум?
    Добър въпрос

  9. #9
    Йеззз .. "Хитрия фараон" .. А на колко си,12?

  10. #10
    1vo1999
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от DoMitev Виж мнението
    Йеззз .. "Хитрия фараон" .. А на колко си,12?
    не на 2 годинки съм

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си