.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Повече от фен Аватара на qkataa_123
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    321

    Имам един проблем, дайте ми съвет какво да правя

    Здравей имам един малко неприятен проблем който
    искам да споделя макар,че ходих миналата седмица на лекар и няма ефект .Проблема ми е с корема, когато например ям и почва да ме боли ниско долу обаче болката е тъпа и имам газове които ми дразнят стомаха ужасно ,когато бях при лекарката тя ми изписа да пия едни хапчета които се вземат 20 минути преди да ям и ми каза да не ям пържено ,и да не пия газирано , първите два дена като пих от тези хапчета нямаше проблеми ,обаче като минаха тези 2 дена и пак почна същата история дори и като приемам тези хапчета и ям това което тя ми каза , незнам къде е проблема . Моля ви дайте ми някакъв съвет какво да правя защото то се вижда че с хапчета не става ,ся понеделник ще ходя на контролен преглед
    Бори се за това което те прави щастлив

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от qkataa_123 Виж мнението
    боли ниско долу
    А замисляла ли си се за момент, че може би много силно, грубо и надълбоко проникват в теб по време на секс? Може и от това да е щом хапчетата не помагат.

  3. #3
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Честно казано, не знам точно какво може да ти има. Моят съвет е да разбереш за добър гастроентеролог и да отидеш с направление. Той или тя ще е по-добър вариант от личния лекар. Изследванията в подобни случаи са максимум на кръв от вената.

    Това което знам до някъде от личен опит ми звучи и малко като бавен метаболизъм. Опитай се да го забързаш и да се храниш със здравословна храна. Това което аз съм пил за болки в стомаха са едни дъвчащи пробиотици, както и антиметил (джоджен+активен въглен) на хапчета.
    And all our greatness is in our pain.....
    https://www.youtube.com/watch?v=jSdXkYQEeqE

  4. #4

  5. #5
    Как да намеря песен чрез текстa : Във този свят,сега останах сам.Не чувствам теб,а спомен в мен голям.Аз вече знам,разбрах че ти си в мен,но какво да дам,да върнеш моя ден.О,този страшен час,бе шепа звезден прах.Виновен съм си аз,че всичко разпилях.От този жалък час остави без душа,спомена за нас,несбъдната мечта.Върни се ти отново пак при мен и всичко забрави и всичко ми прости.Аз вече знам,разбрах че ти си в мен,но какво да дам,да върнеш моя ден. м
    Много ви благодаря предварително!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си