.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Unhappy Дали да се откажа от преследването на любовта?

    Здравйте на всички, това е първата ми тема която ще пиша и се надявам да ми помогнете.Така да се насочим към главната тема.Има едно момиче от моя клас.С нея сме от 4 години в един клас.И в 11клас започнахме да се държим , как да кажа, да си бъдем малко по-близки.В междучасито сядах до нея държях я за ръката с цел да ги стопля понеже бяха студени правих и масажи и така, 11клас свърши.Лятото не сме излиза,писал съм и да излизаме ама беше на работа и не можеше и аз бях така.Започнахме 12 клас и тя отсъстваше доста понеже още ходеше на работа и не се засичахме често.Мина почти месец и вече беше спряла да ходи на работи и се държеше студено.Реших да пробвам пак да се сближим и пак същата история стана като миналата година,пак леки закачки и шегички обаче започвах да хлътвам по нея и то доста.И така всеки божи ден.Когато беше в стаята първата ми рабора беше да седна до нея да я хвана за ръката.Наскоро си купих кола със спестените пари от лятото.Возели сме се само двамата возил съм я до тях и като цяло правех всичко да сме заедно.Единственото нещо което не ме е отказвало е това,че тя не се дърпаше постоянно се усмихваше като ме види и беше и готино да бъде с мене поне така изглеждаше отстрани.Бяхме на един рожден ден на момче от няшия клас и стана една случка която не мога да си я обясня.Бях излязал навън сам да си пия понеже само аз не бях заспал и ме беше хванала някаква тъга нали всички знаете като пийнете малко и умеквате.Видях я как ме погледна през прозореца и слезе при мене.Пита ме как съм и аз и отговирих,че съм ок и това беше целия разговор.Нищо друго не казах понеже ме беше издразнила преди това.Стояхме в пълна тишина поне 5 мин.Нито тя,нито аз не обелихме и дума и тя си замина.И това ме накара да се замисля аз ли нещо оплесках и мина малко време и се надъхах да и призная чувствата си.Извиках пред тях да си поговори казах и всичко,че си ми е симпатична и ,чи ми е яко да съм с нея и очаквах да отговора или и тя да има такива чувства или не.Не получих нито един от тези отговори каза ми,че според нея сме се карали и се чуди защо съм си мислел,че тя се държи добре с мене и така овърташе,не ми каза директно ,че няма чувства към мене или,че има.Каза ми,че е знаела,че аз имам някакви симпатии към нея и се почуствах леко използван от нея. И така засега сме си приятели и искам да ми дадете съвети да продължам ли да се опитвам с нея,или да спирам.
    Последно редактирано от motorista99 : 12-17-2017 на 14:09

  2. #2
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Не се отказвай.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от motorista99 Виж мнението
    Здравйте на всички, това е първата ми тема която ще пиша и се надявам да ми помогнете.Така да се насочим към главната тема.Има едно момиче от моя клас.С нея сме от 4 години в един клас.И в 11клас започнахме да се държим , как да кажа, да си бъдем малко по-близки.В междучасито сядах до нея държях я за ръката с цел да ги стопля понеже бяха студени правих и масажи и така, 11клас свърши.Лятото не сме излиза,писал съм и да излизаме ама беше на работа и не можеше и аз бях така.Започнахме 12 клас и тя отсъстваше доста понеже още ходеше на работа и не се засичахме често.Мина почти месец и вече беше спряла да ходи на работи и се държеше студено.Реших да пробвам пак да се сближим и пак същата история стана като миналата година,пак леки закачки и шегички обаче започвах да хлътвам по нея и то доста.И така всеки божи ден.Когато беше в стаята първата ми рабора беше да седна до нея да я хвана за ръката.Наскоро си купих кола със спестените пари от лятото.Возели сме се само двамата возил съм я до тях и като цяло правех всичко да сме заедно.Единственото нещо което не ме е отказвало е това,че тя не се дърпаше постоянно се усмихваше като ме види и беше и готино да бъде с мене поне така изглеждаше отстрани.Бяхме на един рожден ден на момче от няшия клас и стана една случка която не мога да си я обясня.Бях излязал навън сам да си пия понеже само аз не бях заспал и ме беше хванала някаква тъга нали всички знаете като пийнете малко и умеквате.Видях я как ме погледна през прозореца и слезе при мене.Пита ме как съм и аз и отговирих,че съм ок и това беше целия разговор.Нищо друго не казах понеже ме беше издразнила преди това.Стояхме в пълна тишина поне 5 мин.Нито тя,нито аз не обелихме и дума и тя си замина.И това ме накара да се замисля аз ли нещо оплесках и мина малко време и се надъхах да и призная чувствата си.Извиках пред тях да си поговори казах и всичко,че си ми е симпатична и ,чи ми е яко да съм с нея и очаквах да отговора или и тя да има такива чувства или не.Не получих нито един от тези отговори каза ми,че според нея сме се карали и се чуди защо съм си мислел,че тя се държи добре с мене и така овърташе,не ми каза директно ,че няма чувства към мене или,че има.Каза ми,че е знаела,че аз имам някакви симпатии към нея и се почуствах леко използван от нея. И така засега сме си приятели и искам да ми дадете съвети да продължам ли да се опитвам с нея,или да спирам.
    Ти си проиграл много възможности да спиш с нея !
    Трябвало е да си по-настоятелен и да действаш по-рано.

    С жените няма никъкав смисъл да говориш за чувства и секс от типа на "ти харесваш ли ме?", "аре да сме гаджета?" или "искаш ли да правим секс?"!
    Просто действаш и чети сигналите на тялото ѝ и какво прави, не каквото ти казва - стигнете ли до философстване на тия теми, нищо няма да стане !

    След като толкова много пъти сте били заедно, защо не се опита да я докоснеш, да я гушнеш? Ако не се дърпа или не те бутне, значи действай!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    не я е докоснал, защото не е искал да си развали отношенията с нея, все пак той е бил в ситуация с момиче е, но е необвързан - т.с хем си има с коя да се закача да се гушка, хем и е отворен някоя да го занимае, сигурно заради това не е направил стъпката с обарването ... Моето мнение, е че зависи за какви шегички си говорим мръсни/перверзни или обикновени ...

  5. #5
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Цитирай Първоначално написано от motorista99 Виж мнението
    Видях я как ме погледна през прозореца и слезе при мене.Пита ме как съм и аз и отговирих,че съм ок и това беше целия разговор.Нищо друго не казах понеже ме беше издразнила преди това.Стояхме в пълна тишина поне 5 мин.
    Ти си много прост.
    Цитирай Първоначално написано от motorista99 Виж мнението
    Не получих нито един от тези отговори каза ми,че според нея сме се карали и се чуди защо съм си мислел,че тя се държи добре с мене.
    Като се държиш като отрязан (както в първия цитат), ще се държат и с теб така. Един вид каквото повикало, такова се и обадило. И да си имал шанс, изпуснал си окончателно влака. Това е.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    kakto vinagi si prav , osobeno sled moq shiban opit po4nah da vqrvam v dumite ti.
    za dobro ili losho
    И какъв е твоят опит?
    Защо не разкажеш?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Да, любовта не съществува.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си