.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Харесвам момиче ,но незнам какво да правя HELP ! :(

    Здравейте !

    Значи момче съм на 14 години.Ами харесвам момиче , което е в съседният клас , но незнам какво да правя. Моля помогнете.

    Благодаря предварително!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Заговори я по коридора или най-малкото се запознай с някой от нейния клас така че да имаш защо да влизаш в стаята, за да питаш за контролни и подобни
    Някой път просто ще попиташ нея


    Дотук с романтиката
    Малък си още, не бързай
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  3. #3
    Не бързам , имам доста познати от класът и все пак ти благодаря Ще послушам съветът ти !

  4. #4
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Ще ти предоставя малко пресни съвети, които ще те окуражат и ще ти кажат част от истината, ЧАСТ от истината.

    01. Ако си грозен, немаш шансове.
    02. Ако тя е грозна, имаш много шансове.
    03. Ако и двамата сте грозни, сте един за друг.
    04. Ако си има приятел, немаш шансове.
    05. Ако е тайна лесбийка, имаш мн малък шанс.
    06. Ако е курва, имаш шансове.
    07. Ако не е курва, имаш по-малки шансове.
    08. Ако немаш мускули, немаш мн шансове.
    09. Ако имаш мускули, имаш некви шансове.
    10. Ако си задръстен, немаш шансове.
    11. Ако не си задръстен, имаш шансове.
    12. Ако не си мн задръстен, имаш по-малко шансове.
    13. Ако и двама сте задръстени, сте един за друг.
    14. Ако имате общи интереси, имаш шансове.
    15. Ако немате общи интереси, немате и шансове.
    16. Не й ходи в краката, немаш шансове.
    17. Слушай Gucci Gang с Gucci дрехи.
    18. Немаш шансове, докато не дадеш повече информация за вас, само толкова мога да ти кажа засега!
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Пак заповядай
    Само се замисли дали искаш да я срещаш винаги по коридора, ако(когато) се разделите или ако не те хареса. Понякога хората просто не си пасват. Не се разочаровай.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  6. #6
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Малък си още, не бързай
    На идеална възраст е, за да й играе едни хубави кайсии!
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  7. #7
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Като че ли и ти не си по -далеч от тази възраст.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Пак заповядай
    Само се замисли дали искаш да я срещаш винаги по коридора, ако(когато) се разделите или ако не те хареса. Понякога хората просто не си пасват. Не се разочаровай.
    Няма да се разочаровам , но може би щеми стане тъпо за ден - два

  9. #9
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Това е неизбежно.
    Важното е да продължиш напред

    И си гледай учението.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Като че ли и ти не си по -далеч от тази възраст.
    Напълно подкрепям изказването Ви, г-це Indistinct.

  11. #11
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Като че ли и ти не си по -далеч от тази възраст.
    Естествено, дори не мога да си помисля да съм на повече години!
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  12. #12
    Повече информация за нас :
    значи преди година бяхме в един клас , но в крайна сметка се оказахме в едно училище ,но в различни класове. Често ходя при един приятел в нейният клас и я заговарям . Опитвам да флиртувам ,но все още се опитвам да преодолея срамът , понеже от малък съм срамежлив , но сега приех ще срамът само ми пречи . Не съм сигурен дали тя флиртува също . Когато и пиша и тя ми пише , но след време започва да ме игнорва понякога .
    Последно редактирано от nzkvoimedaizmislq : 12-19-2017 на 18:11

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Това е неизбежно.
    Важното е да продължиш напред

    И си гледай учението.
    Разбрано !

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от nzkvoimedaizmislq Виж мнението
    Повече информация за нас :
    значи преди година бяхме в един клас , но в крайна сметка се оказахме в едно училище ,но в различни класове. Често ходя при един приятел в нейният клас и я заговарям . Опитвам да флиртувам ,но все още се опитвам да преодолея срамът , понеже от малък съм срамежлив , но сега приех ще срамът само ми пречи . Не съм сигурен дали тя флиртува също .
    Не се страхувай, о скъпи мой приятелю. Подари и роза, покажи и царството си, разходи я из земите, които владееш. Поне това бих направил аз, но аз съм просто един рицар.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от RoyalRanger Виж мнението
    Не се страхувай, о скъпи мой приятелю. Подари и роза, покажи и царството си, разходи я из земите, които владееш. Поне това бих направил аз, но аз съм просто един рицар.
    Ще пробвам ,но когато всички почнат с подигравките какво да правя ?

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от nzkvoimedaizmislq Виж мнението
    Ще пробвам ,но когато всички почнат с подигравките какво да правя ?
    Ако някой посмее да се "подиграе" с теб се опитай да го вразумиш. Ако думите не успеят, то единственият изход е дуел.

  17. #17
    Да не ти пука, почнат ли с подигравките, накрая ти ще си единственият стигнал до малкото й цвете
    Последно редактирано от malkatachochka : 12-19-2017 на 18:19

  18. #18
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от nzkvoimedaizmislq Виж мнението
    Ще пробвам ,но когато всички почнат с подигравките какво да правя ?
    Отблъсни ги с дървения си меч. Не трябва да те е срам или нещо, сам разбра, че срамът ти е просто една пречка!
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  19. #19
    Благодаря ви на всички!

  20. #20
    За нищо! Да ни държиш в течение какво става с теб и твоята принцеса!

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от malkatachochka Виж мнението
    За нищо! Да ни държиш в течение какво става с теб и твоята принцеса!
    Разбрано !!

  22. #22
    Здравейте, имам подобна история. Преди 2 години в класа ни дойде ново момиче, не бяхме много близки, даже изобщо, но миналата година започнахме да ходим заедно на дискотека, лятото постоянно се виждахме, въпреки че живееше в един съседен град пътувахме всеки ден, за да се видим. Сближихме се адски много и от просто приятелство моите чувства се превърнаха в любов. Обичам я, мислех, че си въобразявам, но не. Преди няколко месеца на едно събиране се скарахме, след това се оправихме, бяхме малко пияни и я целунах, целувката продължи няколко минути, беше великолепно. От тогава не спирам да мисля за нея, а тя не гледа така на мен, както аз на нея, не искам да я загубя, но се побърквам, моля дайте ми съвет...

  23. #23
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Заговори я и зависи от разговора след това я покани на среща
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

  24. #24
    Заговори го или по-късно му пиши

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си