.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 38 от общо 38
  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    Бас държа, че типа ти за мъж е татуиран като маор мусколяга. После нищо чудно, че или те бият или попадаш на пандизчии. Проблемът си е в теб, а не в законите и институциите, които ще приберат възлюбения ти.
    Ох не, чакай че сега ме замисли и между другото установих, че до сега не съм имала приятел с татуси или някой с кой знае какви мусколи :Д ама както и да е, факт че съм попадала на СТРАШНИ глупации, точно че тогава критерия ми беше различен и си признавам по скоро повърхностен и всеее с красавци излизах в някои от тях наистина се влюбих, докато не си показаха рогата.. Ако тръгна да ви обяснявам ще се хванете за главата хаха
    Иии от този така изглеждаш в очите на всички престъпник, получавах грижа, заинтересованост, уважение.. Неща, които вече смятах за илюзии някви... Че тоя човек всеки божи път тичаше пред мен за да ми отваря нвратата на колата или на някоя сграда, в началото си мислех, че просто се лигави, амааа с времето видях, че го прави с желание, държеше да го направи... Или че в 1 през ноща, той запали колата и отиде до съседния град да ми вземе нещо от макдоналдс, защото в нашия няма, а на мен много ми се беше дояло и просто намекнах, ако иска тея дни да се разходим до въпросния град, защото ми се е дояло пилешки бургер.... :Д когато ми се кара, че паля цигара след цигара, а не било хубаво за мен, многоо такива жестове от него помняяя..... Иии да не е мега красавеца (някои хора които са ме познавали преди, биха се чудили кво правя с него) иии да, бил е в затвора, взимал е наркотици, правил си е някви негови схеми и неща които той си знае и на пръв поглед хората които не могат да се доближат до по дълеч от повърхността ще кажат БОКЛУК! ноо пъък тези които са успели, знаят за какво става въпрос всъщност. Верен е, а пък от това какво по важно?

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Имаш много грешно мислене, чедо мое.

    Ти го каза, че тревата едва ли не е наркотик, даже и родителите пушат, ама си е незаконно и по-голямата част от населението където тревата е забранена, сме на практика престъпници, но просто някои от нас не са ни хващали.

  3. #28
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Тоя акъл за кво ти е даден бе мацка? Със сигурност не е, за да седи просто така.
    ПРОСТА СИ. Как да ти го кажа по-мило, като тва е тъпата истина?
    Седнала си да защитаваш престъпник, който не просто е правил тъпни в миналото, ами и ся продължава, и ти като патка му вярваш сляпо. Сериозно ли?
    И къв съвет очакваш да ти дадем? Заебавай всичко и заминавай за майна си райна с престъпник?
    Какво си мислиш, че извън толкова лошата Бг, че някой е спазил закона и го е тикнал в затвора, О Мъката, ще си живуркате прекрасно?
    А като запишеш теми след 3-4 месеца как те бие и не дай Боже по-лошо, да ти кажем ли, че сме те предупредили половин форум непознати, че си слагаш главата в торбата доброволно и ти не си ни послушала?
    Айде ся си ползвай малко мозъка, че ако ще го защитаваш пред всички ни колко е добър и прекрасен, и ти си Влюбена, е абсолютно безсмислена тая тема. И без това няма да ни послушаш.

  4. #29
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Цитирай Първоначално написано от Believe.in.you Виж мнението
    Ох не, чакай че сега ме замисли и между другото установих, че до сега не съм имала приятел с татуси или някой с кой знае какви мусколи :Д ама както и да е, факт че съм попадала на СТРАШНИ глупации, точно че тогава критерия ми беше различен и си признавам по скоро повърхностен и всеее с красавци излизах в някои от тях наистина се влюбих, докато не си показаха рогата.. Ако тръгна да ви обяснявам ще се хванете за главата хаха
    Иии от този така изглеждаш в очите на всички престъпник, получавах грижа, заинтересованост, уважение.. Неща, които вече смятах за илюзии някви... Че тоя човек всеки божи път тичаше пред мен за да ми отваря нвратата на колата или на някоя сграда, в началото си мислех, че просто се лигави, амааа с времето видях, че го прави с желание, държеше да го направи... Или че в 1 през ноща, той запали колата и отиде до съседния град да ми вземе нещо от макдоналдс, защото в нашия няма, а на мен много ми се беше дояло и просто намекнах, ако иска тея дни да се разходим до въпросния град, защото ми се е дояло пилешки бургер.... :Д когато ми се кара, че паля цигара след цигара, а не било хубаво за мен, многоо такива жестове от него помняяя..... Иии да не е мега красавеца (някои хора които са ме познавали преди, биха се чудили кво правя с него) иии да, бил е в затвора, взимал е наркотици, правил си е някви негови схеми и неща които той си знае и на пръв поглед хората които не могат да се доближат до по дълеч от повърхността ще кажат БОКЛУК! ноо пъък тези които са успели, знаят за какво става въпрос всъщност. Верен е, а пък от това какво по важно?
    Ами успешна реализация на връзката ви пожелавам тогава. Какво друго? То ти си си взела своето решение вече. Какво питаш нас изобщо? И куп хора да ти кажат, че тоя не е стока, ти си го защитваш и обичаш. Темата ти да беше формулирана по друг начин поне "как да го променя" или нещо от сорта, а не през цялото време да се самоубеждаваш колко прекрасна връзка имаш. Да, тя връзката е хубаво нещо, но след време трябва да прерастне в нещо повече. Той е на години за женене, а ти може би не и ти е някак си приключенско с "лошото момче", но да речем, че ти предложи и приемеш, направите деца и той направи някаква глупост и влезе пак в дрънголника? Ти кво ще правиш с дете останало реално без баща и ти без мъж? Пак ли тема ще пускаш тук? Ако става въпрос за връзки, човекът се гледа не само колко е прекрасен към теб, а какви ги върши по принцип. Много хора могат да ти бъдат вярни и да те обичат и да правят мили жестове за теб, но това не определя бъдещето като цяло. Ти, ако искаш си троши главата, явно си на етап, че искаш само приключения и не мислиш за сериозни неща, но все пак си помисли какво ще излезе от семейство с престъпник, защото съдбата е странно нещо и колкото повече се замесваш с тоя тип, толкова по-оплетено ще ти се завърти живота...

  5. #30
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от Believe.in.you Виж мнението
    Ти го каза, че тревата едва ли не е наркотик, даже и родителите пушат, ама си е незаконно и по-голямата част от населението където тревата е забранена, сме на практика престъпници, но просто някои от нас не са ни хващали.
    Скъпа, това е съвсем различно, просто го защитаваш, защото не можеш да погледнеш от реалната страна на нещата.


    Прави квото искаш, смяташ ли, че на некой му пука? Ти си предупредена, пък вече праи квото ъкълът ти знае. Ами, ако заминеш с него в друга държава ? Освен че заебаваш родителите си и образованието, кат го хванат в затвора там и немаш пукнат лев, кво праиме ? Сама знаеш, че е бил в затвора, взима наркотици и смята да дърпа в друга държава, за да не го тикнат отново, но все пак го наричаш най-прекрасното момче? Аре бегай БГто да се оттърве от наивници като тебе. Разбирам, че от любовта се случва да опростяваш понякога, но чак толкова...
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  6. #31
    Разбирам че го мислиш за прекрасен понеже е правил някакви жестове за теб. Ама помисли реално, като се преместиш в чужбина с него и той реши пак да взима наркотици и го спрат, какво правиш тогава? Къде ще бягате от там нататък? Това не е преди 20 години досието да ти е само на хартия, много лесно могат да проверят че е бил обявен за издирване в България и да го депортират или просто да го задържат в тамошен затвор. А ти увисваш сама и с наполовина завършено образование.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #32
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    О да със сигурност. По цял ден се чудя какво да правя и си съчинявам историики за да ги публикувам в разни форуми. Че е като филм малко така е и на мен ми се иска да не е реалност, ама уви :/

  9. #34
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Таа кво стана от цялата работа ?
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Таа кво стана от цялата работа ?
    Какво може да стане? Аз съм си тук, той си е там и толкова. Чуваме си се всеки ден, а пък каквото стане за напред.

  11. #36
    Повече от фен Аватара на d-r.Zob
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    461
    Кой влиза в затвора за употреба на наркотици? Нещо май си измисляш. Виж, ако е в пробация и е носил в себе си малко повече от дозата...

  12. #37
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Познаваш ли го добре за да тръгнеш с него в чужбина?

    Ти си на 20 и можеш без съгласието на родителите си да правиш каквото искаш но помисли добре дали си струва
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

  13. #38
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Искаш мнение-получаваш го, а ти си знаеш твоето. За к'во изобщо пускаш тема, като при всеки съвет и мнение ти защитаваш въпросната ”душичка”. Праил схеми меми, абе момее, тоя пич не е израснал, никак. ”Висшист” бил, а се занимава с глупости, които моя набор правят. И много ми е интересно, защо един път не си спомена образованието ? Толкова ли е маловажно пред голямата ви любов ?

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си