.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Пътуване със самолет

    Здравейте не знам дали тук е най-удачно за тази тема, но ще пробвам ... ще ми препоръчате ли авиокомпания или автобусна фирма, която да предлага прилични цени? Дестинациите, които преследвам са Виена, Прага, Будапеща

  2. #2
    Пробвай с WIZZAIR. Аз честно да си кажа никога не съм пътувал със самолет, но много мои приятели са и всички избраха тази компания. Разбира се ако закупиш билета в последния момент, винаги ще е по-скъпо. Провери в сайта им, мисля, че цените са прилични.

  3. #3
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Интересувай се от всички компании понякога пускат безбожно евтини цени.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #4
    И аз много не съм пътувала със самолет, но един път имах сблъсък с Wizz air и ми разказаха играта... за 1-2см. разлика в куфара ме накараха да го изхвърля или да си платя, разбира се... и целият багаж го изсипах в един чувал... беше много гадно. Благодаря за съвета, ще лайка страниците им във Фейсбук и ще следя промоции.

  5. #5
    Здрасти. Аз лично не пътувам много, но сестра ми постоянно гледа из сайтовете и това, което съм научил от нея е - класиката си е най- добре https://www.air.bg/bg

  6. #6
    Аз летях няколко пъти в ryanair. Останах доста доволна! Даже след 2 седмици пак ще летя с тях до Италия.

  7. #7
    Повече от фен Аватара на d-r.Zob
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    461
    Автобусите са по-евтини. Ако не те мързи иди до до паркинга до централна автогара и там има офиси на всички автобусни фирми. За половин час ще свериш цените и направо ще си купиш билет.

  8. #8

  9. #9
    Аватара на radito98
    Регистриран на
    Apr 2018
    Мнения
    33
    Ако търсиш нещо ниско бюджетно – ryanair, но трябва да си направиш резервация много напред във времето, за да ти излезе евтино.

  10. #10
    Автобусна фирма-Ивкони добри са наистина.

  11. #11
    С WIZZAIR е най-изгодно. Приятна екскурзия

  12. #12
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от d-r.Zob Виж мнението
    Автобусите са по-евтини. Ако не те мързи иди до до паркинга до централна автогара и там има офиси на всички автобусни фирми. За половин час ще свериш цените и направо ще си купиш билет.
    Може да направи същото и по интернет .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си