.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Качествен изрусител. Помощ!

    Здравейте. Бих искала да се обърна тук и към момичетата и към момчетата. Миналата година бях боядисала косата си в червено, но с нетрайна боя. Мислех, че се е измила напълно и опитах изрусяване вкъщи. Оказа се, че червеното все още беше по косата ми и изрусяването не се получи много добре. След това ходих на фризьор където я пооправиха. И така, понеже тогава правих само краищата, сега искам да направя цялата. Косата ми в момента е тъмно руса( почти кестенява) и това е естествения ми цвят. Търсих и не успях да намеря нищо полезно и затова моля за съвет. Знаете ли някой по-качествен обезцветител/изрусител за коса с който да я направя почти бяла? Целта е след това да я боядисам розова или отново зелена. Благодаря ви <3

  2. #2
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 053
    Като ще я боядисваш розова или зелена, за какво ти е да ти е бяла? Само ще я изгориш жестоко. Тия нестандартните цветове хващат перфектно и на руса коса, не е задължително да е бяла.
    Купи си един шампоан за измиване на боята в косата ти има много качествени фирми (питай служителите) в парфюмерийте, купи си един изрусител/блондор, и давай с розовото или зеленото.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  3. #3
    Защото цвета ставя ярък само на обезцветена коса. Пробвала съм на естествена и ефекта беше кошмарен. И знам, че горят доста. Имам опит с това

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си