.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    ПОСЛЕДСТВИЯ СЛЕД УПОТРЕБА НА МАРИХУАНА. ПОМОЩ!

    Здравейте! Аз съм момче на 16г. и ще ви разкажа за денят в който промени целият ми живот..
    Историята ще е дълга така ,че не задължавам никой да я чете цялата.
    ( НАДЯВАМ СЕ КОЙТО Е ИМАЛ СЪЩИЯТ ПРОБЛЕМ ИЛИ Е НАЯСНО ЗА КАКВО ИДЕ РЕЧ И МОЖЕ ДА МИ ПОМОГНЕ - ДА ГО НАПРАВИ!! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО! )

    Датата е 9ти Септември 2016 г. когато за първи път аз и едно момиче си взехме да пушим трева(мисля,че беше десятка).
    Тя беше пушила много пъти ,но за мен беше първи.
    Както и да е изпушихме я и ми беше супер готино - замаляло ,много забавно , смеехме се на всяка нелогична простотия , както и да е прибрах се ,заспах и когато се събудих ефектът беше минал както се й очакваше.
    На другият ден, тъй като ми хареса ,реших отново да пуша и взех от същата трева , също десятка.
    Този път обаче пушихме 3ма човека.
    Отново 10-15 мин. имаше много смях , беше ми пак такова готино ,отпуснато. Но този път както си се смеех и си говорих с приятелите се случи нещо различно..
    Започнах да усещам нещо като топли вълни в сърдечната област и докато се усетя започнах да имам ненормално сърцебиене И не сърцебиене както си го представяте , ами трудно за описване.
    Усещах го супер бързо ,но не биеше на далечно разстояние ,ами все едно седеше на едно място но съвсем късо помръдваше с адска скорост. Един вид все едно ще спре. (Извинявам се за неточното описание ,но ми е трудно да го опиша...).
    Също така се пресуших. Нямах грам слюнка. Имах чувството ,че нямам никакъв кислород в ушите,очите ,мозъка, корема и цялото тяло. Опитах се да повърна ,но нямах какво ,а преди да пуша целия ден съм ял , смисъл не е като да не съм ял нищо. Нямах дори слюнка преглътна ,дори и да дишам колкото и странно да звучи. Почнаха да минават часове , аз бях супер притеснен ,а моите напушените приятели не ме взеха на сериозно защото мислиха ,че се филмирвам нещо от тревата .. и на мен ми се искаше да е така ,но уви.
    Започна да се стъмва. Пуших в 5 ,а в 8-9 действието продължаваше ,да не кажа повишаваше...
    Мислих си да пребегна до болница и в крайна сметка в 11 ч. го направих. Но докато чакам на опашката в болницата ,един от охраната ме видя ,че не ми е добре и ме заговори и в крайна сметка ме разобеди ,като ми каза ,че и на него му се е случвало да не се притеснявам ,да се прибера ,да поспя и така. Аз го послушах и колкото да ме беше страх да се прибера в такъв вид пред родителите си. Видяха ,че нещо не ми е наред ,сърцето ми щеше да фръкне и най-странното което беше е ,че като си примерих кръвното ,пулсът ми беше нормален. А дори и майка ми се изплаши като видя как бие.
    Легнах си.Опитах се да заспя ,но не можех защото постоянно трябваше да пия вода за да мога да дишам и преглъщам. За 1 вечер изпих приблизително 4-4 и пол. литра вода. На сутринта отново имах сърцебиене и така в продължение на 5 дена. След което сърцебиенето и да сухотата в устата ,ушите и носа поотмина. Минаха се 2-3 седмици и всичко беше нормално без дори да съм се сещал за случилото се. Докато една вечер както си гледам една комедия в нас и се смея ,изведнъж отново сърцето ми се качи до гушата , не можех да си поема въздух. Майка ми се уплаши и веднага ме закара в спешното. Там ми направиха кардиограма ,мериха ми кръвното ,но всичко ми беше нормално,а не ме отпускаше. Биха ми някаква инджекция и се прибрах. Но не ми помогна. Сърцебиенето си продължаваше. Една вечер след около 2 седмици ,докато тъкмо се унасях да заспивам ,усетих едно странно тихо пукане в гърлото ,когато си взимах въздух било то от носа или от устата. С времето това пукане се усещаше по-силно и по-силно. Един ден докато отивах на тренировка нещо ми стана и не можах да си поема въздух от нищото ей така. Ама грам въздух. Бога ми от тогава съм ходил на 1 милион лекари . На психолози, на психотерапевти , на Невролози , на кардиолози. Изпил съм над 30-40 вида лекарства буквално. Минала е година и половина - сърдечните спазми малко са поотминали ,макар ,че пак не се чувствам както преди ,но не ме стягат както в началото. Но при най-малкото натоварване ,50 метра да избягам даже не на спринт , едвам си взимам въздух колкото да не умра и сърцето ми ще се пръсне направо го усещам как ми тупти главата. На скоро започнаха да ми туптят месата - по рамото,по корема ,по капачката ,по бедрото ,по врата. Забравих да отметна ,че след като ми стана това със задуха ,започна и да ме стяга много главата , направо да ми хрупа ( не мога да го опиша ,казвам образно) и все едно имам нещо в главата което се мърда и ми пука. И на скоро започна като преглъщам , дори и като не пия и ям , супер бавно да слиза надолу,все едно се затлачва защото усещам едно силно къркорене все едно корем къркори.
    Всички ми казват ,че е от Пубертета или от Тревата съм възбудил нервната система..
    Аз заради това ,което чувствах в главата се бях филмирал ,че имам тумор и постъпих в болница и 5 дена ми правиха всички възможни изследвания , всички видове скенери и нищо не се откри...
    Направо не знам какво да правя живея като половин човек , а съм само на 16 години.
    Не мога да отида 1 тренировка да направя като преди защото не мога да дишам ...
    И пак не съм се забил в нас да седя и да се филмирам. Гледам грам да не го мисля ,но си го чувствам и е факт ,че не е на психическа основа.
    Ходя си на дискотеки ,кафенца , събиранки , по цял ден съм навън , имам много приятели , правим си простотии , водя едно нормално детство ,единственото което ни различава е ,че аз не се чувствам като тях защото нямам тяхното здраве...
    От този ден не съм употребявал подобни боклуци и на всеки мой приятел ,който го прави му водя лекция да не продължава защото може сега нищо различно да не усеща ,но след дългосрочна употреба със сигурност ще има последствия. От тогава не употребявам Нито трева ,нито цигари ,нито наргилета и темподобни боклуци.
    БЛАГОДАРЯ НА ТЕЗИ ,КОИТО ПРОЧЕТОХА ЦЯЛАТА МИ ИСТОРИЯ И СЕ НАДЯВАМ ДА ИМА ТАКИВА ,КОИТО ИМ СЕ Е СЛУЧВАЛО И СА СЕ ПРЕБОРИЛИ С ТОВА И МОГАТ ДА МИ ПОМОГНАТ ,ЗАЩОТО НАИСТИНА ИЗМИНА ДОСТА ВРЕМЕ А МЪЧЕНИЯТА ПРОДЪЛЖАВАТ И ПОЧВАМ СЕРИОЗНО ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАМ ! ( САМО ДА КАЖА,ЧЕ: НЯМАМ ПРОБЛЕМИ СЪС СЪНЯ,НЕ ЧУВСТВАМ АПАТИЯ КЪМ ХОРАТА ,ВИНАГИ НАМИРАМ КАКВО ДА СИ ПРАВЯ , ИЗПИТВАМ ИНТЕРЕС КЪМ МНОГО НЕЩА И КАТО ЦЯЛО ПСИХИЧЕСКИ НЯМАМ ОПЛАКВАНИЯ ЗА ,КОЕТО СЕ РАДВАМ ! )
    Благодаря ,сърдечно за вниманието ви и се надявам да получа добри съвети !

  2. #2
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Изписали сте 1 куп абсолютни глупости. Минало е времето, когато подобни тотално глупави провокации изобщо са събирали прочитания. Вместо фондацията ви да плаща да се занимавате с тежките наркотици и истинските проблеми, тя плаща на тотално неграмотни, умствено затруднени индивиди, които явно не са направили справка с това коя е календарната година (2018 ). Ако бяха, щяха евентуално да знаят, че е простотии като това поръчково съчинение в тийнфорум действа на точно 0 човека от 2006 година насам.

  3. #3
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    Изписали сте 1 куп абсолютни глупости. Минало е времето, когато подобни тотално глупави провокации изобщо са събирали прочитания. Вместо фондацията ви да плаща да се занимавате с тежките наркотици и истинските проблеми, тя плаща на тотално неграмотни, умствено затруднени индивиди, които явно не са направили справка с това коя е календарната година (2018 ). Ако бяха, щяха евентуално да знаят, че е простотии като това поръчково съчинение в тийнфорум действа на точно 0 човека от 2006 година насам.
    +1

    Целта на този роман е да откаже тийновете от това да се нагърмяват и тн, сигурно написано от майка на 15 годишен тревоман. Но като знам и повечето кви са прости, я аз да кажа едно-две съветчета.. Да си пафкаш всеки ден, освен че ще те направи куха лейка, може да хванеш склероза или алцхаймер, убеден съм, че повечето 16-25 годишни не са чували за това и не случайно го казвам. Първото пафкане задължително да бъде с петичка, по възможност да се спре до половината. И така следващите 2-3 пъти. Но тези пъти да не минат за 2 дена, а примерно за месец-два. Да се пафка през 1-2 седмици, това е доста важно, щото изведнъж ще ви омръзне (искам да кажа, че половината наркомани, които виждате по улиците им се е случило точно тва), хоп бонбонки ммммм, мамка му, вече не ми харесват, я да пробвам нещо по-модерно, нещо за нослето, че повече ми харесват белите сополи, ох ох ох, обичам това ммм, дееба, вече не ме хваща, я дай тва оххх ще го друсам с месеци, мамо, прощавай, че не се прибрах миналата нощ, но батерията ми падна, а с Весо учихме, между другото по път ме пребиха и ми взеха портмонето Мамо, предлагам ти продадем тези 3 стола, щото и без тва не ни треат, пък и имаме финансови проблеми и се сещате останалото.
    Гледайте и да немате алергия или да сте астматици (въпреки че аз съм и не ми е правило проблеми), по възможност си взимайте вода, когато си дръпвате. Аре сладури, ваш ред е.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  4. #4
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Познавам хора, които пафкат от години по 4-5 масура на ден и далеч не са кухи лейки, а са много по-интелигентни и адекватни от голяма част от днешното общество. На всеки тревата му понася различно.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    ^тези отгоре са наркомани
    не бъдете като тях, деца

  6. #6
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Познавам хора, които пафкат от години по 4-5 масура на ден и далеч не са кухи лейки, а са много по-интелигентни и адекватни от голяма част от днешното общество. На всеки тревата му понася различно.
    Почакай още 4-5 години и ще видиш как ще се чудят кой крак им е по-дълъг.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си