.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    ТЪРСЯ ОРГАНИЗИРАНИ БОЕВЕ!

    Картинката е следната - надявам се някой да ме ориентира към организирани боеве, без значение в кой град се провеждат, понеже в моя няма такъв вариянт. Ако някой е участвал/участва или се знае с организатор или участник, като цяло независимо с кой, стига да е наясно къде и кога се провеждат мачовете, бих се радвал да ми удари едно рамо. Моля искрено всяко едно изнежено п****че, което възнамерява да ми излезе с остроумно клише от сорта на "не се занимавай с глупости", да напусне незабавно темата!

  2. #2
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    15 годишния, на един шамар си
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  3. #3
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Преди и след важните мачове се бият ;*
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    15 годишния, на един шамар си
    хах нито едното нито другото колко като тебе съм виждал зад клавиатурата лъвове на живо мишоци вече нямам мерак и да се занимавам... само мога да ти кажа че си си избрал бая точно името

  5. #5
    евала за темата братле.
    аз тренирам ММА и смятам и аз след време да се пускам на подобни неща.
    от тези турнири би могъл да печелиш много повече, но е незаконно и ако те хванат губиш лиценза си да бъдеш състезател и треньор.
    какво да ти кажа брато, успех и ако изникне нещо пишете

  6. #6
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Още на родителите си живеете (ако не, то на кредит), боеве търсите, 70 килограма амфетаминови глави сте, лайнари
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Още на родителите си живеете (ако не, то на кредит), боеве търсите, 70 килограма амфетаминови глави сте, лайнари
    Ако видя още една обида от теб няма да ти харесат последствията.

  8. #8
    Май гледаш много филми като Blood and Bone ...Тук се говори за проблеми с цикъла,гаджето,проблеми с общуването... любими пози...нещо си объркал форума..Ходи на места на които се спортува...

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Още на родителите си живеете (ако не, то на кредит), боеве търсите, 70 килограма амфетаминови глави сте, лайнари
    от тези боеве се вадят пари btw , но за нелегалните както казах трябва да имаш човек да те уреди и по този начин се биеш за мафията един вид

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Ако видя още една обида от теб няма да ти харесат последствията.
    няма да му хареса аз ако го барна някъде!!! Като му е толкова голем дедовия да ми даде някакви данни да се видим да ми каже каквото има. Да не стане само после той да тегли кредит за лекари и болници по спешност!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от ootiswtf Виж мнението
    знам брат, но ако не рискуваш 100% губиш това е цялата истина ... ако намеря нещо ще ти пиша
    ММА ли тренираш и от колко горе долу време ?

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    евала за темата братле.
    аз тренирам ММА и смятам и аз след време да се пускам на подобни неща.
    от тези турнири би могъл да печелиш много повече, но е незаконно и ако те хванат губиш лиценза си да бъдеш състезател и треньор.
    какво да ти кажа брато, успех и ако изникне нещо пишете
    знам брат, но ако не рискуваш 100% губиш това е цялата истина ... ако намеря нещо ще ти пиша

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    ММА ли тренираш и от колко горе долу време ?
    муай тай година и нещо

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Още на родителите си живеете (ако не, то на кредит), боеве търсите, 70 килограма амфетаминови глави сте, лайнари
    92 килограма амфет не съм кусвал през живота си внимавай какво и на кой говориш! Пак ти казвам ако си толкова голем ми даваш данни и ще ми го кажеш на 4 очи!

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от OptimusPrime Виж мнението
    Май гледаш много филми като Blood and Bone ...Тук се говори за проблеми с цикъла,гаджето,проблеми с общуването... любими пози...нещо си объркал форума..Ходи на места на които се спортува...
    ако не се лъжа съм пуснал темата в отдел "спорт"

  16. #16
    ФИЗИЧЕСКИ

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от OptimusPrime Виж мнението
    ФИЗИЧЕСКИ
    съответно не е спорт ли как да го разбирам ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си