.
Отговор в тема
Страница 1 от 12 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 277
  1. #1

    Exclamation Продадох си душата на ДЯВОЛА

    Здравейте!
    Преди около 1 година, поради здравословни проблеми се прекръстих в религията наречена спиритуален сатанизъм. Спиритуален в случая означава, че освен религиозна тематика, последователите й се занимават и със спиритизъм. Не след дълго станах спиритист. Започнах да призовавам демони (Goetia). Свързах се с демон наречен Lucifuge Rofocal. Този демон е известен с това, че управлява богатствата по света. Съставих PACT или кръвен договор в който изисках от демона да ми предостави сума от 1 милион в замяна за моята душа. Lucifuge така и не успя да ми предостави тази сума. Вместо това започнах да чувам гласове на различни духове, повечето от които бяха злонамерени. Освен, че ми говореха, те упражняваха контрол над мен. В продължение на 3 месеца страдах, не само от гласовете, но и биологически. Измина вече половин година откакто се свързах с въпросният демон и гласовете все още ме съпътстват. Изпаднал съм в много трескаво положение. Направих оттогава два опита за самоубийство. Понастоящем планувам и трети опит. Имам нужда от помощ. Как да постъпя, като нямам условията, за да практикувам спиритизъм, тъй, като се преместих да живея в нов апартамент? Пробвах да се свържа с големите авторитети в областта, но те не ебават. Какво ще ме посъветвате да направя?
    Deep Purple

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    говори с православен свещеник (в близката църква), той ще ти каже какво да правиш.

    (недей да те е срам, направи го)
    Последно редактирано от defender : 07-15-2014 на 15:40

  3. #3
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от max1bmw Виж мнението
    Здравейте!
    Преди около 1 година, поради здравословни проблеми се прекръстих в религията наречена спиритуален сатанизъм. Спиритуален в случая означава, че освен религиозна тематика, последователите й се занимават и със спиритизъм. Не след дълго станах спиритист. Започнах да призовавам демони (Goetia). Свързах се с демон наречен Lucifuge Rofocal. Този демон е известен с това, че управлява богатствата по света. Съставих PACT или кръвен договор в който изисках от демона да ми предостави сума от 1 милион в замяна за моята душа. Lucifuge така и не успя да ми предостави тази сума. Вместо това започнах да чувам гласове на различни духове, повечето от които бяха злонамерени. Освен, че ми говореха, те упражняваха контрол над мен. В продължение на 3 месеца страдах, не само от гласовете, но и биологически. Измина вече половин година откакто се свързах с въпросният демон и гласовете все още ме съпътстват. Изпаднал съм в много трескаво положение. Направих оттогава два опита за самоубийство. Понастоящем планувам и трети опит. Имам нужда от помощ. Как да постъпя, като нямам условията, за да практикувам спиритизъм, тъй, като се преместих да живея в нов апартамент? Пробвах да се свържа с големите авторитети в областта, но те не ебават. Какво ще ме посъветвате да направя?
    Сделката не е валидна, не ти е дал този милион, освен това ти е взел и акъла, можеш да го съдиш, но кофти момент е, че съда работи за него.

  4. #4
    толкова много хора правят тази грешка и изобщо не осъзнават в какво се забъркват... не трябваше да го правиш, рано или късно сатаната си взима неговото

    иначе искрено се надявам да си трол, ако не - жалко

  5. #5
    Не съм трол - твърде жалко.
    Deep Purple

  6. #6
    anonymous895156
    Guest

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    ако наистина имаш такъв проблем и искаш да го разрешиш, тогава се отречи напълно от сатанизма, и започни да призоваваш Онези, Които наистина са истинският Бог Отец и истинският Господ Исус Христос за помощ докато не те освободят напълно - както си призовавал демони, така можеш да призоваваш и истинския Господ Бог - не е много по-различно погледнато от тази гледна точка, имай предвид че аз бях много по-зле от теб, дори с хиляди пъти по-зле, при все че не бях (заклет) сатанист, но бях много преследван от зли духове, ала с призоваване на истинския Господ Бог за помощ всичко добро е постижимо
    Последно редактирано от npp : 07-16-2014 на 10:40

  8. #8
    Супер фен Аватара на sometimes_
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 343
    Хм... Интересно. На мен пък ми донесе 1 милион. Явно не го кефиш достатъчно...
    I`m trying to make your dreams come true...

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от dimitar., Виж мнението
    +// имате нужда....

  10. #10
    Повече от фен Аватара на FemaleEyes
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    473
    Като малък около 7-9 годишен бях мисля, молих се на дявола казах следното "моля те дявол да еба" като се има в предвид че съм християнин. И сега след цялото това време знаеш ли какво стана? Като си пипам главата на пениса ме боли МНОГО! И предполагам че не мога да правя секс но така ми се пада като съм тъп. Това което си направил е най-голямата грешка в живота ти повярвай ми. Отиди в църквата и стани набожен, аз гледах клип как Исус спасява сатанист ето ти линк.

    https://www.youtube.com/watch?v=6l7A4cQHxuY

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    най-тъпото нещо е да се кланяш на дявола, това не е одушевено същество с добро сърце за да може да прояви разбиране и да ти помогне истински, но е неодушевен дух, нещо като машина, която е програмирана да погубва човеците/одушевените, така че да се кланяш на лукавия е като да се хвърлиш в пастта на голяма месомелачка, затова ако си още жив, побързай да се отречеш от сатана(та), и ако трябва потърси помощта на Исус Христос и Неговия Небесен Отец

  12. #12
    kakvi diavoli vivigda6 moge i da si luda ne se 6eguvam na istina e vazmogno ili prosto si mnogo izmorena ne 6to ot toia sort

  13. #13
    ocb_me
    Guest
    ako tova e istina kaji v kakvo systoqqnie si ..izmychva li te ..pravil li te e neadekvaten ..bogohulstva li..pokazval li ti e kontrol nad hora jivotni ..tehnikata estestveno.imam sluchai koito e razlichen i podoben ..no ne ti vqrvam neshto.

  14. #14
    Тука имаш две опции,

    1. Бягай в църквата.
    2. Бягай в психиатрията.

    Съветвам те да почнеш с 1, те ако не могат да ти помогнат ще те упътят към 2 където със сигурност ще.

  15. #15
    Голям фен Аватара на TheDeath
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Дълбоко в мрачния свят на Нищото
    Мнения
    535
    Имам и аз един съвет... Намали филмите на ужасите, намали простотиите в интернет и си намери истинско хоби. Психиатър също би могъл да е от полза... Иначе просто порасни, но това изисква време
    Няма по-красиво от алената кръв, обливаща черния камък на фона на златистия залез....

  16. #16
    Голям фен Аватара на AngelBelchev
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    608
    И аз препоръчвам психиатър, не се шегувам и не се ебавам, както някои тук ще си помислят. Или казарма. Никой с всичкия си не би... да... както и да е. Спирам, вие си знаете...

  17. #17
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Как разговаря с този Lucifuge Rofocal ? Как се научи? Изведнъж ми стана интересно...


  18. #18
    Кажи честно?
    Абе хора какво ви става? Опитвам се да разбера дали си правиш един грандиозен ташак с всички или вярно имаш нужда не от психолог а от психиатър . Поне като се свързваш с дяволи,демони и сатаната се увери, че ще си спазят договора и ще те направят богат или там какъвто искаш.

  19. #19
    Мега фен Аватара на skatew
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    3 711
    оелелел :Д
    http://www.teenproblem.net/teenid/skatew
    I know God is higher than we are, but not higher than we are, get it? (:
    who’s gonna stop the war when the same ones who start the war
    are the ones who profiteer when they shoot a rocket there it fills up their pockets here
    who’s gonna try and stop the diseases when the stockmarket value increases
    on their patented medication the vatican’s miseducation turn this planet into patients
    who is gonna lead us the right way when all our leaders gone a stray
    how long we’re gonna wait for our bright day when it already feels too late...

  20. #20
    Абе, виж авторе...ако наистина има такова нещо (и левия тестис да ми падне изведнъж, пак няма да повярвам...) иди при свещенник (ходжа) и приеми исляма. Ще се оттървеш от всички мъки.
    П.П.С. - Ще трябва да те обрежат.
    Шегувам се.
    Виж какво, слушай съветите на другите. Иди при свещенник и си проповядвай религията. Хората от дома на бога знаят какво да правят с глупаци като тебе.

  21. #21
    Cybrax
    Guest
    I hereby invoke the Prince of Darkness,
    The great Dragon of the bottomless pit
    Who is the Bringer of Light
    And Lord of the Earth.
    Hear me, o mighty God of Hell!
    Come forth from the black Abyss,
    Come forth from the ends of the Earth,
    Come forth from the nighttime sky!
    Great Tiamat, Apophis, Ahriman, Typhon!
    Leviathan, Azazel, Belial, Samael!
    Satan, Lucifer, SET!
    My Lord and Master, come forth from Hell
    And greet me as Your servant and friend.
    Join me as I conduct this service in Your honor
    Out of love and thankfulness for You.
    Amen!

  22. #22
    Мега фен Аватара на skatew
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    3 711
    http://www.teenproblem.net/teenid/skatew
    I know God is higher than we are, but not higher than we are, get it? (:
    who’s gonna stop the war when the same ones who start the war
    are the ones who profiteer when they shoot a rocket there it fills up their pockets here
    who’s gonna try and stop the diseases when the stockmarket value increases
    on their patented medication the vatican’s miseducation turn this planet into patients
    who is gonna lead us the right way when all our leaders gone a stray
    how long we’re gonna wait for our bright day when it already feels too late...

  23. #23
    Мега фен Аватара на skatew
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    3 711
    http://www.teenproblem.net/teenid/skatew
    I know God is higher than we are, but not higher than we are, get it? (:
    who’s gonna stop the war when the same ones who start the war
    are the ones who profiteer when they shoot a rocket there it fills up their pockets here
    who’s gonna try and stop the diseases when the stockmarket value increases
    on their patented medication the vatican’s miseducation turn this planet into patients
    who is gonna lead us the right way when all our leaders gone a stray
    how long we’re gonna wait for our bright day when it already feels too late...

  24. #24
    Мега фен Аватара на skatew
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    3 711
    http://www.teenproblem.net/teenid/skatew
    I know God is higher than we are, but not higher than we are, get it? (:
    who’s gonna stop the war when the same ones who start the war
    are the ones who profiteer when they shoot a rocket there it fills up their pockets here
    who’s gonna try and stop the diseases when the stockmarket value increases
    on their patented medication the vatican’s miseducation turn this planet into patients
    who is gonna lead us the right way when all our leaders gone a stray
    how long we’re gonna wait for our bright day when it already feels too late...

  25. #25
    Мега фен Аватара на skatew
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    3 711
    http://www.teenproblem.net/teenid/skatew
    I know God is higher than we are, but not higher than we are, get it? (:
    who’s gonna stop the war when the same ones who start the war
    are the ones who profiteer when they shoot a rocket there it fills up their pockets here
    who’s gonna try and stop the diseases when the stockmarket value increases
    on their patented medication the vatican’s miseducation turn this planet into patients
    who is gonna lead us the right way when all our leaders gone a stray
    how long we’re gonna wait for our bright day when it already feels too late...

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си