.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Как да се признаем в любов?

    Здравейте, аз съм Лъчезар и има едно момиче което много харесвам. Запоззнахме се по време на общите ни тренировки по плуване, и от там я харесах. Излизали сме няколко пъти навънка двамата, ту на кино, ту другаде, и ми сеще да й призная как се чувствам! Идва Свети Валентин но няма да успея да я видя лично за да й призная. Тази събота има рожден ден и незнам как да й призная. Моля за съвет!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Как ли?!
    Спираш Ферарито пред басейна и я каниш да се повозите . Ще се влюби в теб от пръв поглед ! Направо любов без думи !

    През Ферарито, тя ще види вътрешната ти красота и какъв мил и романтичен джентълмен си .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Повече от фен Аватара на fls63
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    376
    Представям си картинката как ти й признаваш какво чувстваш, на свети Валентин и тя те отсича с едно леко изречение.
    "GOD IS GOD AND I'M NOT"

  4. #4
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Като идва свети Валентин какво от това?
    Това не е български празник по-добре и признай на рождения и ден
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

  5. #5
    Няма значение дали ще ѝ признаеш на специален празник или не. Важно е да улучиш момент, в който сте само двамата и не бързате за някъде. Кажи ѝ, че искаш да поговорите за нещо. След това ѝ сподели чувствата си и изчакай да видиш нейната реакция. В най-добрия случай тя ще се чувства по същия начин и тогава - честито . Ако пък не, не приемай отговора ѝ лично. Нищо няма да загубиш, защото ти си направил това, което трябва, за да разбереш как се чувства тя. Успех

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от hvadså Виж мнението
    Кажи ѝ, че искаш да поговорите за нещо. След това ѝ сподели чувствата си и изчакай да видиш нейната реакция.
    Най-глупавият възможен съвет...
    Цитирай Първоначално написано от hvadså Виж мнението
    честито .

    Цитирай Първоначално написано от hvadså Виж мнението
    Ако пък не, не приемай отговора ѝ лично.
    Значи ако лично я пита нещо лично, отговорът не е личен - е как става тая работа !?
    Цитирай Първоначално написано от hvadså Виж мнението
    Нищо няма да загубиш, защото ти си направил това, което трябва, за да разбереш как се чувства тя. Успех
    Ще загуби достойнството си и ще спечели това да изглежда като пълен глупак!
    Съветите ти са тъпи и безсмислени!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от hvadså Виж мнението
    Кажи ѝ, че искаш да поговорите за нещо.
    Това никога не завършва добре, не че мога да го кажа от особено богат опит.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  8. #8
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Не, не, не. Никакво признаване на чувства, не се прави така. И въобще каква любов към някого, с когото още си нямал нищо?! Като сте заедно, почваш да я бараш по ръчичката, да отмяташ и милваш косичката ;д и т.н., вкарваш по-пикантни разговори и ако не се дърпа, значи имаш зелена светлина. Оттам налазваш за целувка и нещата се нареждат.
    Последно редактирано от corbV2 : 02-13-2018 на 18:25
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  9. #9
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Не, не, не. Никакво признаване на чувства, не се прави така. И въобще каква любов към някого, с когото още си нямал нищо?! Като сте заедно, почваш да я бараш по ръчичката, да отмяташ и милваш косичката ;д и т.н., вкарваш по-пикантни разговори и ако не се дърпа, значи имаш зелена светлина. Оттам налазваш за целувка и нещата се нареждат.
    Корбалан има право !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Най-глупавият възможен съвет...

    Значи ако лично я пита нещо лично, отговорът не е личен - е как става тая работа !?
    Ще загуби достойнството си и ще спечели това да изглежда като пълен глупак!
    Съветите ти са тъпи и безсмислени!
    освен , че ще се поизложи има вероятност да бъде взиман на подбив и подигравки от страна на нея и приятелките и
    както казваме приятел, и да тръгнете иншаллах няма гаранция че няма утре да те зареже заради по-богат/нацепен/тарикат и тн.
    от опит ти говорим тези неща и е добре да се вслушаш в тях.
    ти си знаеш! успех!

  11. #11
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Моля те, тея деградирали комунисти, които ти говорят, че момичето е материалистка не ги слушай.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  12. #12
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Еми ако ти е неудобно да й признаеш директно, като останете малко насаме я покани да излезете някъде само двамата, ще се сети и ако приеме, ще ти е доста по - лесно да й го кажеш директно, когато излезете. Тогава, най - добре й кажи каквото чувстваш и ти пожелавам успех Ако все пак излезете, признаеш й и случайно не върже, няма да се притесняваш, стават такива неща, продължаваш си с плуването и ще дойде друга.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Най-глупавият възможен съвет...

    Значи ако лично я пита нещо лично, отговорът не е личен - е как става тая работа !?
    Ще загуби достойнството си и ще спечели това да изглежда като пълен глупак!
    Съветите ти са тъпи и безсмислени!
    Като казах да не приема отговора ѝ лично, имах предвид, да не се засяга, в случай, че той е негативен. Иначе според мен да си искрен към другите за чувствата си не е причина да изгубиш достойнството си и да изглеждаш като глупак, а точно обратното.

  14. #14
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от hvadså Виж мнението
    Иначе според мен да си искрен към другите за чувствата си не е причина да изгубиш достойнството си и да изглеждаш като глупак, а точно обратното.
    Това е само според теб!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #15
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824
    Цитирай Първоначално написано от fls63 Виж мнението
    Представям си картинката как ти й признаваш какво чувстваш, на свети Валентин и тя те отсича с едно леко изречение.
    +1




Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си