.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026

    Много влюбена.

    Така, с приятелката ми сме заедно от скоро и малко започвам да се притеснявам. Тя е обсебена от мен, аз съм й човека за всичко, няма приятелки и не иска такива, аз съм й човека за абсолютно всичко и през тези 5 месеца тя излиза с моята компания, която си е моя и понякога искам да си излезем по мъжки с приятелите, но тя винаги ще е там, защото и тя е част от компанията, въпреки, че аз съм единствената причина да е там. Все й говоря, че искам малко време за себе си, за приятелите си, тя уш разбира, а после се сърди и следват фасони. Заедно сме всеки божи ден, а все нещо не й достига. Явно е прекалено влюбена. Та, наскоро даже започна да мисли плановете ни за в бъдеще, единствената причина, която я държало в града, а не да замине съм бил аз и много се притеснявала от факта, че ако заминала всичко щяло да приключи, а ходим от 5 месеца ... Аз не изпитвам тези бурни любови, които тя изпитва към мен, а по скоро я уважавам, ценя и харесвам като човек. Не искам да късам с нея, въпреки всички недоволства, които проявява без причина, а това говори. Та какво да правя ? Не искам да я зарязвам, наистина не искам. Наскоро говорихме и каза, че наистина ще се постарае да набляга и на моите желания и нужди, но за тези 5 месеца аз я качих на главата си. Стигал съм до положеня, в които я лъжа, че имам работа, само за да си релаксна вкъщи. До такава степен съм си я качил на главата. Тя е и голям егоист. Знам, че много ме обича, но мисли само за себе си, как на нея ще й е добре, как аз трябва да се съобразявам с нея постоянно и т.н., както и правех досега, но мисля вече да си гледам и моя гъз и да видим как ще й се отрази това.

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Нещата са елементарни. Ако не виждаш бъдеще в тази връзка намираш най-подходящото време и най-подходящия начин, за да скъсаш с нея.
    Ако пък мислиш, че имате бъдеще заедно, проведете сериозен разговор и ѝ обясни какво те притеснява, как не те оставя да дишаш и всичките проблеми, които имате. Ако продължи по същия начин, направи се на разсърден и ти, за да ѝ покажеш, че не може така.

  3. #3
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824
    Помисли малко и за себе си , не и ходи по гъза с извинение..Според мен щом се чувстваш толкова зле от тази връзка или поговори с нея и ако нещата отново се повторят според мен няма смисъл ,нито е първата нито е последната.




  4. #4
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Аз най-добре да не изразявам мнение, че ще се разплачеш :P
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    Аз най-добре да не изразявам мнение, че ще се разплачеш :P
    Добре, господин отхвърлян от жените

  6. #6
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Жени... като цветя са някои имат големи изисквания,но пък са нещо прекрасно. Знаеш какво става ако не се грижиш за тях правилно.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Грижа се доста повече от правилно за нея, просто не знам. Тя е адски влюбена и израстна много в тази връзка. Осъзна много неща и се промени доста, но не достатъчно, за да се нормализират нещата. Виждам, че се опитва, наистина, но просто имам чувството, че трябва да си намери някой бадка, дето няма да я бръсне за 2 стотинки и няма да се държи добре с нея, за да се укроти малко.
    Последно редактирано от muhatacece : 02-15-2018 на 23:12

  8. #8
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от muhatacece Виж мнението
    Грижа се доста повече от правилно за нея, просто не знам. Тя е адски влюбена и израстна много в тази връзка. Осъзна много неща и се промени доста, но не достатъчно, за да се нормализират нещата. Виждам, че се опитва, наистина, но просто имам чувството, че трябва да си намери някой бадка, дето няма да я бръсне за 2 стотинки и няма да се държи добре с нея, за да се укроти малко.
    Добре как трябва да се държат мъж и жена в една връзка? Какъв е стандарта? Има ли стандарт?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  9. #9
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Просто много те харесва ако не се виждаш за напред с нея просто скъсан с нея а не я подвеждан само че я харесваш
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

  10. #10
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    По-скоро я ревнуваш да не вземе да налапа някоя пишка от безценната ти компания.

  11. #11
    Твоята приятелка трябва да разбере, че не трябва само ти да се съобразяваш с нея, а и тя с теб, за да има баланс във връзката ви и да няма двойни стандарти. Много добро начало е, че тя има желание да се промени. Това, което можеш да направиш, е да ѝ помогнеш да го направи по-бързо.

    Засега тя на думи разбира какво трябва да направи, но ѝ е трудно да го покаже с действия в точния момент. Ти трябва да отстояваш своите желания в момента, в който се наложи. Например, ако тя ти каже, че иска да се видите, а ти нямаш желание точно в този ден/час, ѝ кажи, че имаш нужда от време за себе се/да се видиш по мъжки с приятелите си/каквато и да е причината да не искаш. Бъди честен с нея, за да види, че може да ти има доверие за тези неща. В началото ще ѝ е трудно да го приеме, ще се инати и цупи, но ти не отстъпвай. Напомни ѝ какво сте си говорили преди това и че сега е момента, в който тя трябва да покаже, че уважава желанията ти. Предложи друг ден и час, в които да се видите, за да разбере, че не ѝ отказваш поради това че не искаш да си с нея изобщо.

    Не знам точно за какво сте говорили, когато си ѝ казал за проблема си, но тя трябва да разбере, че е напълно неприемливо само ти да се съобразяваш с нея. И че не трябва само да се постарае да набляга на твоите нужди, а да го прави.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си