Здравейте! От почти 2 месеца насам следя този форум и найстина доста ми допадна. Регистрирах се чак сега, тъй като имам един проблем и реших да го споделя с вас, па знаеш ли, може да получа някое компетентно мнение, което да ми помогне с проблема. Та ето го и него: Момче съм на 17 години. Уча в училище, в което почти няма момичета, тренирам футбол и ходя на фитнес редовно, често излизах, но сега по-рядко, защото е трудно да вържа двата края на втората смяна. Умишлено споменах училището, че няма много момичета и така смятам да започна с проблема... Имам не малко приятели, но повечето са момчета. Компанията ни е такава и никога не ми е било проблем, но изведнъж усетих някаква празнота... искам нещо различно като връзка дори, знам ли... И проблемът ми е, че съм прекалено срамежлив и не знам как и къде да се запозная с някоя... та камоли и нещо повече... Имам приятелки разбира се, но реално проблемът е, че трудно връзвам разговори освен ако не се отпусна, а и ги чувствам повече като приятелки и да...