.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 60
  1. #1

    Странно но факт

    Здравейте! От почти 2 месеца насам следя този форум и найстина доста ми допадна. Регистрирах се чак сега, тъй като имам един проблем и реших да го споделя с вас, па знаеш ли, може да получа някое компетентно мнение, което да ми помогне с проблема. Та ето го и него: Момче съм на 17 години. Уча в училище, в което почти няма момичета, тренирам футбол и ходя на фитнес редовно, често излизах, но сега по-рядко, защото е трудно да вържа двата края на втората смяна. Умишлено споменах училището, че няма много момичета и така смятам да започна с проблема... Имам не малко приятели, но повечето са момчета. Компанията ни е такава и никога не ми е било проблем, но изведнъж усетих някаква празнота... искам нещо различно като връзка дори, знам ли... И проблемът ми е, че съм прекалено срамежлив и не знам как и къде да се запозная с някоя... та камоли и нещо повече... Имам приятелки разбира се, но реално проблемът е, че трудно връзвам разговори освен ако не се отпусна, а и ги чувствам повече като приятелки и да...

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    И как точно очакваш да ти помогне някой от форума?

  3. #3
    Със съвет...

  4. #4
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824
    Аз съм по същия начин, странно но мисля че вие момчетата би трябвало да сте по отворени (винаги съм си го мислела).




  5. #5
    Може би, като цяло проблема е в самото запознанство, че се срамувам по нататък на дали щом се отпусна малко ама... пък и явно не се харесвам много, тъй като не съм от най-привлекателните

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Айде взимайте се, ще се утешавате взаимно.

  7. #7
    Ако няма да кажеш нещо по темата, по-добре хващай джапанките и пътя

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Извинявай шефе, "хващам джапанките и пътя".

  9. #9
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824
    Ех човек да не изрази мнение...




  10. #10
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Като попаднеш в компанията на някоя мацка, която ти е хванала окото, пускаш някой майтапчийски лаф по темата, която се коментира в момента на разговора и нещата си тръгват естествено. Просто трябва да се настроиш, че няма нищо страшно и няма от какво да се срамуваш и да си уверен, че няма какво да се обърка. Вътрешната нагласа е ключът към цялата работа, всеки може да комуникира с всеки, това е естествен процес, трябва само да си отпуснат и нещата ще минават с лекота.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  11. #11
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Щом имаш много приятели момчета излизай в компания с тях и се запознавай с нови хора, ходете на различни места, където има момичета. Като си сам винаги е по-трудно общуването с непознат човек и има по-голям шанс да се притесниш и да оплескаш нещата.

    Цитирай Първоначално написано от crazyfenka Виж мнението
    Аз съм по същия начин, странно но мисля че вие момчетата би трябвало да сте по отворени (винаги съм си го мислела).
    Всъщност за момичетата винаги е по-лесно да си намерят момче за приятел или за гадже, понеже е достатъчно да изглеждате добре на външен вид за да ви забележи някой. При момчетата трябва много повече от това, за да ги забележи някоя.

  12. #12
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Щом имаш много приятели момчета излизай в компания с тях и се запознавай с нови хора, ходете на различни места, където има момичета. Като си сам винаги е по-трудно общуването с непознат човек и има по-голям шанс да се притесниш и да оплескаш нещата.



    Всъщност за момичетата винаги е по-лесно да си намерят момче за приятел или за гадже, понеже е достатъчно да изглеждате добре на външен вид за да ви забележи някой. При момчетата трябва много повече от това, за да ги забележи някоя.
    Ами при мен не е така, бих казала че съм доста затворена личност защото нямам доверие на хората.




  13. #13
    Човек като мен с малък стаж в свалките по обществени места.....ще ти каже....като си харесаш някоя антилопка....погледай я малко...не постоянно като психопат (какъвто всъщност си хахаахха) да си задъде няколко въпроса...от сорта...какво ми е ...има ли ми нещо ...косата окей ли ми е....ангажирай я ...небрежнно ...(за директните свалки още си малък и не ти отива,освен ако тя не е мастияс,но ти ще подбираш ххх) Като забележиш ...включване от нейна страна...което ще стане ...въпрос на питиета е хахахаха....намигни и ...например ..но не сякаш си мигнал...намигане сещащ се...леко усмихнат ...(.може да поработиш над усмивката пред огледалото...да не изглеждаш като идиот хахахаха) ако ти се усмихне...сещаш се...зелена светлина....след това може просто да минеш до ней и да й кажеш....добър вечер...изчаквайки 1 2 сек да ти отговори “добра да е” ...продължи си..закачай се не е нужно да се правиш на клоун ...да я впечатлиш .....мога да пиша много но не ми се пише ще се включа пак....може да го превърнем в игра....какво би предприел...след това? Кажи нещо срамежливия...да видим става ли.. хахах

  14. #14
    Има кво да научиш от батко си.....сес хаахахахах

  15. #15
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Щом имаш много приятели момчета излизай в компания с тях и се запознавай с нови хора, ходете на различни места, където има момичета.
    Като излиза с кочове, това ще докара само още повече кочове!
    Нека ходи на нови места и да се запознава с нови хора, но защо му е да взима кочове със себе си?!

    Повечето жени се плашат от коч-компании и дори някоя да се престраши конкуренцията ще е по-голяма и най-много тя да се хване с някой друг от компанията !

    А и още нещо - кои са тия нови места, където може да среща нови хора (за предпочитане жени)?!?
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    При момчетата трябва много повече от това, за да ги забележи някоя.
    Самата истина - трябва си някоя скъпа кола !
    Цитирай Първоначално написано от crazyfenka Виж мнението
    Ами при мен не е така, бих казала че съм доста затворена личност защото нямам доверие на хората.
    Ако излизаш от къщи, досега все някое момче ти е предлагало, нали?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #16
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Като излиза с кочове, това ще докара само още повече кочове!
    Нека ходи на нови места и да се запознава с нови хора, но защо му е да взима кочове със себе си?!

    Повечето жени се плашат от коч-компании и дори някоя да се престраши конкуренцията ще е по-голяма и най-много тя да се хване с някой друг от компанията !

    А и още нещо - кои са тия нови места, където може да среща нови хора (за предпочитане жени)?!?
    Това е така, че компания от задръстеняци те прави и тебе такъв, но той казва, че познава много момчета. Нека излиза с тези, които са по-успешни и определено ще има какво да научи от тях за общуването с жени. Места с жени има колкото искаш - молове, заведения, центъра (ако си в голям град), различни мероприятия като концерти, събори, празници и тн. Те са навсякъде, просто тези, които могат да общуват използват всяка възможност да се запознават с нови хора, а тези които не могат стоят, гледат и после цъкат с езика колко била готина еди коя си, ама не могъл да се запознае с нея защото... и оправдания колкото щеш.
    Конкуренция не бих казал, че има на първо време, понеже целта ти е да се запознаеш с по-голям кръг от жени, а не директно да вкараш някоя в леглото. Ако се запознаеш с 5 жени приятелски и започнеш да общуваш с тях, в последствие започнете да излизате в компания и всяка те запознае с 2 нейни приятелки вече ще познаваш 15 момичета и ще имаш много по-голяма възможност за избор към коя да насочиш усилията си. Ако тръгнеш директно към първата срещната да я сваляш и да и досаждаш има голяма вероятност да те отреже и пак се връщаш в начална позиция - сам, загорял, но вече и с по-ниско самочувствие, понеже си отрязан.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Самата истина - трябва си някоя скъпа кола !
    Е ако няма с какво друго да блеснеш и искаш да чукаш някоя крава и това е вариант.

  17. #17
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението


    Ако излизаш от къщи, досега все някое момче ти е предлагало, нали?
    Разбира се, имала съм и гаджета но доста трудно им се доверявам вече тъй като все ме нараняват.




  18. #18
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Места с жени има колкото искаш - молове, заведения, центъра (ако си в голям град), различни мероприятия като концерти, събори, празници и тн. Те са навсякъде, просто тези, които могат да общуват използват всяка възможност да се запознават с нови хора...
    Ето че пак стигаме до досаждането на напълно непознати жени по улицата !
    Нали се сещаш, колко крийпи е това?!
    Нали се сещаш, че повечето жени се плашат от това или най-малкото им е неприятно?!
    Нали се сещаш, че в крайна сметка това не работи ?!

    Излезеш ли от даскалото и университета, шансовете ти за намиране на жена за връзка или секс, падат с поне 60%!
    Остава работното място, но там е по-трудно, защото жените са по-ограничен брой и отношенията между колегите и без това са сложни.
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Конкуренция не бих казал, че има на първо време, понеже целта ти е да се запознаеш с по-голям кръг от жени, а не директно да вкараш някоя в леглото.
    Айдйе бйе ?!
    Кой те излъга, че това не е целта?! Може средствата и междинните стъпки да са много различни, но поне една от целите на запознанство между нормални мъж и жена е секс, рано или късно!
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Ако се запознаеш с 5 жени приятелски и започнеш да общуваш с тях, в последствие започнете да излизате в компания и всяка те запознае с 2 нейни приятелки вече ще познаваш 15 момичета и ще имаш много по-голяма възможност за избор към коя да насочиш усилията си.
    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C...B8%D0%B2%D0%B0

    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Е ако няма с какво друго да блеснеш и искаш да чукаш някоя крава и това е вариант.
    Кво ми пука ?!
    На теб пука ли ти?!
    Важното е че работи, другото не е важно !
    Цитирай Първоначално написано от crazyfenka Виж мнението
    Разбира се, имала съм и гаджета но доста трудно им се доверявам вече тъй като все ме нараняват.
    И ваш'та не е лесна - трябва да хванете най-"успелия" мъж и някак да го задържите, докато той не си намери друга .
    Тези които няма да ви зарежат, не са ви интересни и не могат да ви предложат нищо като "финансова обезпеченост" и "сигурност" .

    Що не пробваш да се хванеш с някой смотан?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ето че пак стигаме до досаждането на напълно непознати жени по улицата !
    Нали се сещаш, колко крийпи е това?!
    Нали се сещаш, че повечето жени се плашат от това или най-малкото им е неприятно?!
    Нали се сещаш, че в крайна сметка това не работи ?!

    Излезеш ли от даскалото и университета, шансовете ти за намиране на жена за връзка или секс, падат с поне 60%!
    Остава работното място, но там е по-трудно, защото жените са по-ограничен брой и отношенията между колегите и без това са сложни.да
    Ко каза ко....

  20. #20
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ето че пак стигаме до досаждането на напълно непознати жени по улицата !
    Нали се сещаш, колко крийпи е това?!
    Нали се сещаш, че повечето жени се плашат от това или най-малкото им е неприятно?!
    Нали се сещаш, че в крайна сметка това не работи ?!

    Излезеш ли от даскалото и университета, шансовете ти за намиране на жена за връзка или секс, падат с поне 60%!
    Остава работното място, но там е по-трудно, защото жените са по-ограничен брой и отношенията между колегите и без това са сложни.
    Айдйе бйе ?!
    Кой те излъга, че това не е целта?! Може средствата и междинните стъпки да са много различни, но поне една от целите на запознанство между нормални мъж и жена е секс, рано или късно!
    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C...B8%D0%B2%D0%B0

    Кво ми пука ?!
    На теб пука ли ти?!
    Важното е че работи, другото не е важно !
    Точно за НЕ досаждане говорим, а за нормално общуване с непознати, които в последствие могат да ти станат познати. Досадно е за една жена някой непознат след второто изречение да започне да я сваля и да и пуска някакви перверзни лафове (и понеже знам, че тук ще кажеш "Ама ако има скъпа кола, скъп часовник... тя ще се подмокри и ще му пусне" да поясня: Не става въпрос за някакви кухи силиконови лейки, танцуващи върху масите в чалготеката ( при тях може и да действа ), а за нормални хора). Та точно това плаши жените и им е неприятно, а не нормалното позитивно запознанство.

    Бих казал, че даскалото и университета нямат нищо общо с шансовете ти да спиш с жена, понеже ти ако не можеш да общуваш и нямаш подход към жените, ако ще на самотен остров да те оставят с 50 момичета пак никоя няма да иска да си легне с теб. А подход от рода на "Ще се пробвам с всички, пък която ми се навие с нея ще спя" е подхода точно на чекиджиите, които по 20 часа на ден седят по сайтовете за запознанства и досаждат на всяка, която влезе. Трябва на първо място да имаш себеуважение и поне някакви критерии за партньора до себе си. Повярвай, това доста се оценява от жените.

    А пък в пирамидата не виждам нищо лошо, щом всички нива могат да останат доволни.

  21. #21
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    И ваш'та не е лесна - трябва да хванете най-"успелия" мъж и някак да го задържите, докато той не си намери друга .
    Тези които няма да ви зарежат, не са ви интересни и не могат да ви предложат нищо като "финансова обезпеченост" и "сигурност" .

    Що не пробваш да се хванеш с някой смотан?
    Не ми харесва да говориш в множествено число тъй като не всички момичета ги интересува само финансовата ви възможност. Какво значи "някой смотан"? Хайде разбирачо, интересно ми е да чуя от мъжка гледна точка.




  22. #22
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Точно за НЕ досаждане говорим, а за нормално общуване с непознати, които в последствие могат да ти станат познати.
    Така е, но за да се получи такова запознанство, трябва да има някакъв разумен повод за него.
    "Колко ви е часът?", "Имате ли огънче?" и всякакви такива не могат да направят непознатия по-малко досаден, неприятен или дори опасен в очите на една жена, която се разхожда по улицата.
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    "Ама ако има скъпа кола, скъп часовник... тя ще се подмокри и ще му пусне" да поясня: Не става въпрос за някакви кухи силиконови лейки, танцуващи върху масите в чалготеката ( при тях може и да действа ), а за нормални хора). Та точно това плаши жените и им е неприятно, а не нормалното позитивно запознанство.
    Ти ако имаш колата, часовника и т.н. и тръгнеш да сваляш напълно непозната жена на улицата, също няма да се получи, защото най-малкото тя ще се уплаши.
    Трябва да се познавате поне малко, за да стане нещо, колата и часовника са просто помощни средства. Най-добре е ако сте съученици или колеги и сте се засичали поне няколко пъти, преди да започнете да общувате. Със случайни непознати на улицата това няма как да стане! В заведение шансът е малко по-голям, (отколкото на улицата) тъй като хората често са подпийнали и затвореното пространство създава фалшиво усещане за сигурност и интимност. Тогава ако имаш достатъчно силни помощни средства (часовник, дрехи, кола и т.н.), някоя по-непретенциозна и лекомислена може да се навие.
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Бих казал, че даскалото и университета нямат нищо общо с шансовете ти да спиш с жена, ...
    Тогава защо улиците и баровете да имат повече общо ?!
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    ...ти ако не можеш да общуваш и нямаш подход към жените, ако ще на самотен остров да те оставят с 50 момичета пак никоя няма да иска да си легне с теб.
    Прекалено надценяваш "подхода на общуването" и прекалено подценяваш ролята на "помощните средства"!
    Най-малкото жените преценяват привлекателността на някой най-напред по външността, дрехите, колата и т.н., още преди да си е отворил устата!
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    А подход от рода на "Ще се пробвам с всички, пък която ми се навие с нея ще спя" е подхода точно на чекиджиите, които по 20 часа на ден седят по сайтовете за запознанства и досаждат на всяка, която влезе.
    Значи според теб, трябва да чакаме принцасата и да ѝ се обясняваме в любов със сваляне на звезди от небето?!
    Нещо в такъв стил ли: http://www.teenproblem.net/forum/sho...1#post11584854
    Оборот трябва!
    А сайтовете за "запознанства", са една глупост която е съвсем друга тема и изобщо не ти е ясна!
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Трябва на първо място да имаш себеуважение и поне някакви критерии за партньора до себе си. Повярвай, това доста се оценява от жените.
    Самоуважение и критерии можеш да имаш само ако си НЯКОЙ!
    Ако си никой, който няма нищо, всичкото ти самоуважение и критерии ще бъдат "без покритие" и ще си още по-смешен в очите на околните ! Като теб !
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    А пък в пирамидата не виждам нищо лошо, щом всички нива могат да останат доволни.
    Ако беше малко по-наясно с нещата, щеше да знаеш, че в случаите на "пирамида", много малко от участниците могат да останат доволни.
    Е, зависи и какви са ти критериите за "задоволство" !
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...1#post11593087
    Цитирай Първоначално написано от crazyfenka Виж мнението
    Не ми харесва да говориш в множествено число тъй като не всички момичета ги интересува само финансовата ви възможност.
    Напълно съм съгласен с това което си написала - "не всички момичета ги интересуват САМО финансовите ни възможности"! Понякога са необходими и други неща освен "финансовите възможности" !
    Цитирай Първоначално написано от crazyfenka Виж мнението
    Какво значи "някой смотан"? Хайде разбирачо, интересно ми е да чуя от мъжка гледна точка.
    В буквален смисъл! Такъв когото намирате за смотан и непривлекателен!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #23
    Най-лесния начин да се научиш да общуваш с момичета е... да общуваш с момичета. Искам да кажа, че трябва да добиеш опит, след което ще става все по-лесно, а започването на връзка ще стане от само себе си.

    Започни с това да общуваш с момичета, когато си в компания или в някое заведение/кафе/събитие. Не е нужно да са дълги разговори, дори и един малък коментар относно обстановката е достатъчен като за начало. Целта ти е да се научиш какво да казваш и кога. Наблюдавай приятелите си как те общуват с момичетата и така ще ти дойдат повече идеи за това какво можеш да кажеш.

    И, както спомена divergent, запомни, че разговорите са нещо съвсем естествено и другите хора в повечето случаи са също толкова неуверени колкото теб, просто се опитват да не го показват

  24. #24
    Не бях влизал от няколко дни и сега видях, че сте писали, за което страшно ви благодаря ! Само едно не ми стана ясно обаче и то беше по-важният въпрос, а именно със запознанството. Както подчертах, в нашето училище няма много момичета, а в компанията сме масово само момчета. Примерно ако някое момиче ми допадне в някое кафене, странно ли ще е ако отида и я заговоря?

  25. #25
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Така е, но за да се получи такова запознанство, трябва да има някакъв разумен повод за него.
    "Колко ви е часът?", "Имате ли огънче?" и всякакви такива не могат да направят непознатия по-малко досаден, неприятен или дори опасен в очите на една жена, която се разхожда по улицата.
    Ти ако имаш колата, часовника и т.н. и тръгнеш да сваляш напълно непозната жена на улицата, също няма да се получи, защото най-малкото тя ще се уплаши.
    Трябва да се познавате поне малко, за да стане нещо, колата и часовника са просто помощни средства. Най-добре е ако сте съученици или колеги и сте се засичали поне няколко пъти, преди да започнете да общувате. Със случайни непознати на улицата това няма как да стане! В заведение шансът е малко по-голям, (отколкото на улицата) тъй като хората често са подпийнали и затвореното пространство създава фалшиво усещане за сигурност и интимност. Тогава ако имаш достатъчно силни помощни средства (часовник, дрехи, кола и т.н.), някоя по-непретенциозна и лекомислена може да се навие.
    Тогава защо улиците и баровете да имат повече общо ?!
    Прекалено надценяваш "подхода на общуването" и прекалено подценяваш ролята на "помощните средства"!
    Най-малкото жените преценяват привлекателността на някой най-напред по външността, дрехите, колата и т.н., още преди да си е отворил устата!
    Повод се създава най-лесно, стига да си достатъчно разговорлив и позитивен човек и да превъзмогнеш предрасъдаците си и страхът от общуването с жени. А той най-често идва от това, че повечето момчета тръгват с нагласата "Ех, само да ми върже тая яка пичка..". За това казах, че нагласата ти трябва да е просто приятелска в началото, дори си представи, че общуваш с момче за да разбереш за какво става въпрос. И като казвам непознати не си представяй да започнеш да спираш всяка случайна минувачка по улиците и да и изнасяш речи, а там където можеш и прецениш, че е уместно да завържеш разговор да го направиш. Например продавачката в магазина, с която така или иначе ще се наложи да размениш няколко изречения и тн.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Значи според теб, трябва да чакаме принцасата и да ѝ се обясняваме в любов със сваляне на звезди от небето?!
    Нещо в такъв стил ли: http://www.teenproblem.net/forum/sho...1#post11584854
    Оборот трябва!
    А сайтовете за "запознанства", са една глупост която е съвсем друга тема и изобщо не ти е ясна!
    Не знам как реши, че тази материя не ми е ясна, при положение че съм я изследвал в продължение на няколко години, но си прав, че това е друга тема. И не става въпрос за чакане на "принцеси", а за намиране на подходящ партньор. Оборот трябва в общуването, а не във връзките.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Самоуважение и критерии можеш да имаш само ако си НЯКОЙ!
    Ако си никой, който няма нищо, всичкото ти самоуважение и критерии ще бъдат "без покритие" и ще си още по-смешен в очите на околните ! Като теб !
    Ако беше малко по-наясно с нещата, щеше да знаеш, че в случаите на "пирамида", много малко от участниците могат да останат доволни.
    Е, зависи и какви са ти критериите за "задоволство" !
    Напълно съм съгласен, че за да си позволиш такова нещо трябва да си НЯКОЙ, но това дали си някой или никой си зависи изцяло от теб и от начина ти на мислене и поведение. Демек ти избираш дали да си НЯКОЙ и да се придържаш към някакви свои принципи или да си НИКОЙ и да си готов на всякакви компромиси със себе си само и само да ти пусне някоя. И ако си мислиш, че "помощните средства" те правят НЯКОЙ грешиш много.
    А относно пирамидата - представи си, че твой приятел те запознае с 5 момичета, които той познава. Всяка от тези 5 момичета те запознае с 2 нейни приятелки, тоест се запознаеш с още 10 момичета. И всяко от тези 10 момичета те запознае с 1 нейна приятелка. В случая ти щепознаваш 25 момичета и 25 момичета ще познават теб. И от тези 25 характера ти ще можеш да избереш примерно 2-3, с които мислиш, че би могъл да имаш връзка и ще концентрираш усилията си върху тях, а с останалите ще можеш да поддържаш приятелски отношения или да прекъснеш контакт, с която прецениш. Кажи кой няма да остане доволен при това положение?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си