.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Unhappy Обратна ли съм?

    Здравейте...Не съм сигурна дали тази тема е била задавана преди, но все пак имам нуждата да ви попитам за мнение по въпроса. От няколко месеца се опитвам да изясня сексуалната си ориентация и това породи хиляди въпроси в главата ми. Като по начало, идеята не ми дойде ей така в главата, опасението е базирано на мислите ми през всичките тези години. На 14 съм все още и много хора могат да твърдят, че това е просто една фаза, но не съм сигурна че е така в моя случай. По начало не съм изпитвала привличане към някого от противоположния пол, никога не можех да кажа например че някой е секси без да излъжа, и това ме глождеше години наред. Имах моментни романтични привличания, но те не траяха дълго. Междувременно си спомням, че смятах момичетата за много красиви и винаги си харесвах някоя актриса във филм и не спирах да я гледам през целия филм, но не обръщах внимание на това. След това започнах да слушам усилено корейска поп музика и идолите наистина ми се струваха красиви и секси. Почувствах се щастлива. Започнах да си създавам мечти за една хетеросексуална връзка и се приемах за хетеросексуална. Не след дълго осъзнах обаче, че тъй като не можеш да бъдеш с идоли във връзка това не влияе по никакъв начин на ориентацията ти и това не те прави хетеросексуален. С настъпването на осми клас преживях чувства, които не съм изпитвала преди. Открих се да заглеждам момичета и даже харесах едно. От четири месеца е обект на чувствата ми и някакси вече чувствам момичетата много по-емоционално близки.Приех се за хомосексуална, но си мислех че съм прибързала с изводите...Вече стават пет месеца, откакто стигнах до този извод... но все пак и възрастта ми е такава, че хормоналните нива често се променят и е нормално...И не искам да се насилвам да разбирам но ориентаццията е част от мен и искам да съм наясно със себе си, за мен това е важно. Благодаря за отделеното време и се надявам да можете да ми помогнете!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Рано ти е още.

  3. #3
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Щом слупаш корейска поп музика диагнозата е ясна - ти си джендър. Честито! Почети малко повече по темата, за да видиш от тук нататък какво следва. Няма страшно, днешно време джендъри като теб - бол!

  4. #4
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Поизчакай още 2-3 годинки преди да си праиш твърди изводи. Контактувай с повече момчета и сама ще разбереш накъде бият нещата.

    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    Щом слупаш корейска поп музика диагнозата е ясна - ти си джендър. Честито! Почети малко повече по темата, за да видиш от тук нататък какво следва. Няма страшно, днешно време джендъри като теб - бол!
    А путки като теб - в изобилие!
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  5. #5
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    А путки като теб - в изобилие!
    И джендъри като теб много!

  6. #6
    Не е нужно да си слагаш етикети и да взимаш такива големи решения. Знам, че имаш нужда от яснота, но яснота няма.. Просто се отпусни и чувствай това, което чувстваш.

  7. #7
    Изчакай поне да станеш на 18, за да си сигурна какъв пол искаш да си )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    Пък ако ли не си сигурна и двата също ще ти вършат работа.

  8. #8
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Открий кура и ще ти мине (но офенс, коментарът ми е породен от подобни случаи, които познавам).
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  9. #9
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Може да си, може пък да си би или може би да си хетеро и всичко това да е временно.
    Все пак, само на 14 си. Продължавай да си живееш и то само ще си дойде.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  10. #10
    Изключително относително е на тази възраст дали съществува въобще сексуална "ориентация", тъй като обикновено и масово на този етап от живота на юношите хормоните танцуват степ, танго, ръченица.. Изчакай преди сама да си поставяш етикет и да се опитваш да се категоризираш и приобщиш някъде. Безпредметно е. Жените са фини, нежни и красиви, съвсем възможно е да искаш подсъзнателно да приличаш на тях и да ги идолизираш, затова да изпитваш форма на романтично привличане. Моят съвет е - изчакай, виж какви изживявания/романтични и сексуални/ ще ти поднесе живота, преди да се опитваш да си търсиш определена позиция в сексуалната джунгла. Познавам много хора с нестандартна сексуална ориентация, някои от началото на съзряването си за били запознати със себе си, други в последствие го осъзнават. Пожелавам ти много усмивки и моля те, не бързай.
    Пътуваща междугалактическа спътница на фанатични представи. Гъвкава тухла, вкусен марципан и така нататък.

  11. #11
    Аватара на radito98
    Регистриран на
    Apr 2018
    Мнения
    33
    След някоя друга година ще разбереш. Още ти се бушуват хормоните… Важното е да не правиш прибързани изводи.

  12. #12
    Ко стаа, Минче

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си