вход с FB
.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: ...

...

Та добър ден пичове и пички . Имам един проблем - напоследък последния месец едно момиче постоянно ми пише . То е с една година по-малко и сме от едно училище . Първия път като си писахме , играхме на нашумялата Fuck Marry Kill и т.н. Като вървя по коридора в училището все се закача с мен . И проблема тук е , че не ги харесвам . Всеки път когато си пишем ми праща изчервено емоджи . Кажете ми дали ме харесва, или просто си търси с кой да си чати . Аз по принцип съм сигурно най-високото момче в класа , а тя е сигурно с 2 санта по висока , и тялото и отгоре на всичкото не изглежда като на нормално момиче. Кажете ми какво цели , защото искам да ги отрежа час по скоро

Нещо не мога да схвана за колко момичета става въпрос и ако е само едно, то кои са тези, които не ГИ харесваш и искаш да ГИ отрежеш.
    Иначе да, най-вероятно те харесва
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

Мега фен Аватара на RapExotic
    Какво значи -"тялото и отгоре на всичкото не изглежда като на нормално момиче"? И какво общо има това с харесването?

Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Град
    stara zagora
    да го беше написал една идея по-разбираемо .. като не ти се занимава спри да отговаряш
    Wild & young do it just for fun

Супер фен Аватара на filmimilmi
    Иска да ти лапа и да й го вкараш в гъза. Дудука си е дудук и секса си е секс. Предполагам, че си някакво пишлеме все още щом се изразяваш така и все още има момичета, които да ти изглеждат много високи. Така че по-добре я наеби, че кой с твоя късмет да прави секс толкова рано из връстниците ти? Ще станеш гъзар. Пък после може да я разкараш. А може и да ти хареса и да си я чукаш чат пат, какво като е висока? Кур подбирач не е ебач.

Супер фен Аватара на ~The Smile~
    ам чакай да хвърля на боб да ти кажа дали те харесва
    действай, говори си с нея, опознайте се и евентуално ако усетиш, че сте на една вълна, дерзай

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си