.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Много я харесвам, как да я накарам да го зареже ?

    Момчета малко помощ. Тук с едно момиче се запознахме тази година първо си снапвахме само от Snapchat и малко по малко почнахме да си пишем и до днес така, но последните месеци почнахме много да си пишем и така един ден като си пишем аз и споделих моите чуства, че я харесвам и я обичам и тя ми каза, че си има гадже и на мене ми стана тъпо не и писах няколко дни, а тя ми пишеше ( сърдиш ли се и т.н), и това мина и си казах ще се боря за нея да видим резултата и така продължихме да си пишем и тя постоянно ме питаше да ли съм и сърдит. Аз виках не, но точно в тоя момент бях супер гневен и супер тъпо се чусвах незнаех какво да правя вече и това мина. Продължихме да си чатим пак известно време и до днес винаги си пишем почти целия ден. От Февруари до сега винаги се виждаме разхождаме се прегръщаме се и се целуваме, дори тоя петък пак ще се видим. Питал съм я какво изпитва към мен, има ли чувства, харесва ли ме и т.н, и тя каза да пак я попитах като какво ме харесва като приятел или нещо повече, тя ми каза и двете. Чудих се да ли да и кажа ,,Тази работа няма да стане така, има само 3 пътя, или избираш мен и забравяш него, или избираш него и забравяш за мен'', но ми се стори гадно и не и го написах, защото може да ми се разсърди. Много я харесвам, а със гж-то и са се виждали само няколко пъти а само си пишат..
    Как да я накарам да го зареже ? Все пак благодаря за отделеното внимание !!
    Последно редактирано от RBWUltimate : 03-13-2018 на 18:36

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RBWUltimate Виж мнението
    Момчета малко помощ. Тук с едно момиче ...

    Как да я накарам да го зареже ? Все пак благодаря за отделеното внимание !!
    Не съм чел повече от това което съм цитирал (+заглавието).

    Купи си скъпа кола - това помага в повечето случаи .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    По написаното разбирам, че и двамата ви върти. Тая е шибана парантия човече! Защо ти е да се занимаваш с курви? Ще си лепнеш някоя болест. Тия жени са наказани с много болести, вярвай ми!

  4. #4
    Trqbva da q nakarash da izbere ili prosto da q ostavish, ti si vluben v neq i zaslujavash neshto poveche ot tova samo da se podigrava na teb i na gadjeto si.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от vliubenata03 Виж мнението
    Trqbva da q nakarash da izbere ili prosto da q ostavish, ti si vluben v neq i zaslujavash neshto poveche ot tova samo da se podigrava na teb i na gadjeto si.
    Мисля да направя така, ако не стане карай, ще намерим друга..

  6. #6
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от RBWUltimate Виж мнението
    Мисля да направя така, ако не стане карай, ще намерим друга..
    При такава ситуация ултиматомите са излишни. Ако е имала чувства към теб до сега да го е зарязла и да е с теб. Ако е имала към него изобщо нямаше да те погледне. С такива момичета само проблеми може да имаш.

  7. #7
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    ти си луд да караш момичето да си зареже приятеля и да правиш хората нещастни. толкова ли се свършиха момичетата на тоя свят, че си набелязал обвързано? остави ги и двамата и се насочи към някоя свободна, за предпочитане е

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си