здравейте дами и господа на 16 години съм наскоро бях с едно момиче техните ги нямаше в тях и тя ме повика ще ви разкажа на кратко какво точно се скучи

Повика ме отидох до тях тя беше с най добрата си приятелка седяхме тримата говорихме си след това най добрата й приятелка си тръгна и ние останахме само двамата аз започнах да я заговарям да се шегувам след това започнах да я целувам тя ми каза че се целувам добре дори след това се разгорещихме и я метнах на спалнията започнах да я пипам по циците през дрехи забелязах че не се отдръпна след това си свалих тениската и започнахме отново даже бях между краката и и лекичко ги танисках все едно и го вкарвам добре де но тръгнах да и свалям долнището и тя ми спря ръцете попитах я какво ? тя ми отговори как така кво след това се опитах отново няколко пъти и най накрая си свали сутиена целувахме се малко натискахме се тръгнах отново да й свалям долнището и тя пак ми отказа след това изчаках известно време и си тръгнах но на тръгване започнахме да се целуваме тя започна да ме пипа по к*ра аз нея също започнах да я пипам само че през дрехи тръгнах да си свалям панталона и тя вика хайде тръгвай си

кажете ми къде точно сбърках за да и се реванширам ( момичето е на 17г. не е девствена познавам момчета с които е спала има опит )