.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Vikitoo31
    Guest

    Post Философско есе

    Трябва ми есе на някои тези теми за утре:
    "Да мислиш и да си, е едно и също."
    "Всички хора по природа се стремят към познание."
    "Мисля,следователно съм."
    "Език е домът на битието."

  2. #2

  3. #3
    Здравейте. Накратко нямам оценки по философия и госпожата реши да ме изпита в сряда. Но тъй като философията ми е много скучна, не мога да науча уроците, колкото и да ги чета. Може ли да ми предложите сайтове, свързани с философията за 8 клас? Дори и да не ми предложите такива сайтове, свързани с уроците от 8 клас по философия, може ли да ми кажете някакъв начин, според вас, по който да уча и да не ми става скучно?

  4. #4
    Много трудна работа. Прочети малко за Сократ и ако ти хареса като човек, може би ще ти хареса и философията. Все пак той е колос в тая област!
    Дърт тийнейджър

    И сам воинът е воин, двама – вече са армия!

  5. #5
    Е, гледам учите и откровени глупости. Та затуй и не е интересна тая материя, ба си.
    Дърт тийнейджър

    И сам воинът е воин, двама – вече са армия!

  6. #6
    "Да мислиш и да си, е едно и също." - Това е изказване на Рене Декарт, който е известен с теорията си за духа и материята. Според него, най-важното нещо, което можем да знаем, е, че ние съществуваме. Декарт твърди, че съществуваме, защото мислим, и че мисленето е нашата основна характеристика. Затова, да мислиш и да си, е едно и също. melon playground

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си