.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    petkovaa88
    Guest

    iPhone - Проблем

    Здравейте,

    днес сутринта се събудих с неочаквана изненада В 5ч. сутринта от телефона ми е направено плащане от itunes за някакво приложение на стойност 39.99лв. Не използвам itunes, нито аз съм правила някакво теглене на приложение, песен или филм и то в 5ч сутринта.
    Ходих до моб. си оператор, но от там ми казаха, че за първи път виждат такова нещо, и няма какво да направят по въпроса, които те от една страна са прави.
    Някой има ли някаква идея как и защо се е случило? Казаха, че е възможно някой да ми е хакнал регистрацията в app store
    Erase-нах си всичко и си направих нова регистрация в appstore, но другият ми въпрос е, ако съм си erase-нала, тоест съм си изтрила всичко от телефона и той реално е като *чисто нов*, и ако имам някакъв абонамент към някое приложение то остава ли, т.е. пак ще ме таксуват всеки месец или не?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от petkovaa88 Виж мнението
    Erase-нах си всичко и си направих нова регистрация в appstore, но другият ми въпрос е, ако съм си erase-нала, тоест съм си изтрила всичко от телефона и той реално е като *чисто нов*, и ако имам някакъв абонамент към някое приложение то остава ли, т.е. пак ще ме таксуват всеки месец или не?
    Нова регистрация - нови абонаменти и плащания! Старите няма как да ти се запазят.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    И като си направи нова регистрация, кой ще отпише абонамента от старата регистрация, в която е запаметена информацията за дебитната карта?

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от SprayPaint Виж мнението
    ...старата регистрация, в която е запаметена информацията за дебитната карта?
    Прав си!
    Да не си е слагал/а такива данни в телефона !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от SprayPaint Виж мнението
    И като си направи нова регистрация, кой ще отпише абонамента от старата регистрация, в която е запаметена информацията за дебитната карта?
    https://support.apple.com/en-us/HT201266 - ето така

    Цитирай Първоначално написано от petkovaa88 Виж мнението
    но другият ми въпрос е, ако съм си erase-нала, тоест съм си изтрила всичко от телефона и той реално е като *чисто нов*, и ако имам някакъв абонамент към някое приложение то остава ли, т.е. пак ще ме таксуват всеки месец или не?
    Не знам за всички приложения, но знам, че за Spotify или Netflix примерно, или други темподобни, абонамента ти си стой в username и паролата, тоест дори да си изтриеш целия акаунт, направиш нов и изтеглиш апликацийте наново, просто трябва да се впишеш с регистацията си. Данните за плащане за ти запазени в самия акаунт на приложенията, не в Apple акаунт-а ти. Надявам се да ме разбереш
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  6. #6
    Потърси централата на ейпъл, операторите няма с какво да ти помогнат

  7. #7
    Това че си изтрила всичко от телефона ти, няма нищо общо с iTunes понеже там все още е свързано с картата ти
    Вместо да си правиш нов акаунт, смени си паролата на стария и се свържи с някой в апъл, ако не можеш да говориш с тях по телефона, имат чат в сайта им
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си