.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776

    Въпрос за SONY блутут тонколона.

    Та имам SONY SRS-XB10 блутут колонка, въпроса е че освен на моя телефон, на друг не иска да се свърже, даже другия телефон не я намира. (не говорим за стара нокия с блутут, ами за по нови от моите дори смартфони) Включвам я почва да мига блутут сигнализацията, търся я от друг телефон не я намира. Търсил съм я от поне 6 други телефона не я намират, а от моя веднага се свързва и почва да свири. Накой да я е имал и да знае защо така става ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Виж от опциите дали устройствата са "откриваеми/discoverable" едно спрямо друго, преди да опиташ да ги "pair"-неш.

    С твоя телефон се свързва, защото вече си ги свързвал/"pair"-вал и двете устройства се "познават".

    Веднъж "pair"-нати устройствата се познават и се свързват едно с друго, без да е нужно да ги правиш "откриваеми/discoverable".
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    оправих я... задържаш копчето за пускане се намира от други у-ва... не знам защо е така
    на новия ми Huawei свири 3 пъти по силно от стария ми алкател от стаята ми се чува чяк в кухнята със затворени врати.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си