.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Как се запознавате с нови хора

    Историята е следната...Живея в чужбина от няколко години насам и постепенно загубих връзка с познатите и приятелите си в България, а искам да възстановя връзките си с/в държавата. Та въпроса ми е как намирате нови хора, приятели, познати прочие..? Когото съм попитала казва ти си млада, то така става лесно върви на места където има много хора... да ама не като изляза на места с много хора всички си зяпат в телефоните или си говорят с човека с когото са. Тъй като не бих казала, че се прибирам достатъчно често, ми беше дадено и предложението за фейсбук групи, но не намирам нищо, в търсене на някоя младежка организация също съм, но там трябва да мога да се занимавам с нея и извън страната. Общо взето до никъде не съм стигнала и ще се радвам на всякакво мнение по темата.
    If you're going to do something tonight that you'll be sorry for tomorrow morning, sleep late.

  2. #2
    Нямаш ли номерата на всичките си приятели и познати?Такива важни неща се записват в тефтерче.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от NEGAN Виж мнението
    Мале, срамота! А тоя форум за какво е? Ние да не сме роботи, или балъци? Ние не сме ли хора, с които да се запознаеш??? SMH
    Ех, ама разбира се, че ще се радвам да се запозная с готини хора от форума. Здравей, приятно ми е
    If you're going to do something tonight that you'll be sorry for tomorrow morning, sleep late.

  4. #4
    От Варна, ти?
    If you're going to do something tonight that you'll be sorry for tomorrow morning, sleep late.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Mihrishah_valide_sultan Виж мнението
    Нямаш ли номерата на всичките си приятели и познати?Такива важни неща се записват в тефтерче.
    Имам ги, ама вече като случайно срещна някои от тях на улицата даже и на "Здравей" не ми отговарят...
    If you're going to do something tonight that you'll be sorry for tomorrow morning, sleep late.

  6. #6
    3начи не са ти истински приятели.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си