.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20

Тема: Любов

  1. #1

    Любов

    Какво е любов за вас? Изпитва ли ли сте я, обичали ли сте истински?(Може да разкажете някоя реална историйка)

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от Anonymous96 Виж мнението
    Какво е любов за вас? Изпитва ли ли сте я, обичали ли сте истински?(Може да разкажете някоя реална историйка)
    Да, изпитвал съм това нещо наречено любов - силно опияняващо чувство, което влияе негативно на оценката ти за реалността. Последното момиче в което бях влюбен - наряза сърцето ми на парчета и го изплю в лицето ми. От този момент чувствата изчезнаха и сега чувствам любов единствено към семейството си.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Няма такова нещо като "любов"!

    Всичко е сексуално привличане и борба за оцеляване (пари)!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Вече не обичам нищо и никого брат. Преди обичах и все бях преебан

  5. #5
    Колко мъка има в тази тема. Да му се доплаче на човек
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #6
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Естествено, че има любов. Това е да поставяш някого пред себе си и да знаеш, че и той към теб усеща същото, когато на половинката ти й/му е кофти, да го разбираш дори без да ти го каже и обратно, да искате да сте заедно във всичко, ама не да се контролирате, а защото споделяте общи интереси и ви харесва да бъдете заедно. А когато това продължи и искате да продължи и занапред, това за мен е любов.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  7. #7
    За мен любов е, когато човек прави нещо за другия без да очаква нещо в замяна. Просто го прави от обич.. грижи се, интересува се, прави компромиси, помага и изслушва половинката си. Това е любов.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от BartSimpson Виж мнението
    ...човек прави нещо за другия без да очаква нещо в замяна...
    Няма такова нещо значи!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #9
    правенето на акаунти във форум копирайки персона от умиращ сериал също

  10. #10

  11. #11
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от NEGAN Виж мнението
    Правенето на акаунти, копирайки персона от смешен еврейски филм с комични визуални ефекти тип бластер болта от Стар Уорс, които трябва да наподобяват трасиращ раунд, също.
    Тоя филм верно беше много тъп !
    Особено това с бластерите !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #12
    Не знам, но аз през целия си съзнателен живот не съм бил привързан към някоя, имаше там едно момиченце преди 5 години, може би към него изпитвах нещо, но в крайна сметка станаха едни неща... В последно време се чувтвам някак зле... Като се погледна в огледалото все едно виждам някакъв undead (sorry за тъпото сравнение) ... Някак мъртъв отвътре. И сега ще кажете излизай повече, ами няма как да излизам повече, хората навън са твърде перфектни (момичетата особено) . Някак искам нещо да събуди нещо вътре в мен, но уви това нещо не мога да го намеря, някакви съвети? (не, че можете кой знае как да ми помогнете де)
    Последно редактирано от Anonymous96 : 05-07-2018 на 04:41

  13. #13
    няма как някоя да те заобича като ти не се обичаш

  14. #14
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363
    Любов та любов та любов.. Всеки я иска , и трудно се намира. Днешно време няма ценности. Хората дори не знаят как да обичат себе си, камо ли друг човек. Днешно време те ,, обичат" заради парите ти , визията ти , позициите в обществото. Обичат те защото им трябваш за нещо или знаят че винаги може да ти разчитат, обичат те колкото да ти го ,, мушнат" веднъж и до там... Не казвам че е за всички , просто е трудно да намериш истинското и да го задържиш. Обичала съм, страдала съм.. Когато обичаш и нещата приключат зле за теб боли адски много. Но така научаваме уроците си. Вярвам в любовта , в онази истинската , която те кара да летиш и да обичаш човека повече от всичко, истинската любов идва тогава когато не я търсиш. Време си има за всичко. Аз я чакам..
    Wild & young do it just for fun

  15. #15
    Вероятно това ще е едно от най-странните мнения, които сте чели амаа.. Обичала съм и са ме обичали. Но почти винаги човекът, който винаги ще обичаме, е този, който някога ни е наранил най-много. Въпреки това не трябва да се отказваме от любовта или да твърдим, че тя не съществува. Осмелявам се да твърдя, че за мен най-чистата любов е между момиче и момче най- добри приятели, а и почти винаги ако се оттървем от страховете се получават страхотни връзки. Най-добрият/добрата ти приятел/ка е човекът, който знае в кого какво не харесваш, какво обичаш и какво мразиш и е много по-лесно от колкото да започнеш да градиш това с друг. Странна съм, знам, но ми се иска да чуя вашите мнения по въпроса.

  16. #16
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от kinkygirl Виж мнението
    Любов та любов та любов.. Всеки я иска , и трудно се намира. Днешно време няма ценности. Хората дори не знаят как да обичат себе си, камо ли друг човек. Днешно време те ,, обичат" заради парите ти , визията ти , позициите в обществото. Обичат те защото им трябваш за нещо или знаят че винаги може да ти разчитат, обичат те колкото да ти го ,, мушнат" веднъж и до там... Не казвам че е за всички , просто е трудно да намериш истинското и да го задържиш. Обичала съм, страдала съм.. Когато обичаш и нещата приключат зле за теб боли адски много. Но така научаваме уроците си. Вярвам в любовта , в онази истинската , която те кара да летиш и да обичаш човека повече от всичко, истинската любов идва тогава когато не я търсиш. Време си има за всичко. Аз я чакам..
    Вие с Грозния защо не се вземете? Баща му има пари => и той има пари. Мислите като един

    Цитирай Първоначално написано от eva269 Виж мнението
    Вероятно това ще е едно от най-странните мнения, които сте чели амаа.. Обичала съм и са ме обичали. Но почти винаги човекът, който винаги ще обичаме, е този, който някога ни е наранил най-много. Въпреки това не трябва да се отказваме от любовта или да твърдим, че тя не съществува. Осмелявам се да твърдя, че за мен най-чистата любов е между момиче и момче най- добри приятели, а и почти винаги ако се оттървем от страховете се получават страхотни връзки. Най-добрият/добрата ти приятел/ка е човекът, който знае в кого какво не харесваш, какво обичаш и какво мразиш и е много по-лесно от колкото да започнеш да градиш това с друг. Странна съм, знам, но ми се иска да чуя вашите мнения по въпроса.
    Да се чукаш с най-добрият/ата си приятел/ка е повече от гнусно
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  17. #17
    любовта е твърде прехвалена...има страст, влюбване и сексуално привличане. След това започваш да обичаш този човек, защото си преживял някакви неща с него. Това е истината за мен

  18. #18
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Може би съм изпитвала в тийнейджърските ми години това, което се описва в книгите. Обичам единствено семейството си. За тях съм готова да направя всичко, искам да са добре, стремя се да им е добре, да се гордеят с мен и тн. Това е любовта. Любовта идва с привързването май. Може би ще заобичам някой мъж, ако преживея достатъчно време и неща с него.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  19. #19
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Може би ще заобичам някой мъж, ако преживея достатъчно време и неща с него.
    Екскурзия в Дубай и Париж, едно малко 4-стайно апартаментче в Лозенец (с гараж, че там места няма) и един нов Мини Купър в него, а ?!
    "Истинска любов!"
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #20
    Любовта е доверие. Да вярваш и да се доверяваш на отсрещния че няма да те нарани след като го допуснеш до себе си и той ти отвърне със същото доверие.
    Обичах, нарани ме, но го преживях. Не е края на света, просто края на вдна връзка. Научих си урока с кое мога да правя компромиси и с кое не, разбрах какво искам и успях да стана по-добра версия на себе си, за да съм по-ползотворна в сегашната си връзка. И да го обичам истински, понеже той заслужава най-доброто
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си