.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Спира да диша

    Здравейте, приятелката ми спира да диша по време на секс. Това нормално ли е? Все 1 не е тя. Вика ми, че и е яко и всеки момент ще свърши, но не свършва и аз се плаша и спирам, защото спира да диша повече от 30-40 секунди. На някой случвало ли му се е подобно нещо и какво да правя?

  2. #2
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Спира да диша, когато я душиш или си е завряла главата във възглавницата или без значение как, спира да диша? Щото чак не мога да повярвам.
    квак

  3. #3
    Не и докосвам гърлото. Изпада в някакво състояние като в транс ддз... Не мърда въобще, не мига, не диша.

  4. #4
    Това звучи супер странно. Когато правя секс с моята приятелка я душа /леко/, за да се засили усещането, но въпросното момиче щом дори не реагира е някакво шантаво явление

  5. #5
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от VIP-Brother Виж мнението
    Не и докосвам гърлото. Изпада в някакво състояние като в транс ддз... Не мърда въобще, не мига, не диша.
    Страничен ефект от хлороформа. Не се притеснявай.

  6. #6
    Чакам компетентно мнение, а не тролчета без работа

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    ако си падаш некрофил - тя е твоя човек
    иначе доколкото съм чувал - като си задъжа дъха - оргазмите са ѝ по-силни и интензивни. ако не я ѝ спираш притока на въздух по някакъв начин, няма опасност - тя ще започне да диша, когато ѝ свършва въздуха.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си