вход с FB
.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 79
    Мега фен Аватара на RagioL

Кога беше парада на изродите?

Радвахте ли се на педалите?

Бяха много сладки и павали <3 ( Шегувам се, отвратителни са ) .
    Луд умора не знае.

Как всичко се прецака че нещо подобно да е възможно

Казвам го на всички овредени
    Времето ще ви излечи
    Няма да съществувате

Повече от фен Аватара на Zlennox
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    Казвам го на всички овредени
    Времето ще ви излечи
    Няма да съществувате
    Затова ни трябват повече нацистки паради, прав си. Къде ли сгрешихме, от нацисти та на педали. Еххх, доброто старо време, а... ?

His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

Мега фен
    Град
    beyond The Wall
    Цитирай Първоначално написано от Сакадалиеца Виж мнението
    ( Шегувам се, отвратителни са ) .
    Осъзнаваш ли, че наричайки ги "отвратителни", всъщност им правиш комплимент и обиждаш отвратителните хора, сравнявайки тези с отвратителните хора?
    Крайно време е да се научим да назоваваме нещата с правилните им имена, а в случая правилното е да казваме, че са грешки на природата.

Между другото, тази година също ги изпуснах... Всяка година се каня да ходя да ги замерям с мастило, киселина, тор и други такива, а все забравям.
    Грозния признава загуба!

Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ем, хубаво, това явно са го въвели след като съм изкарал моята книжка .

Цитирай Първоначално написано от daraka_bg Виж мнението
    Изпитвам изгарящо желание да отидем с една банда при някой гей парад, да ги замеряме с камъни и павета, може и факли, после един хубав бой да им изгорим знамената и плакатитеееее!!! Изроди пропаднали нещастни д***ба тяхната майка!
    Нали знаеш, че тази творба дето си я написал може да бъде разглеждана като подбуждане на престъпления? В този смисъл, сайта също носи отговорност и при поискване от органите на МВР е длъжен да разкрие пълната информация за теб, в т.ч. IP адрес, MAC, данни за логове и т.н.
    Също така, възбуждаш интереса на определени групи хора, като например мен, да ти се случи нещо подобно на описаното горе. Само споменавам, ей така евентуално
    Последно редактирано от dexofen : 07-10-2018 на 23:18

Мега фен
    Град
    beyond The Wall
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Нали знаеш, че тази творба дето си я написал може да бъде разглеждана като подбуждане на престъпления? В този смисъл, сайта също носи отговорност и при поискване от органите на МВР е длъжен да разкрие пълната информация за теб, в т.ч. IP адрес, MAC, данни за логове и т.н.
    Също така, възбуждаш интереса на определени групи хора, като например мен, да ти се случи нещо подобно на описаното горе. Само споменавам, ей така евентуално
    Що, да не си гей?
    Грозния признава загуба!

Мега фен
    Град
    beyond The Wall
    Егати, вече не можеш и свободно да се изкажеш.
    Сигурно след едно 20 години вече ще е задължително да си гей. Иначе ще си престъпник, защото не си либерален с тях и ако не си като тях значи ги мразиш и това е престъпление...
    Грозния признава загуба!

Мега фен
    Град
    beyond The Wall
    Грозния признава загуба!

Повече от фен
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Егати, вече не можеш и свободно да се изкажеш.
    Да ти имам определението за свободно изказване.

Тая тема ме уби... Що за закани и простащина... Абе хора, намерете си работа/живот и стига сте се напрягали за глупости, как може да бълвате толкова омраза?! Всеки е свободен да бъде такъв какъвто иска!

Що, да не си гей?
    Първо, никак, ама никак не те засяга какъв съм.
    Мене обаче, като потребител ме засяга факта, че ти като модератор (поне така пише на акаунта ти, сори ако не си) не си вършиш работата. Във форума има ясно разписани правила, има и ясно разписани закони. Модераторите са длъжни да осигуряват реда във форума, както и да следят за спазването на правилата и правата на останалите потребители.
    Свободата на изказване има граници, нали разбираш. За да има свобода на изказване, трябва да има правила на това изказване, тъй като ако всеки говори каквото си иска, то ще настане хаос и ще се обезмисли като цяло свободата на изказване.
    Нали разбираш, че ако аз се изкажа свободно, ще те обидя, може и да обидя някой друг и ще те накарам да се чувстваш най-малкото неприятно? Искаш ли да се изкажа и аз свободно? Да се освободя едно хубаво така, мощно да се освободя? Факта, че си пуснал 3 последователни мнения, вместо да ги едитнеш в едно, показва че яко си се trigger-нал. Ако бях си дал свобода на изказването, щеше не 3 да напишеш, а 9!
    И не, не съм гей. Но съм гражданин на България от което произхождат известно количество права, част от които са нарушени, тъй като заплахата от по-горния пост, който докладвах е насочена изцяло към обществетото, а всеки един от вас е част от него. И докато тъпо седите и търпите да ви заплашват и обиждат нищо няма да се промени. Всъщност, по-тревожното е не толкова, че има подобни тъпаци, като авторът на онова съкровище, а факта, че на никой не му пука.
    Последно редактирано от dexofen : 07-10-2018 на 23:58

Мега фен
    Град
    beyond The Wall
    Първо не съм модератор.
    Второ можеш да се изкажеш както си искаш и да, ядоса ме факта, че се ядосваш от това, че някой не харесва гейовете.
    Трето за какво по-точно трябва да се тревожа? Че някой не харесва гейовете? Ми, не, сори, ама даже се радвам от този факт.
    Чакам да си се изкажеш хубаво и да видим колко пък обиден ще остана...

ПС: Както наскоро се изрази една потребителка: "съжалявам, ама не съжалявам" за написаното.
    Последно редактирано от YoungBloodZ : 07-11-2018 на 00:08
    Грозния признава загуба!

Първо не съм модератор.
    Второ можеш да се изкажеш както си искаш и да, ядоса ме факта, че се ядосваш от това, че някой не харесва гейовете.
    Трето за какво по-точно трябва да се тревожа? Че някой не харесва гейовете? Ми, не, сори, ама даже се радвам от този факт.
    Чакам да си се изкажеш хубаво и да видим колко пък обиден ще остана...
    Еми сори, явно си бил някога модератор, щото на акаунта ти пише Super Moderator
    Не се ядосвам от факта, че някой не ги харесва. Аз например не харесвам църквата, да речем. Ама не пиша така, по този начин за тях. Мразя църквата, окей, не я харесвам, неприятна ми е, дори я ненавиждам. Изразих ли си свободно мнението дотук? Да. Мотивирано ли е мнението ми? Не. Насочих ли обида към някого? Не.
    Друг пример: Тебе не те харесвам. Ако някой отвори тема и напише, хайде да отиваме да хвърляме камъни, факли и лайна по YoungBloodZ ще реагирам по абсолютно същият начин, въпреки че НЕ те харесвам. Гражданите на едно общество, трябва да следят не само за спазването на своите собствени права, а и за спазването на правата на останалите, както и да ги уважават, но това мисля е очевидно.
    Проблемът не е в свободата на изразяване, а в начина по който то се прави. Има норми на общуване при хората с елементарно възпитание и те ги спазват, ако разбира се имат такова. За тези, които нямат такова обаче, има друг тип норми, разписани под формата на различни нормативни актове. Шегата, бъзикат, фарсът и др видове подобни са допустими, те не са зловредни, не представляват реална заплаха. И аз също казвам простотии, ако ми беше познат например, на бъзик щях да ти кажа нещо. Ама не си ми.
    btw няма да се изразя свободно. Отказвам да го направя, щото не искам да обидя никого, не толкова теб конкретно. (а и не ми се занимава tbh)
    И пак да повторя, тука не става дума за харесване или нехаресване, за обичане или мразене, а за начина по който то се изразява. И да съм още по-конкретен, в мнението за което говорим, има не само проблем с изразяването, а подбуждане на омраза и склоняване към извършване на сериозно криминално деяние, това ли е подходящ пример за форум наречен teenproblem.net?
    P.S. Знам, че стана роман ама няма за какво да съжаляваш за последния си пост. Нито да съжаляваш, нито да не съжаляваш. Казал си си мнението нормално.

Мега фен
    Град
    beyond The Wall
    Мдаа, виждам откъде идва цялото недоразумение. Идва оттам, че ти мислиш, че гейовете имат някакви права, а за мен грешките на природата нямат права.

Колкото до "подбуждането"... Темата като цяло е в кофата, пусната е като бъзик, така че по твоите критерии не би трябвало да има проблем.
    Грозния признава загуба!

Специално относно правото на мнение и свободата за изразяване цитирам Конституцията на Република България:
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Глава Втора
    Основни права и задължения на гражданите

Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.

(2) Това право не може да се използва за накърняване на правата и доброто име на другиго и за призоваване към насилствена промяна на конституционно установения ред, към извършване на престъпления, към разпалване на вражда или към насилие над личността.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Мдаа, виждам откъде идва цялото недоразумение. Идва оттам, че ти мислиш, че гейовете имат някакви права, а за мен грешките на природата нямат права.

Колкото до "подбуждането"... Темата като цяло е в кофата, пусната е като бъзик, така че по твоите критерии не би трябвало да има проблем.
    Темата, въпреки че е в кофата и въпреки, че е на бъзик, не означава, че мнението е на бъзик. Мнението очевидно цели разплавне на вражда и насилие към личността.
    Гейовете имат същите права като мен и като теб. Аз, ти и те от правна гледна точка сме с еднакви права. От интелектуална, може да се наложи да поспорим малко. Особено за мен и теб. Но, окей, щом смяташ, че нямат права, нп за мен нп. Казваш си го нормално, ти така мислиш. Аз пък по подобен начин смятам за циганите, но това е др тема.

P.S. Сетих се нещо. Можеш ли да драснеш един два реда относно това, какво ти смяташ че попада в категорията "Грешки на природата"? Ако ти се занимава де.
    Последно редактирано от dexofen : 07-11-2018 на 00:37

Banned
    Имам го в предвид

Banned
    Темата, въпреки че е в кофата и въпреки, че е на бъзик, не означава, че мнението е на бъзик. Мнението очевидно цели разплавне на вражда и насилие към личността.
    Гейовете имат същите права като мен и като теб. Аз, ти и те от правна гледна точка сме с еднакви права. От интелектуална, може да се наложи да поспорим малко. Особено за мен и теб. Но, окей, щом смяташ, че нямат права, нп за мен нп. Казваш си го нормално, ти така мислиш. Аз пък по подобен начин смятам за циганите, но това е др тема.

P.S. Сетих се нещо. Можеш ли да драснеш един два реда относно това, какво ти смяташ че попада в категорията "Грешки на природата"? Ако ти се занимава де.
    Гейовете нямат много общо с ЛГБТ, педалите имат общо, щото те зорлем се правят на гейове, лесбийки и травестити! Има разлика.

Гейовете нямат много общо с ЛГБТ, педалите имат общо, щото те зорлем се правят на гейове, лесбийки и травестити! Има разлика.
    Такъв гювеч пишеш, че идея си нямаш, ама както и да е.

Banned
    А какви групи хора имаш в предвид?

А какви групи хора имаш в предвид?
    Такива, които изключително много мразят някой да раздава идеи за физическо насилие и саморазправа наляво и надясно особено по форуми пълни с непълнолетни. За щастие съм малко по-цивилизован и ще се огранича до тук.
    Лека вечер на тебе.

Banned
    Това, което го написах, едва ли ще го направя, щото няма голям смисъл. Колкото и да ми се иска понякога

Izvinqvam se no klaviaturata mi nqma izobrazeni bukvi na kirilica.Vseki e svoboden da bude takuv kakuvto iska.Tova che sa geiove/lesbiiki ne gi pravi po-malko hora.Shtom taka sa shtastlivi takiva shte sa.Predi da obichat nqkoi drug trqbva da se nauchat da obichat sebe si.A te nqma kak da obichat sebe si shtom ne se chuvstvat dobre i sa pottisnati ot obshtestvoto,zashtoto sa razlichni.Homoseksualnostta e neshto normalno,ne greshka na prirodata.Te ne sa vinovni che sa takiva.Prosto sa unikalni.Zatova nqmate pravoto da gi obijdate i zaplashvate,zashtoto taka gi lishavate ot pravoto im da izrazqvat sebe si i se chuvstvat neshtastni ot fakta che sa razlichni.

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си