.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Защо през нощта

    Пак дойде нощта. Пак дойде и онова ужасно чувство на отчаяние. Всичко отвътре ми е свито и много мисли едновременно започват да обикалят съзнанието ми. Точно по средата на гърдите усещам огромна тежест все едно някой е седнал върху мен, а гърлото ми се свива и ми става трудно да говоря. В интерес на истината това чувство отдавна не ме бе посещавало. Все едно ме беше забравило и сега изневиделица се е сетило да навести стар приятел.

  2. #2
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Уви, той, може би, не съзнава, че сам предизвиква това чувство. Все пак това не обяснява, защо това чувство като цяло съществуваше, дали от болезнени спомени, дали от подтиснати емоции, или тъга... Остана да отговори на тази загадка. Защо съм отчаян ?
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  3. #3
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Посетете психиатър.

  4. #4
    Към 3 сутринта докато правих секс изведнъж ме сви нещо в гърдите и не можех да дишам. Спряхме и ме налегна страшна депресия. Заспах докато чаках пред ГП-то а вчера заспах пред зъболекарския кабинет. Не се чувствам добре

  5. #5
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    От колко време имаш такива симптоми? Много бурен ли беше сексът, горещо ли беше в стаята? Разкажи малко повече за проблема си, за да може да хелпнем някак си, ако успеем. Сподели ли със семейния си лекар проблема? Той с какво те диагностицира? Използвал ли си някакви стимуланти по време на секса?

  6. #6
    Не, не беше бурен и не съм ползвал стимуланти. Просто депресията успя да ме превземе. Явно съм станал пут*а и позволявам на някакви неща да ми влияят. Време е да се стягам.

  7. #7
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Сигурно някакви проблеми имаш такива поттискащи, партньорът ти добре ли се държи с теб? Депресията може да доведе до много сериозни усложнения и проблеми, хубаво е да говориш с психиатър.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си