.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1

    Angry Защо няма истински мъже в България?

    Аз съм момиче на 15 и ВЕЧЕ съм потресена от посредствеността на българския мъж!На първо място сексуално. Всеки се перчи с многото партньорки, обаче когато се окаже, че аз съм спала с много повече от него, се комплексира и ми казва, че трябвало на 15 да си девствена едва ли не. Защо - много се комплексира ли? И всеки бил големия еб*ч ама наживо друга е истината...

    След това - парите. Правят се на много ербап по клубовете, но на една почивка не могат да заведат приятелките си.. И намекват и ти да дадеш пари за бензин, когато ТЕ са предложили да идете до някъде с колата. А колко пари изкарват? 95% - не достатъчно, за да имат големите претенции за каквито и да било приятелки или социални статуси.. Това сме го коментирали много пъти с приятелки и не може да си на най обикновената работа в магазин и да пишеш на момиче, което е качило много снимки във фейса с скъпи дрехи, коли и т.н.

    И трето... повръща ми се от шибаната ви женственост... АЗ съм жена, дама и аз мога да съм женствена, а не ВИЕ, дето се педерастите даже по фитнесите. Бицепс, трицепс, после веждички и обезкосмяване на краката, нали? Аз съм ЗА казармата заради това, защото в днешно време няма истински мъже. В днешно време всички са разни г*йове, които ако ги види Ботев или Левски, ще се обърне в гроба.

    Защо? Кой го направи? И момичета, как вие намирате истински мъже??

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    cool story

  3. #3
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Ама пикло, ти си на 15, нормално е да си девствена да. Какви почивки, на кино да те заведат ти е много

  4. #4
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Момиче опичай си акъла и гледай да си намериш мъж,чрез ,който да си уредиш живота мани това кой е най-големият ебач,мъжете са само стредство за постигане на целите.Нали си чувала,че една жена тръгне ли на война и цяла армия не може да я спре
    Стара курвенска поговорка.
    Жената може да мине през цялата армия без да и мигне окото, така е

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Темата е фейк, авторЪТ - също !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Темата е фейк, авторЪТ - също !
    Темата не е фейк и именно заради това не мога да опиша колко потресен съм.


    Цитирай Първоначално написано от ShineBright Виж мнението
    В днешно време всички са разни г*йове, които ако ги види Ботев или Левски, ще се обърне в гроба.
    Преди да сочиш с пръст, погледни в огледалото и си помисли дали няма да се обърнат и заради теб?

  8. #8
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Темата не е фейк и именно заради това не мога да опиша колко потресен съм.
    Темата и авторЪТ са 100% фейк! То си личи отвсякъде. Никоя 15-годишна няма да седне пише така, а и темата е жалък опит за провокация и разлайване на кучетата.

    Ти пък как реши че не е фейк?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #9
    ибем ти кирливия клик бейт

  10. #10
    Аватара на radito98
    Регистриран на
    Apr 2018
    Мнения
    33
    Ти си на 15, а вече си потресена…

  11. #11
    Цял живот да траем тъпи путки с GSM-и. Истински мъже има, мрънкачки също има, патологично недоволни също има, слепци на които всичко им е криво шото ги мързи активно да прогледат също има. Тъпи путки с достъп до интернет също има. Не намирайте това за офанзива/

  12. #12
    Иде ми да се face palm-на толкова силно, че да си докарам сътресение.
    На 15 години какви мъже търсиш
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  13. #13
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от ShineBright Виж мнението
    не може да си на най обикновената работа в магазин и да пишеш на момиче, което е качило много снимки във фейса с скъпи дрехи, коли и т.н.
    Разбира се, че не може. На "истинските" мъже такива жени не им трябват. Именно за това ти се лепят боклуци.

    Цитирай Първоначално написано от ShineBright Виж мнението
    АЗ съм жена, дама и аз мога да съм женствена
    Жена може и да си се родила, но си доста далеч от дама.

  14. #14
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Най-големия проблем на жените в България е,че аз съм само един и няма да има за всички.

    пп
    даже проблема може да е в световен мащаб,май трябва да се обърна към ООН
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  15. #15
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Ако темата е фейк - ми тъпо е;
    Ако темата не е фейк - бахти тъпото парче, честно, то и за 15 годишна имаш прекалено малко мозъчни клетки.

    С подобни разсъждения, еле па на 15, едно момиче може да стане след време най - обикновена държанка, в най - добрия случай, ако има кой да я трае. Предвид, че на 15 очакваш някой да те води на прекалено много места, означава, че таргет групата ти е доста над 15, да речем над 25. В най - общия случай, човек на 25+, би се хванал по принцип с 15 годишна, ако много му се ебе, ама не му дават малко по - големите. Сети се като каква се явяваш в този момент, ако не си фейк. Момиче, което така говори за своите изисквания, въпреки че мога да ги покрия, няма да погледна, та не да имам нещо с нея. А познавам и много други хора, които не биха.
    Последно редактирано от prosto_chovek : 05-03-2018 на 21:41
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  16. #16
    Ех жалко, че е фейк започна много обещаващо
    Последно редактирано от Anonymous745 : 05-29-2018 на 22:54

  17. #17
    Силно се надявам тази тема да е фейк..в противен случай съм потресен от децата...

  18. #18
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Ти на 15 години все още не знаеш пикае ли ти се е*е ли ти се, иначе тръгнала да съди и да критикува, като искаш нещо трябва и ти да предлагаш нещо, ти какво предложи?

  19. #19
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Старата курвенска поговорка ми я е казал мъж и то не къв да е мъж.Жената може да мине през мъжете по много начини
    А на мъжа не му трябват много начини да мине през една жена, прав десен в носа и алиби от приятел, просто и ефективно. После не на дискотека да дефилираш, не на кафе да позираш, ами и от вас ше те е срам да си покажеш носа.

    Темата хич няма да я коментирам, всичко това си е вярно но жените са същите клишета и то много по-зле, бедни като мишки ама гримирани с най-скъпия грим и една торба с лъжи.
    Последно редактирано от LoadRunner : 06-04-2018 на 20:31

  20. #20
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    А на мъжа не му трябват много начини да мине през една жена, прав десен в носа и алиби от приятел, просто и ефективно.
    Защо толкова грубо - да не сме в каменната ера?!
    Има други съвременни начини, при това напълно законни. Пазарна икономика сме все пак - с пари всичко става !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #21
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    trollllllllllinggg ;d

  22. #22
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Аз всъщност бих поздравил "15 годишната авторка", че знае как да пише на кирилица, къде да поставя препинателни знаци и как да разбива смисълено мисълта си на параграфи. За дсъжаление провокацията не е успешна именно поради това. Следващия път да се пусне максимално неграмотно или направо на маймуница и току виж номерът да мине, че да му се вържат не само дебилите тук. Тогава мненията ще са действително интересни.

  23. #23
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Оф че рядка тъпня. Авторката, като не ти харесват мъжете, ходи с жени. Ако и те не ти харесват, отиди на село, намери някоя по-едро куче, магаре или ако и ти си дебела и едра - кон. (може и прасе, че да е по-сходно) и от там нататък знаеш как се прави. Ако ти не знаеш, то ще знае. Баси к*рвите на 15 ше ми обясняа за мъже истински....
    То пък жените сте едни истински... само гледате кой да ви оправи и за колко. Простотията не зависи от пол.
    Последно редактирано от dexofen : 07-04-2018 на 17:55

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си