.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Проблем с пъпки след кола маска

    Здравейте! Момче на 18 съм имам проблем с космите по тялото окосмено ми е стабилно цялото тяло следователно ги премахвам когато си правя кола маска на гърба правил съм го 2 пъти до сега ми излизат пъпки малки наситни доста са... първия път когато си направих имах пак пъпки преди 3 дни си направих и пак имам дали е щото тепърва кожата свиква да е чиста? ще се премахнат ли с времето и процедурите щото ви е ясно че няма да ходя с космат гръб не съм некъв мухльо... или да ме посъветвате с кво да ги мажа да се премахнат по-бързо ще съм ви благодарен.И да попълня че не го правя вкъщи а ходя на козметик.

  2. #2
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Може да си алергичен от нещо. И да си космат, не означава, че си мухльо. Пъпки от чистота няма. Помисли за лазерна епилация или фотоепилация. Ако искаш, вземи малко от кола маската и нанеси на гърба си да видиш пак ли ще има такава реакция. Същото можеш да направиш на различни места по тялото. Успех.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Иска ми се да видя как изглеждат тези пъпки. Минавай със спирт след епилацията.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  4. #4
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Спиртът е прекалено драстична мярка за кожата му. Особено на гърба, ако има акне ще предизвика хипер екскреция на себум в следствие на изсушаването. Ако са акнеични пъпки, пробвай с един тоник на Balea има в dm със салицилова киселина, бисаболол и цинк.
    Ама наистина, прикачи една снимка да видим как изглеждат да имаме някаква идея грубо казано за какво става дума. Като се къпеш, гърба си с гъба ли го търкаш или с ръка?

  5. #5
    Благодаря за отговорите с ръка си търкам гърба а защо?

  6. #6
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Ми забравих вече какво ми е било на ума. Чек да прочета. Аха, да сетих се. Ами при нас момчетата ппц има повече себум, повече се потим и т.н. та в този смисъл е добре да го миеш с гъба за тяло или нещо подобно, може и четка за тяло, за да може да сваля по-добре замърсяването и да пречи на инфекции и т.н. Пък и същевременно прави и пилинг и сваля мъртвата кожа, която също може да запушва пори и т.н.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си