.

Виж резултатите на анкетата: Как Анархито има бизнес за 10-ки хил. и си е купил жилище преди да стане на 25?

Гласували
7. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Работил е много и честно

    1 14,29%
  • Мама и тате са му помогнали финансово

    2 28,57%
  • Семейството му има връзки

    3 42,86%
  • Получил е някакво наследство

    1 14,29%
Резултати от 1 до 25 от общо 122

Threaded View

  1. #1
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849

    Thumbs up КАПИТАЛ-проблем ексклузивно: Как Анархито е станал успешен бизнесмен?!?

    Здравейте уважаеми съфорумци !

    Имайки предвид собствените си наблюдения върху българската действителност, от известно време се чудя как се става млад и успешен бизнесмен в България.

    Според разказите на Анархито, той има няколко бизнес начинания с оборот от десетки хиляди левове месечно, освен това работи на пълен щат като ченге и си е купил апартамент САМ, преди на навърши 25.

    Как става тая работа?

    Може би самият мистър Анархи ще дойде да разкаже как е успял, а другите потребители може да дават мнения по темата.

    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Ех добре, че бяха мама и тате, та да започна работа, да бранч аутна и да си купя жилище.. сигурно те са учили вместо мен, те са ми платили дипломите, те идват да работят вместо мен.. аз само си лежа по гръб и безчетен брой девици ме разхлаждат, махайки сексапилно с големи ветрила, докато ме хранят със всякакви екзотични плодове..


    Пропуснах да спомена и че мистър Анархи работи в системата на МВР!
    ...и че има няколко коли, последната от които е от 2016, "средна ръка" за няколко десетки хиляди лева, която е купил съвсем "сам" !
    Последно редактирано от Грозния : 06-14-2018 на 19:08
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си