.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394

    Question Съвет относно връзката ми

    Здравейте съфорумници, от заглавието е ясно с какво може да ми помегнете защото съм доста учуден след случилото се.

    С приятелката ми имаме почти 7 чудесни месеца заедно въпреки че тя учи в друг град, почти без караници и сърдене, по-добре отколкото съм очаквал да бъдем заедно. Ще прозвучи глупаво предполагам, но имам чуството че достигнахме нещо като върха на платото в близоста си, и от тук нататък няма какво много да постигнем освен спокойни дни и доверие(което май е най-важно). Аз се старая винаги да съм възможно най-добрия за нея а тя също и така от самото начало.

    Ще се отклоня на бързо за себе си, за да спомена че преди съм бил доста непостоянен с момичетата докъто не тръгнахме и от тогава на сам нямам очи за други момичета, а за изневери не става и дума. Давам и достатъчно внимание и подкрепа.

    Тук идва казусът- вчера забелязах че е започнала да си пише с бившия си, който тя знае че ми е неприятен, но явно не я е спряло. Аз пък се чудя, дали той не е започнал първи и тя нещо го е отхвърлила, или старата любов ръжда не хваща и аз оставам измамен.
    Търся какво съм сбъркал и не намирам нищо, както и не знам какво да направя. Ако премълча значи не ме бърка и се премирявам, ако повдигна въпроса не мисля че нещо добро ще излезе.

    Какво мислите вие?
    Последно редактирано от tochko : 06-20-2018 на 08:15

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    За какво ти е съвет? Очевидно предпочиташ да си писател на романтични романи докато приятелката може би вече се шляка с бившия си. След като си таква путка да си мълчиш, казусът е по-скоро дали имаш топки или не.

  3. #3
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    За какво ти е съвет? Очевидно предпочиташ да си писател на романтични романи докато приятелката може би вече се шляка с бившия си. След като си таква путка да си мълчиш, казусът е по-скоро дали имаш топки или не.
    Като почна да те блъскам отзад ще ги усетиш.

  4. #4
    Хайде де, човека имам проблем и иска съвет, какви са тия отговори?
    Иначе, братле, няма как да си наясно за какво става въпрос докато не я конфронтираш и не поговорите.
    Иначе дали ти изневерява или планира да го направи трябва да разбереш. Скоро почвала ли е да говори за него? Споменава ли го от време на време, да казва хубави неща за него? Да те убеждава, че не е лош човек? Говори с нея при всичко положения.

  5. #5
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от tochko Виж мнението
    Като почна да те блъскам отзад ще ги усетиш.
    Ако си педал, нищо чудно, че приятелката ти си иска бившия чеп. И сигурно в този момент си пише с него или се шляка. А ти блъскай колкото искаш с въображаемите си топки непознати във виртуалното пространство, които ти казват как стоят нещата.

  6. #6
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Изобщо не е нужно да има каквото и да било с бившия си, че да си пишат. Даже да го е премълчала, има сериозен шанс да го е направила, за да не се стигне до размисли като тези. Ако смяташ, че мацката е точна и си заслужава, не ставай ти жената във връзката и да правиш проблеми от нищото. Да, има вариант да те мотае, въпреки че ти се държиш добре и й вярваш, ама ако е така няма да я спреш с караници. В най-лошият случай мацката няма изобщо да е тази, за която си я мислил и ще те мотае още известно време, но накрая пак ще разбереш. А едва ли ще има кой знае каква разлика за теб между това дали ще разбереш сега или след някой друг месец - все ще ти е шибано.

  7. #7
    Щом не е направила компромис спрямо теб като знае, че ти е неприятен значи няма и да направи компромис относно едни 2-3-50-100 чукания, докато те няма.

  8. #8
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Даже да го е премълчала, има сериозен шанс да го е направила, за да не се стигне до размисли като тези.
    Е да, иначе как да му изневерява без да станат скандали?

  9. #9
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Тъп си на гъбено семе... Точно казах, че изобщо не е задължително да иска каквото и да е с него, за да поддържат някакъв нормален контакт. А ако все пак иска нещо, той и да й се натяга, пак ще стане същото накрая. Единствено дето ще вложи повече нерви. Вариантът е ако наистина вярва, че му кръшка или има такива намерения, да я зареже отсега, а не да си говорят глупости.
    Точно ако нямаш топки и не вярваш в себе си и в добрият си избор, тогава ще рипаш като пале за такива глупости.
    Последно редактирано от an7raks : 06-20-2018 на 14:37

  10. #10
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tochko Виж мнението
    С приятелката ми имаме почти 7 чудесни месеца заедно...
    Значи затова те нямаше във форума - защото си бил в успешна връзка.
    Но сега пак си тук - я сега да видим ще се сетиш ли защо !
    Цитирай Първоначално написано от tochko Виж мнението
    ...въпреки че тя учи в друг град,...
    Сериозно, ти колко време мислеше че ще издържи такава "връзка" ?! 7 месеца са направо чудо!
    Цитирай Първоначално написано от tochko Виж мнението
    ...имам чуството че достигнахме нещо като върха на платото в близоста си...
    Кажи ми като мъж на мъж - поне еба ли я?
    Цитирай Първоначално написано от tochko Виж мнението
    ...от тук нататък няма какво много да постигнем освен спокойни дни и доверие(което май е най-важно)...

    Абе вие да не сте на 60-70-80... ?!?
    Цитирай Първоначално написано от tochko Виж мнението
    ...преди съм бил доста непостоянен с момичетата докъто не тръгнахме и от тогава на сам нямам очи за други момичета, а за изневери не става и дума. Давам и достатъчно внимание и подкрепа...
    Налапал си въдицата като шаран !
    Цитирай Първоначално написано от tochko Виж мнението
    ... вчера забелязах че е започнала да си пише с бившия си, който тя знае че ми е неприятен, но явно не я е спряло.

    Цитирай Първоначално написано от tochko Виж мнението
    Търся какво съм сбъркал и не намирам нищо...
    Най-вероятно нищо не си направил, тя е предпочела да се ебе с бившия! Ти сериозно ли мислеше, че връзка от растояние има бъдеще?!
    Цитирай Първоначално написано от tochko Виж мнението
    ... не знам какво да направя. Ако премълча значи не ме бърка и се премирявам, ако повдигна въпроса не мисля че нещо добро ще излезе.

    Какво мислите вие?
    Прекратяваш всякакво общуване с нея! За обяснения вече е късно и нищо няма да постигнеш с въпроси и скандали - само ще се ядосаш и ще си губиш времето!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #11
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Тъп си на гъбено семе... Точно казах, че изобщо не е задължително да иска каквото и да е с него, за да поддържат някакъв нормален контакт. А ако все пак иска нещо, той и да й се натяга, пак ще стане същото накрая. Единствено дето ще вложи повече нерви. Вариантът е ако наистина вярва, че му кръшка или има такива намерения, да я зареже отсега, а не да си говорят глупости.
    Точно ако нямаш топки и не вярваш в себе си и в добрият си избор, тогава ще рипаш като пале за такива глупости.
    Ти си топ балъка, честно, ако така вярваш на жените. Сигурно те въртят като идиот и те правят на маймуна във всяка вързка.

  12. #12
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ти си топ балъка, честно, ако така вярваш на жените. Сигурно те въртят като идиот и те правят на маймуна във всяка вързка.
    Сигурно, щото го е казал поредният форумен идиот, дето смята и майка си за курва...

    Или вярваш в себе си и в правилният си избор, или рипаш като настъпено пале при всеки, който заговори приятелката ти. Въпрос на вяра в себе си. Като се имаш за мухльо, дето всеки може да го измести, ок, даже вероятно си прав, ама не обяснявай как всички трябва да са мухльовци.

  13. #13
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    кой си ти че да и казваш с кого да си общува?

    пп
    всички студентки си имат приятел в началото
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  14. #14
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Сигурно, щото го е казал поредният форумен идиот, дето смята и майка си за курва...

    Или вярваш в себе си и в правилният си избор, или рипаш като настъпено пале при всеки, който заговори приятелката ти. Въпрос на вяра в себе си. Като се имаш за мухльо, дето всеки може да го измести, ок, даже вероятно си прав, ама не обяснявай как всички трябва да са мухльовци.
    Никой не ти говори да ревеш, ако някой ти заговори приятелката. Говорим за случая на автора, където приятелката му определено няма против да си го сложи с този, с който си пише (вече си го е слагала и е било някаква сериозна любов до колкото разбирам), а той си трае като путка щото го е страх да й каже, че не е ок. Да видим в обратния случай, ако той си пише с други курви, които е ебал, дали тая неговата ще си стои спокойно. Нямаше да пуска темата във форума най-малкото, ако сам не осъзнаваше до някъде собствената си мухльовщина.

    И в случай, че имаш някакви комплекси заради майка си, не обобщавай всички други.

  15. #15
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Как, пък, е очевидно за теб какво искала приятелката му? Ти автора не си виждал, знаеш приятелката му какво иска.

    Ти обясняваш за непознато момиче, че е курва, а аз имам комплекси? В кой свят това?

  16. #16
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Още в деня на публикуването говорихме, показа ми чата с момчето което е със същото име като това на бившия и, но е от Ловеч съученик. После леко се сдухахме заради цялата работа но аз съм щастлив. И двамата сме късали преди защото другия ни е изневерявал и май това ни кара да се държим така. Благодаря за мненията.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си