.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Баща ми ме бие, защото имам гадже

    С приятелят ми сме заедно от 1 година, аз съм на 13 той на 15, но баща ми постоянно ме бие и ми чупи телефоните заради него,моля ви помогнете ми как да му обясня, че аз искам да съм с това момче????

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Точно така трябва да прави с вас, олигофренчета малки!
    Кой ще ти гледа чавето, ако евентуално стане нещо, а?
    пп. Има акъл да се ебе и да лапа от 12 годишна ама няма акъл как да не я хванат...

  3. #3
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Подходът на баща Ви е престъпен. Можете да съобщите за насилието на горещата линия за деца: https://116111.bg/
    на тел. 116 111, на националния спешен номер 112, най-близкото районно управление "Полиция", на отдел Закрила на детето към дирекция Социално подпомагане в съответната община в която живеете.

  4. #4
    Тоя па гореща линия за насилие вече препоръчва

    Относно до темата:
    Щом го прави това значи твоя приятел по някакъв начин ти влияе
    А и ти си на 13 той на 15, момчетата на тая възраст още не знаят как да си използват пишката пък ти за любов ми говориш, моля ти се. Всичко е до време, ще си омръзнете.
    След време ще има да си блъскаш главата, ама няма да има кой да ти помага. Така че слушай дъртите кучета от сега какво говорят, че те живота отдавна са го научили наизуст има само примери да взимаме от тях

    Успех xx

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от mahlenskaklasa Виж мнението
    Тоя па гореща линия за насилие вече препоръчва

    Относно до темата:
    Щом го прави това значи твоя приятел по някакъв начин ти влияе
    А и ти си на 13 той на 15, момчетата на тая възраст още не знаят как да си използват пишката пък ти за любов ми говориш, моля ти се. Всичко е до време, ще си омръзнете.
    След време ще има да си блъскаш главата, ама няма да има кой да ти помага. Така че слушай дъртите кучета от сега какво говорят, че те живота отдавна са го научили наизуст има само примери да взимаме от тях

    Успех xx
    Не всичко е секс... нямаше какво да правиш или просто обичаш да даваш тъпи коментари?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си