.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 47 от общо 47
  1. #26
    Предпиши си една молитва и малко християнско благоволение.

  2. #27
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    О, и между другото, още едно доказателство колко нелегитимни са опитите ви да ме определяте. Да, хората са комплексни личности, едно качество не изключва друго. Не съм непоследователна. Просто не ме познавате. Малко ми прилича на 1+1=3. Не допускате, че това е просто четене между редовете, което няма жива стойност.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  3. #28
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Дадох ви безплатна рецепта, пийте си хапчетата редовно. Не знам от коя секта сте, ама не изглежда да е забавно.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  4. #29
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Ми, не. Можеш да се чувстваш засегнат, но надраснах това и наистина не ме интересуват чувствата ти.
    Моля? Какви чувства? Защо извърташ думите ми така? Изобщо не си центъра на деня ми, че чак да изпитвам чувства за тема, която си посветила на самата себе си с цел публично да се похвалиш колко ексцентрично удиветелна личност си обещавайки, че ще ни признаеш нещо кой знае колко интересно (което така и не правиш между впрочем) и опитвайки се да не изглежда така сега си "гузен негонен бяга". Темата действително щеше да е смислена, ако ти липсваше любов, така че да е в този раздел, но то се оказва, че не е любов, нито е его, за което уж щеше да говориш. Оказа се, че си безгрешна, а видиш ли сега чуждото его се чувствало наранено, защото е заслепено от твоето величие на мисълта.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Хубаво е, че си дорасъл достатъчно да разбереш незначителността си. И колкото и да ти се иска и с останалите хора да е така - съжалявам, ще бъда важен фактор в живота на много хора и тези хора ще зависят от мен.
    Никъде нямаше самоценка в поста ми, че така да извъртиш казаното от мен, но явно ти си недостатъчно дорасла с тоя тип приказки ала "каза си го сам в огледалото". Така се затапвахме в детската градина.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Да, харесвам се, обожавам мозъка си, харесва ми как мога да постигна повече с по-малко усилия за разлика от повечето хора.
    Спор няма, че се харесваш. Тя темата ти по същество е за това "Специална ли съм или да? Да, знам отговора, но просто обичам да го чувам често".

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Това не е его на пиадестал. Това са факти.
    Факти за теб, които никой не може да провери. Колко е чудесно да разказваш каквото ти хрумне във форумите, нали?

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Егото на пиадестал е заслепение и неспособност за признаване на грешките си. Можеше да си замълча в случая и да продължа да изглеждам както досега винаги подготвена и прецизна, но не го направих.
    Поправи ме, ако греша, но аз не видях да споделяш каквото и да било по конкретен начин, а само загатваш някакви неща, така че да си госпожица "мистерия", която се прави на "мистериозно интересна". Ти изобщо споделяне знаеш ли какво е?

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Признай пред себе си откровено, няма нужда тук, колко хора биха го направили? А ти самия винаги ли си бил откровен?
    Ми ти принципно, след като не си откровена с нас, защо го очакваш от другите?
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-09-2018 на 13:55

  5. #30
    Не е прилично раненото теле да подхвърля матадорите из колизея.
    Единствено казвам, че се отнесе крайно зле към въпрос, на който се престори, че те интересува отговора.
    Стори ти си, че е невъзможно да имаш грешна преценка за себе си, което пък някои сметнаха за арогантно, не отричам, че имаш правото да се обидиш, но не и казвам, че аз самият съм желал да те обидя, напротив, почувствах се обиден.
    А това, което желаех да приведа по-близо до погледа ти е, че емоционалната инвестиция, която би се изискала от някого да отговори на подобен въпрос чистосърдечно, не е срещната от равна по себе си реакция.
    Всичко това смятам за една преструвка, едно нарушение в честността и емоционална манипулация.

  6. #31
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929

    И другият.
    Не съм оторизирана да лекувам когнитивни нарушения, дислексия, дислалия или каквато там дис имате. Как пък само вие схванахте темата като личен дневник за това колко съм прекрасна. Два очевидни фейк профила с по 20-тина мнения с давност месец. За мен значими са отговорите на истински профили като Номи например, които са се доказали като прекрасни и успели личности в живота. Искрено й се възхищавам за това, което е.
    Вашето ми прилича на “ние ще те обиждаме, защото се чувстваме засегнати от това, че харесваш това което си, въпреки че сме никои и ти нямаш право да опровергаваш, защото така”. Не знам кое прилича повече на детската градина. Вземете да еволюирате ментално, емоционално и всякак.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  7. #32
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    А и всъщност бях решила да не отговарям н темата си, но се отзовах на призива на Спайдърмен. Няма логика в мълчанието, ако темата е с цел величаене и чукане на его.Освен очевидната ирония, сарказъм, къде има арогантност в първият ми пост?
    И защо арогантността ми е такъв таргет. Мога да съм арогантна колкото си искам. Но пък арогантните хора признават ли грешките си?
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Мога да съм арогантна колкото си искам. Но пък арогантните хора признават ли грешките си?
    Аргументът тук беше, с който не знам дали да се съгласявам, че всичко това е параван, зад който да прикриеш желанието си да говориш за себе си, което пък само по себе си да подчертае, че не се чувстваш зле, но точно обратното - подхранваш самочувствието си.

    Няма да ти отговарям на обвиненията, нямам такова желание.
    Има хора, които наистина се борят с малоценност, с която ти се подигра, но която противоречиво загатна и в самата тема - как да се справим с откровението, което ни застига, падението на нашите илюзии и грозното лице на истината?
    Тема, която за да се разисква, би изискала твърде много от хората, които са преживели това.

    Още - как да се справим с идеята, че не сме най-добри, най-можещи и т.н.?
    Защото не сме, но реципрочно можем да осъзнаем, че човешкият крак не би стъпил толкова далече, че да бъде най-велик, най-значим. Утеха в смирението.

    Както загатнах, това е една викторина на терзаещия се, това не са въпроси от днес за утре, смятам правото на страдащия да бъде приет сериозно и без присмех за свещено - и не съм си позволил да го наруша.
    Но това, което си позволих, бе да те нарека преструваща се, защото за мен един поболял от живота човек не би отвръщал така язвително, нито би се държал пренебрежително с другите, а най-вече - не би отговарял на своето признание от поредица грешки, малоценност и тъга по тях, с противоречието, че същевременно той е повече от хората.
    Това е ясното разделение на теб от нас, на човека от тълпата, а това разделение следва да стане според страданието, за да се превърнеш в страдащия не трябва собственоръчно да отделиш себе си от масата под предлога, че ти си повече.

    Ерго, ти призова мнението на хората, които не искаше да чуеш, побърза да разделиш едните от другите, както би си послужил всеки с някаква власт - а именно тази върху емоционалната инвестиция, която напълни хазната ти за момент, но ти изсипа, лъжейки се, че тук има само зъби, а не подали се ръце.

    Не ме интересува, дали ще го прочетеш, дали ще ме мислиш за ненормален и какво ли още не.
    Твърде убеден съм, че ти зле разбра естеството и обема на въпроса, който зададе, според което и повече не желая да отразявам мисълта си в тази тема, нито да я насочвам към теб.
    Бог прощава и е милосърден, но, смятам, в изстрадалото сърце, гласът му звучи по-силно.

  9. #34
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението

    И другият.
    Не съм оторизирана да лекувам когнитивни нарушения, дислексия, дислалия или каквато там дис имате. Как пък само вие схванахте темата като личен дневник за това колко съм прекрасна.
    Ти такава си я направила. Аз какво да направя, че се излагаш? Не ти се получава да ни убедиш в специалността си, а очевидно е, че доста пламваш докато се опитваш. [/QUOTE]

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Два очевидни фейк профила с по 20-тина мнения с давност месец.
    Хайде, ето пак. Реши, че си госпожица специална, заради която хората ще си правят фейк профили.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    За мен значими са отговорите на истински профили като Номи например, които са се доказали като прекрасни и успели личности в живота. Искрено й се възхищавам за това, което е.
    Забрави да почеткаш и всички останали истиснки профили с по 90000 + мнения. Просията за лайкове е доста ниско падение в собствената ти тема.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Вашето ми прилича на “ние ще те обиждаме, защото се чувстваме засегнати от това, че харесваш това което си, въпреки че сме нфейк профила?
    Не се чувстваме засегнати, а развеселени от глупостта ти.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Толкова ли смяташ, че си специалнаикои и ти нямаш право да опровергаваш, защото така”. Не знам кое прилича повече на детската градина.
    За най-малкото се хвана, направо като удавник за сламка. Избягаш всякаква същественост в отговорите си, защото си притисната на тясно. Току виж истината за това каква си блесне. Мисля, че чувстваш поражението си в собствената си тема и правиш отчаяни опити да изпълзиш от битката.


    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Вземете да еволюирате ментално, емоционално и всякак.
    Ти наблегни на това, благодаря!

  10. #35
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от Юнгинген Виж мнението
    Аргументът тук беше, с който не знам дали да се съгласявам, че всичко това е параван, зад който да прикриеш желанието си да говориш за себе си, което пък само по себе си да подчертае, че не се чувстваш зле, но точно обратното - подхранваш самочувствието си.

    Няма да ти отговарям на обвиненията, нямам такова желание.
    Има хора, които наистина се борят с малоценност, с която ти се подигра, но която противоречиво загатна и в самата тема - как да се справим с откровението, което ни застига, падението на нашите илюзии и грозното лице на истината?
    Тема, която за да се разисква, би изискала твърде много от хората, които са преживели това.

    Още - как да се справим с идеята, че не сме най-добри, най-можещи и т.н.?
    Защото не сме, но реципрочно можем да осъзнаем, че човешкият крак не би стъпил толкова далече, че да бъде най-велик, най-значим. Утеха в смирението.

    Както загатнах, това е една викторина на терзаещия се, това не са въпроси от днес за утре, смятам правото на страдащия да бъде приет сериозно и без присмех за свещено - и не съм си позволил да го наруша.
    Но това, което си позволих, бе да те нарека преструваща се, защото за мен един поболял от живота човек не би отвръщал така язвително, нито би се държал пренебрежително с другите, а най-вече - не би отговарял на своето признание от поредица грешки, малоценност и тъга по тях, с противоречието, че същевременно той е повече от хората.
    Това е ясното разделение на теб от нас, на човека от тълпата, а това разделение следва да стане според страданието, за да се превърнеш в страдащия не трябва собственоръчно да отделиш себе си от масата под предлога, че ти си повече.

    Ерго, ти призова мнението на хората, които не искаше да чуеш, побърза да разделиш едните от другите, както би си послужил всеки с някаква власт - а именно тази върху емоционалната инвестиция, която напълни хазната ти за момент, но ти изсипа, лъжейки се, че тук има само зъби, а не подали се ръце.

    Не ме интересува, дали ще го прочетеш, дали ще ме мислиш за ненормален и какво ли още не.
    Твърде убеден съм, че ти зле разбра естеството и обема на въпроса, който зададе, според което и повече не желая да отразявам мисълта си в тази тема, нито да я насочвам към теб.
    Бог прощава и е милосърден, но, смятам, в изстрадалото сърце, гласът му звучи по-силно.
    Винаги съм се чудила как някои хора успяват да уловят истиността на емоциите на отсрещния по жицата. Страхотно умение. Просто си решил, че съм един типичен съвременен образ на страдаща за внимание кифла. Не ми даде никакъв шанс. На базата на... какво? Как прикривам желанието да говоря за себе си, когато дори не отговарям в темата? Дори на откровено провокативния пост на бат бойко. Включих се, както вече за кой ли път ще кажа заради призива на потребител, който искаше да ме чуе. Защо той не разбра темата по този начин? И защо не ми отговориш най-шибано после къде е се търси внимание в поста ми? Наистина ли си толкова клъцнат откъм чувство за хумор и прие насериозно закачката ми за неудачниците? Не мислиш ли, че би било еквивалентно да те офанзирам като менте защитник на слабите, опитвайки се да ме очерниш и да изпъкнеш за моя сметка? Къде , за Бога, се присмивам на клетите гаврошовци? Единственото ми пренебрежение в цялата тема е към вас поради същата космическа логика, която ви кара да се държите по подобен начин с мен. Откъде знаеш по какъв начин съч преживяла грешката си? Съжалявам, че в живота ми не са се случвали трагедии, които да ме сломят, но не съжалявам. Имаш някаква скала за страдание ли? Арогантно е да си мислиш, че знаеш какво се е случило в душата ми и да си мислиш, че знаеш дали и колко съм страдала.

    Бат бойко дори не заслужава усилието да пиша. Прекалено ментално осакатен е.
    Последно редактирано от Ivaaaaa : 07-09-2018 на 15:15
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  11. #36
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    ...ще бъда важен фактор в живота на много хора и тези хора ще зависят от мен.

    Да, харесвам се, обожавам мозъка си, харесва ми как мога да постигна повече с по-малко усилия за разлика от повечето хора. Това не е его на пиадестал. Това са факти. Егото на пиадестал е заслепение и неспособност за признаване на грешките си. Можеше да си замълча в случая и да продължа да изглеждам както досега винаги подготвена и прецизна, но не го направих.

    Цитирай Първоначално написано от Юнгинген Виж мнението
    Проблемът е, че никога няма да можеш да представиш "фактите" така убедително, както показваш своята привичка да се величаеш.
    Във форума отдавна е ясно, че тя има огромна мания за величие и малки цици, и затова избива комплекси . Чувството на жена с малки цици е същото като при мъжете с малки пишки !
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Опитите ви да ме дискридитирате лежат върху основите на хейт, който идва от собственото ви чувство за малоценност и комплексарщина. : )
    Опитваме се да ти кажем учтиво, че сама се излагаш мила !
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Не съм непоследователна. Просто не ме познавате.
    Ние те познаваме достатъчно за да разберем, че си непоследователна!
    Нима ако те опазнаем повече, ще станеш по-последователна ?!
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Факти за теб, които никой не може да провери. Колко е чудесно да разказваш каквото ти хрумне във форумите, нали?
    Ти пък може ли да си толкова груб - нашата форумна принцеса е измислила приказка за себе си, а ти сега всичко искаш да развалиш !
    # това е сарказъм
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ... да си госпожица "мистерия", която се прави на "мистериозно интересна". Ти изобщо споделяне знаеш ли какво е?
    Истината е че тя е банално скучна и няма кой да ѝ обърне внимание, нито тук, нито в живота. Преди време ѝ се връзваха един-двама мъже, но вече и те загубиха интерес.
    Дивергюн и Пандишпандие Петмезова имаха повече почитатели, но пък и те не бяха чак толкова нагли и с толкова малки цици !
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението

    И другият.
    Не съм оторизирана да лекувам когнитивни нарушения, дислексия, дислалия или каквато там дис имате.
    А манията за величие как се лекува?
    юФке, направило ли ти е впечатление, че не можеш да общуваш нормално с почти никой от форума?
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Забрави да почеткаш и всички останали истиснки профили с по 90000 + мнения. Просията за лайкове е доста ниско падение в собствената ти тема.
    Евалата!
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не се чувстваме засегнати, а развеселени от глупостта ти.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Избягаш всякаква същественост в отговорите си, защото си притисната на тясно. Току виж истината за това каква си блесне. Мисля, че чувстваш поражението си в собствената си тема и правиш отчаяни опити да изпълзиш от битката.


    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Включих се, както вече за кой ли път ще кажа заради призива на потребител, който искаше да ме чуе.
    Кой пък е този потребител ?
    Във форума никъде не съм видял такова нещо.
    Последно редактирано от Грозния : 07-09-2018 на 15:32
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #37
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Винаги съм се чудила как някои хора успяват да уловят истиността на емоциите на отсрещния по жицата. Страхотно умение.
    Защо се чудиш след като изглежда ти го умееш професионално това с улавянето на истината по жицата и лепенето на етикети, издаването на епикризи и диагнози. Защо между другото не се пробваш за телевизионен медиум?
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Не съм оторизирана да лекувам когнитивни нарушения, дислексия, дислалия или каквато там дис имате.
    Чудех се дали да те захапя по-рано, но ти оставих шанс да се обясниш.
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Как прикривам желанието да говоря за себе си, когато дори не отговарям в темата? Дори на откровено провокативния пост на бат бойко
    Не ми изглежда като да не отговаряш в темата. До сега имаш общо 11 поста след първоначалния си като някои са дори поседователни един след друг.
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Включих се, както вече за кой ли път ще кажа заради призива на потребител, който искаше да ме чуе
    Да му беше писала на лични тогава щом е било само заради него.
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Защо той не разбра темата по този начин?
    Ако е бил искрен, помоли го да се включи отново сега след всичко изписано от теб до тук в момента, за да разберем мнението му. Може и да го предефинира.
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Просто си решил, че съм един типичен съвременен образ на страдаща за внимание кифла.
    Ти самата се оприличаваш като кифла, но това е вероятно заради сбърканите ти представи във въображението ти, че това е някакъв синоним за съвременна принцеса. Мислиш си, че хората ти завиждат за външна бляскавост и остър ум, ама уви, всъщност си най-обикновена смотла със самочувствие колкото капки има в морето:
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    ...ще бъда важен фактор в живота на много хора и тези хора ще зависят от мен.
    Все едно сме в "Кой е по-по-най" и бате Енчо ти е задал въпроса каква искаш да станеш, когато порастнеш. От къде пък си толкова сигурна какъв фактор ще си точно ти в живота на многото хора, които визираш и искаш те да са зависими от теб?

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    И защо не ми отговориш най-шибано после къде е се търси внимание в поста ми?
    Гледай я сега как се пеняви голямата дама и използва думи като "шибано". Такъв език и отношение не подобават на принцеса.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Не мислиш ли, че би било еквивалентно да те офанзирам като менте защитник на слабите, опитвайки се да ме очерниш и да изпъкнеш за моя сметка?
    Той може и да е менте защитник, но ти си менте принцеса. Ти си една форумна Сузанита. Всички ти се смеят и ти единствена го стопляш по различен начин смятайки, че злобата към теб е някава спортна завист и, че хората се заяждат с теб, защото искат да те наскочат тъй като ти си на пиадестала за най-блестящ човек на хилядолетието.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Единственото ми пренебрежение в цялата тема е към вас поради същата космическа логика, която ви кара да се държите по подобен начин с мен.
    Никой не се държи с теб така както ти с нас останалите и открито просташкото ти и безпрадонно изцепване като:
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Бат бойко дори не заслужава усилието да пиша. Прекалено ментално осакатен е.
    Ментално осакатената си ти, че мислиш, че вселената се върти около теб и, ако случайно някой не ти прави четки колко си прекрасна той не е индивид, който заслужава вниманието на твоето божество и прелест.

    пп. Грозния като нищо може да се окаже прав, че си злобна дъска.
    Прителски ти го казваме всички до тук. Ако се мислиш за най-умния и прекрасен човек сред всички около теб, значи нещо не е наред в теб. Това е изводът, който трябва да си направиш, а не да се заяждаш, хапеш и показваш комплекси. Държиш се като шибана разглезена мърла, на която ако някой й каже нещо, тя почва да му врещи и да го дере с нокти. Не знам каква си в реалния живот, но едва ли си такова красиво цвете за мирисане. С това си отношение към всички ще си в най-добрия случай една бъдеща баба яга с много котки.
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-10-2018 на 07:40

  13. #38
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Poor thing, токсичната повърня, която пишеш от самото начало била приятелска, а аз не съм разбрала. Колко мило и сладко, пък аз да се осмеля да противореча.
    В чужди форуми не съм засичала, та май само в български е възможно да пуснеш тема и да ти кажат колко не ставаш for no reason.
    Не знам защо държиш да ми натрапиш мнението си за мен. Явно съм ти туширала аналното отвърстие без лубрикант и сега си го изкарваш. Пораснах и се познавам достатъчно добре и без любезното ти разяснение. Бай си.
    Стената ти от текст е толкова полезна, колкото е пеницилина за mrsa.
    Сигурно не е готино да живееш в перманентна кочина (reference към любовта към себе си), но не ти съчувствам. Трябва сам да почистиш мръсотията в (по) себе си. Не постигаш нищо с това да влизаш в моята къщичка и да цапаш, защото знам как да се разправям с бактерии, вируси и всякаква гад за разлика от теб така че няма как да мине номера да ме заразиш. : )
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  14. #39
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Poor thing, токсичната повърня, която пишеш от самото начало била приятелска, а аз не съм разбрала. Колко мило и сладко, пък аз да се осмеля да противореча.
    Токсичната повърня ти я лееш в момента. Предполагам, че си се озлобила от липсата на мъжка любов. Задай си въпроса защо липсват кандидати за теб след като си толкова специална?

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    В чужди форуми не съм засичала, та май само в български е възможно да пуснеш тема и да ти кажат колко не ставаш for no reason.
    Ми пусни същата тема в чужд форум да видим какво ще стане.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Не знам защо държиш да ми натрапиш мнението си за мен. Явно съм ти туширала аналното отвърстие без лубрикант и сега си го изкарваш.
    Уж си жена, която твърди за себе си, че е дама от класа, а пък после говориш с такъв просташки език... Нали знаеш, че това е признак на много ниска култура и мърляв живот.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Пораснах и се познавам достатъчно добре и без любезното ти разяснение. Бай си.
    Ако толкова много хора до тук сгрешиха каква си в действителност, редно е да се защитиш и да кажеш каква си.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Стената ти от текст е толкова полезна, колкото е пеницилина за mrsa.
    А ти за кой пък си толкова полезна?

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Сигурно не е готино да живееш в перманентна кочина (reference към любовта към себе си), но не ти съчувствам.
    Не знам по какво заключи това, нито пък в интерес на истината разбирам много какво искаш да кажеш (явно, защото ти си много умна и аз като простосмъртен човек не мога да разбирам от нещата, които са само за твоето ниво), но пък аз ти съчувствам. Сигурно се чувстваш много скапано, за да имаш свърх високото самочувствие, което демонстираш. Вероятно този фалш ти помага някак си да живееш със себе си оправдавайки състоянието си на самотност с външни фактори, иначе ще си в някаква постоянна депресия и няма да може да се понасяш.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Трябва сам да почистиш мръсотията в (по) себе си.
    Това като заключение го отнеси към себе си, защото помията, която бълваш вече те оцапа всякак.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Не постигаш нищо с това да влизаш в моята къщичка и да цапаш, защото знам как да се разправям с бактерии, вируси и всякаква гад за разлика от теб така че няма как да мине номера да ме заразиш. )
    За разлика от теб не съм гад мръсна, че да заразявам хората. А на теб по всичко, от което пишеш си личи, че си гадина социопатка, която мрази хората. Дано не се наложи да практикуваш.

  15. #40
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929

    Казах ти, че си ментално олекотен. Другият сектант поне има някакъв изказ, който говори за някаква интелигентост. Ти възприемаш думите ми по огледален начин и ги катапултираш към мен. Бъди оригинален. Създай своя индивидуалност.
    Защо си мислиш, че ми липсват кандидати? Защо си мислиш, че ми липсва любов? Всъщност няма смисъл да контрааргументирам, защото още от първото ти изречение си в грешка. Имаш едничката фиксирана цел да ме заринеш с биологичен отпадък, няма значение произхода му и дали реално този отпадък е отпадък. Ето затова ти казвам напълно отговорно, че си поредният блуждаещ комплексар в необятното интернет пространство, който се чувства кастриран от живота и му се иска целият свят също да бъде кастриран, за да може колективното нещастие да му донесе имагинерна утеха. Успех с начинанието!
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  16. #41
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Казах ти, че си ментално олекотен.
    А ти си олекотена всякак.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Другият сектант поне има някакъв изказ, който говори за някаква интелигентост.
    Да го наречеш сектант не е аргумент срещу тезите, които той наистина добре ти подреди, а ти му се развряка, че не те бил познавал и се направи на ударена за всичко, което той ти каза.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Ти възприемаш думите ми по огледален начин и ги катапултираш към мен.
    По-рано в темата ти го казах, че "го каза на себе си в огледалото" е аргумент за детската градина.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Бъди оригинален. Създай своя индивидуалност.
    Не ме интересува дали точно ти ще ми дадеш оценка "оригинален". Животът ми не зависи от твоето мнение за разлика от теб, която спи на клавиатурата, за да се заяжда с останалите в собствената си тема.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Защо си мислиш, че ми липсват кандидати?
    Защото:
    1. Имаш кофти характер
    2: Вече ти го казаха, но нека го цитирам.
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Във форума отдавна е ясно, че тя има огромна мания за величие и малки цици, и затова избива комплекси
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Истината е че тя е банално скучна и няма кой да ѝ обърне внимание, нито тук, нито в живота. Преди време ѝ се връзваха един-двама мъже, но вече и те загубиха интерес.
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    юФке, направило ли ти е впечатление, че не можеш да общуваш нормално с почти никой от форума?

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Защо си мислиш, че ми липсва любов?
    Хм, нека започнем с очевадното:
    1. Не пускаш теми в този раздел.
    1. Когато пускаш тема в него, то е, за да полееш всички с със своето свръх самочувствие без покритие и садистична злоба към всички, които не са съгласни, че си специална.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Всъщност няма смисъл да контрааргументирам, защото още от първото ти изречение си в грешка.
    Не можеш да се контрааргументираш, защото нямаш аргументи.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Имаш едничката фиксирана цел да ме заринеш с биологичен отпадък, няма значение произхода му и дали реално този отпадък е отпадък.
    Използваш твърде много думи свързани с някакъв вид мръсотия. Сигурна ли си, че нямаш нещо проблеми?

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Ето затова ти казвам напълно отговорно, че си поредният блуждаещ комплексар в необятното интернет пространство, който се чувства кастриран от живота и му се иска целият свят също да бъде кастриран, за да може колективното нещастие да му донесе имагинерна утеха. Успех с начинанието!
    Мерси за пожеланията, но не отговарям на нито един тези критерии. Това може да го отнесеш към себе си като замениш мъжкия род с женски и кастрацията с фригидност.
    Успех и на теб!
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-10-2018 на 12:48

  17. #42
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Липсва ми любов, защото не пускам теми. Ти си невероятен гениий, бе.
    Не, не мога. Само ми пилееш времето с безумието си. Това са последните думи, които ще получиш от мен. Много повече е отколкото си заслужил.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  18. #43
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Липсва ми любов, защото не пускам теми. Ти си невероятен гениий, бе.
    Не, не мога. Само ми пилееш времето с безумието си. Това са последните думи, които ще получиш от мен. Много повече е отколкото си заслужил.
    Защо? Защото истината боли ли? Я се скрий бе, жалко подобие на жена!
    На един пост не ми отговори по същество! Дали е защото си тъпа или, защото те целя право в 10-ката или и двете? Я кажи?
    Стана за смях пред целия форум!
    Брутално унижение претърпя в собствената си тема! Това трябва да ти говори само, че е време да се самозакриеш форумно и изобщо да спреш да посещаваш форума и да пишеш тук!
    Айде къш веднъж и завинаги от тук ти и заедно с глупавите си комплекси, мис селско величие!
    Ако не го направиш доброволно, обмислям да се позабавляваме с аудиторията тук като пуснем анкета за теб и видим какво смятат всички за теб тук.
    Пфуу, че за смрад си! То бива, бива такива напъни да представиш себе си за нещо повече от останалите ама накрая се осра. На такъв резил как нещо от женски род така да се оака като теб скоро не бях попадал в този форум. Не мисли, че този си бляскав имидж, който успря да изградиш с тази тема ще се проветри и отмирише скоро!
    Ще ти се напомня дълго време, да знаеш!

    Искрени поздрави от мен, TrollFactory.
    Последно редактирано от Blubalu : 08-02-2018 на 09:43

  19. #44
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    "То като няма работа човек, какви ли не глупости не измисля."
    Последно редактирано от Necrologist : 07-10-2018 на 19:03

  20. #45
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Иветооо, ще се справиш
    + че много отговорно нещо те чака наистина
    като се дипломираш и практикуваш, кото и да си, кажи да дойда на преглед (ако съм жива) :Д
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  21. #46
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Иветооо, ...
    като се дипломираш и практикуваш, кото и да си, кажи да дойда на преглед (ако съм жива) :Д
    По-добре недей - след преглед при нея, може и да не си жива .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  22. #47
    Не се сещам за отговор
    https://zonatax.com/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си