.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Как мислите приятели .. :( ?

    Здравейте приятели
    Искам да ви попитам за съвети и препоръки и се извинявам ако темата ми не е за тук.
    Вижте сега за какво става въпрос
    Писахме си с едно момиче от няколко седмици насам по цял ден от сутрин до вечер.Излязохме преди 2 дни и мисля че както за нея, така и за мен беше супер..срещата продължи 6 часа . И още на първата среща почнахме да се прегръщаме да си играем и т.н ..гледах да я дразня, да я докосвам, за да разбере намеренията ми още от самото начало, за да не попадна във френд зоната, а да и почти през цялото време само глупости и говорех и тя се заливаше от смях.Гледах за такива дребни знаци дали ме гледа втренчено и т.н.Тъпото е че си има приятел мисля.Когато се разхождахме тя видя няква двойка и каза че в днешно време малко хора са така щастливи .Днес пак ще излизаме и ВЪПРОСА МИ Е .. >>> сега ли когато си се прегръщаме пак супер спокойно си я целувам все едно си ходим от адското време или да изчакам на следващата среща. По принцип не ми пука тоест не ме е срам и още на 1вата щях да го направя ама пък сефте се виждаме все пак, така че реших или сега или на следващата.Дайте съвети ако може
    Давайте колеги помагайте и мерси за вниманието

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от electrobaby93 Виж мнението
    Тъпото е че си има приятел мисля.
    При това положение няма нужда да се притесняваш дали ще влезеш в някаква зона. Тя явно е парантия. Само, ако я чукаш, гледай да слагаш минимум по два капута за протекция, че човек никога не знае с такива парантии.

  3. #3
    Ахахаха мерси приятел Ама явно ми върви така с момичета дето си имат приятели И със бившата приятелка ситуацията беше 1:1 и на втората среща я дръпнах настрани и готово, ама човек с човек не си прилича. Затова се чудех как да го направя с тази , иначе от такива само за е***е ми е писнало . Тази ме кефи има як характер искам да е сериозно с нея

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Не че нещо искам да те обезкуражавам, но тая не ми звучи особено (ако не и изобщо) да е адекватна или сериозна, но пък ти опитай все пак, ако искаш. Не виждам какви съвети може да изкараш от тая тема, но с теб сме! Тествай там каквото стане, ако искаш едни цветя й подари - на тоя номер ще откачи независимо дали е клише, и се върни после да споделиш как е минало след като си я наебал (но помни, с два капута минимум!).

  5. #5
    Ахахаха мерси мой ако не нещо сериозно поне секс е така да има

  6. #6
    TrollFactory Не мислиш ли че просто не е щастлива с нейния приятел и е с него щото просто не иска да е сама

  7. #7
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от electrobaby93 Виж мнението
    ВЪПРОСА МИ Е .. >>> сега ли когато си се прегръщаме пак супер спокойно си я целувам все едно си ходим от адското време или да изчакам на следващата среща. По принцип не ми пука тоест не ме е срам и още на 1вата щях да го направя ама пък сефте се виждаме все пак, така че реших или сега или на следващата.Дайте съвети ако може
    Давайте колеги помагайте и мерси за вниманието
    Атакувай !
    Цитирай Първоначално написано от electrobaby93 Виж мнението
    Не мислиш ли че просто не е щастлива с нейния приятел и е с него щото просто не иска да е сама
    Едва ли - по скоро си е парантия !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #8
    Мерси действам пък квото стане

  9. #9
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Приятелю, действай, както го усетиш. Но щом като си я барал и тя не се е дърпала, мерения и й харесва. Хубаво е, че не се срамуваш, действай, да не ти избяга.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  10. #10
    Мерси приятел ..еми на другата среща както си се прегръщаме направо я целувам и тва е квото стане.Ако нещо не стане работата ще й кажа че ще си ми е приятелче и така...пък след време пак ще пробвам и така докато не се навие може сега да не стане щото примерно да каже че не се познаваме достатъчно, ама след време няма да е така...как мислиш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си