.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 67 от общо 67
  1. #51
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    475
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    На 25 от доста време вече не съм в училище. Ако твоите на тази възраст все още са били, то това обяснява защо баща им на 50 все още пише в тийн форуми
    Физиката не виждам какво общо има в случая, че то и на 18 има хора, които приличат на торби, но това не променя факта че са на 18 и мислят като такива. Докато на 50 се очаква да си постигнал ниво, което не ти позволява да се джавкаш с хора дето са на възрастта на децата ти.
    Ако си на 25, и от доста време не си в училище, това предполага че си без висше образование и си по-възрастна от голямата ми дъщеря с една година. Това, че форумът се нарича "тийн" не значи, че в него пишат само пубери и откачалки! Не видях никъде да има ограничение за възрастта. Как мислиш? Дали 9999 е още тийнейджър. А и ти пак си помисли, дали си само на 25? И, къде виждаш джавкане от моя страна? Това, че изказвам мнението си и възгледите си, за джавкане ли го намираш?

  2. #52
    Ти разлика между училище и университет правиш ли?
    И какво означава “помисли си дали наистина си на 25” дали има нужда да го мисля???
    И не, не го намирам за нормално хора, които са по-възрастни от родителите ми, да пишат в тийн форум.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #53
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    475
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Ти разлика между училище и университет правиш ли?
    И какво означава “помисли си дали наистина си на 25” дали има нужда да го мисля???
    И не, не го намирам за нормално хора, които са по-възрастни от родителите ми, да пишат в тийн форум.
    Пояснявам, тъй като явно не го знаеш. Университетът също е училище за висше образование, което следва след завършване на училище за средно образование. Казах ти да си помислиш дали си на 25 в преносен смисъл, защото се заяждаш за годините ми. Не схващаш метафората защото ти липсва и............т, а и едва ли баща ти е на по-малко от 55, освен ако не излъжеш, защото няма как да проверя. Този форум не е само за пубери, вече ти го казах, и не ме интересува кое намираш за нормално и кое не. Разговарям и споря с 9999, да не би и той да е тийнейджър? Или защото не ти изнася спора ни относно вредата от феминизма, и си решила да се заяждаш. Заяждай се, няма проблем, аз съм свикнал с такива като теб. Не мога да те набия заради наглостта ти, но поне мога да ти отговарям по твоя начин.

  4. #54
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Извинявай, обаче голямата ти дъщеря какво търси във фармацевтиката? Не успя ли да я омъжиш, понеже след 24 вече е бита карта. Или никой не я иска?

    Иначе, има мъже дето правят момичета и мъже, дето правят момчета, от семето зависи пола.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  5. #55
    Мисля че на 50 по-малко трябва човек да се интересува от чуждото мнение, а не да се обяснява и захваща за всяка дума като първокласник. Но както каза, хората ирл не могат да ти дадат толкова, на приказки и аз повече от 15-16 не бих ти дала. Та честито
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #56
    Тука влизат някакви хора с бойното снаражение и започват с брадвите направо през коленете. По ред ще карам:

    Цитирай Първоначално написано от herkules Виж мнението
    Е, ти сигурно печелиш милиони, щом 15 хилки ги прежалваш с лека ръка. Ако аз загубя толкова, трима от работниците ми ще трябва да останат без заплати, или аз да карам два месеца само на мускули! За темата на мацката си прав. Може би съвсем фриволно е поставила въпроса за женската инициатива, но нова е доста сериозен въпрос и такива теми днес са актуални и доста горещи. Светът с женско управление (Европа) загива бавно, но сигурно. Само интелектуален слепец не може да го види!
    Хах...не, не, не правя милиони. Но наистина допреди 3 години през мен минаваха значителни суми, признавам. А ги прежалих, защото така се случи, а не защото наистина го исках. Всъщност вдигнах голяма патардия. После прецених ситуацията и установих, че по този начин си купувам претенциите на един човек към мен и това което представлявам аз в "бизнеса". Но истината е, че бях скъсал тотално отношения с въпросната личност за около 20 часа и на другият ден катастрофирах. Тогава и двете страни направихме някави отстъпки. Но ако не се бе случила катастрофата, днес дъщеря ми нямаше да познава баба си и дядо си. Животът е сложен. Затова и да обясняваш на онази мацка някакви неща, то тя няма как да те разбере. Не защото е тъпа, а защото все още не е наясно дали е влюбена или просто е получила оргазъм. Просто няма богат житейски опит.

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    На 25 от доста време вече не съм в училище. Ако твоите на тази възраст все още са били, то това обяснява защо баща им на 50 все още пише в тийн форуми
    Физиката не виждам какво общо има в случая, че то и на 18 има хора, които приличат на торби, но това не променя факта че са на 18 и мислят като такива. Докато на 50 се очаква да си постигнал ниво, което не ти позволява да се джавкаш с хора дето са на възрастта на децата ти.
    Извинявай "муци", но и ти ако си на 25, отдавна не си тийнче. Може да ти се иска, но учениците ще си те наричат леличка и ти нищо не можеш да направиш. А и Херкулес е прав. Влизате му на въпреки някакви хора, без да имате отношение към неговият разговор с друг потребител от форума (не визирам себе си). Някак си заяждането не дойде от него, а от теб. Така че, ако питаш мен, по-редното е да му се извиниш и да спреш да го нареждаш. Стар, млад, човекът има толкова право да е тук, колкото и ти. А и ние по-възрастните сме потребители още преди вие да сте знаели какво е това правоъгълното с копчета. 'Щото този сайт не е от вашето време, а от нашето, мила. Когато аз съм писал в него, ти всъщност си се учила да четеш и пишеш изобщо, а ние сме обсъждали първите сексуални трепети. Малко не подходи правилно в ситуацията. Естествено, това е мое мнение. Ти постъпи както намериш за добре. Ти си готина. Не си от тъпите във форума, имаш багаж. Просто не знам този път, защо реагира така?

  7. #57
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    475
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Извинявай, обаче голямата ти дъщеря какво търси във фармацевтиката? Не успя ли да я омъжиш, понеже след 24 вече е бита карта. Или никой не я иска?

    Иначе, има мъже дето правят момичета и мъже, дето правят момчета, от семето зависи пола.
    Ти пък от къде се домъкна? Да! Яд ме е много че нямям син, но съм безсилен срещу съдбата. Ти защо злорадстваш над чуждото нещастие? Имам си две дъщери! Все пак не съм без нищо! Голямата ми дъщетя, а също и малката ще се омъжат само ако аз одобря мъжете им. Не знаеш ли какво означава глава на семейството? Аз съм главата на семейството, и у дома става само аз каквото кажа! Ясен ли съм?

  8. #58
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    475
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Мисля че на 50 по-малко трябва човек да се интересува от чуждото мнение, а не да се обяснява и захваща за всяка дума като първокласник. Но както каза, хората ирл не могат да ти дадат толкова, на приказки и аз повече от 15-16 не бих ти дала. Та честито
    Доста се изхвърляш, но здраве да е! 9999 ти е отговорил вместо мен, а да ме сравняваш с 15-16 годишните не знам дали трябва да се радвам или да се ядосвам? Ти вече не си първа младост, и след някоя друга година, вятър ще те вее на бял кон. Жените имате много къс срок на годност и след 35 ще сте в шеста глуха! Повечето жени надебеляват, стават целулитни и погрозняват. Нас мъжете природата ни е дарила с бърз метаболизъм и стегнати тела. За това и след 65-те пак ще си избираме жени по на 22!

  9. #59
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    475
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението



    Хах...не, не, не правя милиони. Но наистина допреди 3 години през мен минаваха значителни суми, признавам. А ги прежалих, защото така се случи, а не защото наистина го исках. Всъщност вдигнах голяма патардия. После прецених ситуацията и установих, че по този начин си купувам претенциите на един човек към мен и това което представлявам аз в "бизнеса". Но истината е, че бях скъсал тотално отношения с въпросната личност за около 20 часа и на другият ден катастрофирах. Тогава и двете страни направихме някави отстъпки. Но ако не се бе случила катастрофата, днес дъщеря ми нямаше да познава баба си и дядо си. Животът е сложен. Затова и да обясняваш на онази мацка някакви неща, то тя няма как да те разбере. Не защото е тъпа, а защото все още не е наясно дали е влюбена или просто е получила оргазъм. Просто няма богат житейски опит.?
    Не се притеснявай, ако това ще те успокои и аз изгорях с 40 000 евра! Уж помогнах на роднина да плати на работничките си шивачки заплатите и другите си задължения, след като фалира фирмата си и после пих една студена вода. Взема, че катастрофира и почина в италианска болница! Тези госпожички тук, дето са се заяли смен, не знаят с кого си имат работа. Обидният им сарказъм не ме притеснява, защото аз мога да бъда много по-язвителен от тях!

  10. #60
    Цитирай Първоначално написано от herkules Виж мнението
    Не се притеснявай, ако това ще те успокои и аз изгорях с 40 000 евра! Уж помогнах на роднина да плати на работничките си шивачки заплатите и другите си задължения, след като фалира фирмата си и после пих една студена вода. Взема, че катастрофира и почина в италианска болница! Тези госпожички тук, дето са се заяли смен, не знаят с кого си имат работа. Обидният им сарказъм не ме притеснява, защото аз мога да бъда много по-язвителен от тях!
    Коя е била тази фирма? Една от сферите, в която развивам дейност е тази.

  11. #61
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    475
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Коя е била тази фирма? Една от сферите, в която развивам дейност е тази.
    Фирмата му имаше широк спектър от дейности. Работничките му шиеха на ишлеме по заявки, към друга фирма "Леопард", но се занимаваше и с търговия на плодове, череши, кайсии и ябълки, които изнасяше за Румъния, като ползваше същите работнички!

  12. #62
    Цитирай Първоначално написано от herkules Виж мнението
    Фирмата му имаше широк спектър от дейности. Работничките му шиеха на ишлеме по заявки, към друга фирма "Леопард", но се занимаваше и с търговия на плодове, череши, кайсии и ябълки, които изнасяше за Румъния, като ползваше същите работнички!
    Ягуара бяха в Силистра, ако не се лъжа. Те бяха клиенти на баща ми мисля. Май и с някакви риболовни и ловджийски неща се занимаваха.

  13. #63
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    475
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Ягуара бяха в Силистра, ако не се лъжа. Те бяха клиенти на баща ми мисля. Май и с някакви риболовни и ловджийски неща се занимаваха.
    Правилно забелязваш, но спирам с подробностите, че има злонамерени феминистки навсякъде и търсят под вола теле, да разконспирират някого и да почнат да го съдят за сексизъм, като с пилешкия си мозък нямат предвид реалността, че и жените са смъртни!

  14. #64
    Голям фен Аватара на Ospi
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    509
    Или много ме харесва, или не е толкова срамежлива, може и двете. Това бих си помислил. Лично не виждам нещо лошо момиче да поеме инициатива.
    По принцип на запад, където има феми-шит, жените гледат да са "силни и независими", докато например в Русия (приятелката ми е от там) са по-традиционни и предпочитат мъжа да води, да бъде инициатор така да се каже. Тоест зависи от културата.
    Но в днешно време нещата са малко по-объркани, защото имаш от една страна традиционните виждания, от друга страна западните ценности (насявани главно чрез медии).
    Т.е. няма нормално, зависи от човека, поне в тия времена.
    А онзи не го търси, достатъчно си направила. Ако иска може и сам да те потърси.
    Последно редактирано от Ospi : 02-13-2019 на 22:03

  15. #65
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    475
    Цитирай Първоначално написано от Ospi Виж мнението
    Или много ме харесва, или не е толкова срамежлива, може и двете. Това бих си помислил. Лично не виждам нещо лошо момиче да поеме инициатива.
    По принцип на запад, където има феми-шит, жените гледат да са "силни и независими", докато например в Русия (приятелката ми е от там) са по-традиционни и предпочитат мъжа да води, да бъде инициатор така да се каже. Тоест зависи от културата.
    Но в днешно време нещата са малко по-объркани, защото имаш от една страна традиционните виждания, от друга страна западните ценности (насявани главно чрез медии).
    Т.е. няма нормално, зависи от човека, поне в тия времена.
    А онзи не го търси, достатъчно си направила. Ако иска може и сам да те потърси.
    То от тези евро-атлантически ценности, на сила налагани на обществото, доста мъже изпедерастяха, а нормалните хетеро-мъже се принудиха да пребиват жените, за да доказват мъжкото върховенство. Ясно е че днес всичко е объркано и причината е в равноправието мъже/жени, но дали според теб това е нормално? И, щом днес няма нормално и всичко зависи от човека, то тогава какъв е смисълът от правила, след като няма да се спазват? Жена да командва мъж, децата да издевателстват над бащите си, а мъжете да нямат право да им откърпят два шамара и да ги сложат на място, това ли е днес модерно според теб? Де шамари де? Авторката предполагам говори за себе си. Щом мъжът не я е потърсил, значи, че не я харесва, толкова ли е трудно да се проумее. Мъжът е този, който определя с коя жена да бъде, а жената само се надява да бъде избрана, и всяка друга феминистична простотия, че уж жената си избирала мъжа е смехотворна. Представи си, жената купила пръстен и пада на колене пред мъжа, за да я вземе за жена и да я ощастливи? Днес е празник...Трифон Зарезан! Изцяло мъжки празник, за това честито на всички мъже!

  16. #66
    Голям фен Аватара на Ospi
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    509
    Ами аз съм по-традиционен, затова и момичетата, с които контактувам са такива. Ама хвани се да убеждаваш феминистки, че не са прави...

  17. #67
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    475
    "Ами аз съм по-традиционен, затова и момичетата, с които контактувам са такива. Ама хвани се да убеждаваш феминистки, че не са прави."
    -------------------------------
    Не мога, няма как! Трият ме, блокират ме и ето ти я на практика дискриминацията, ама била позитивна, щото не може да се критикуват жените и да се показват кусурите им. За тях както за умрелите. Само добро, или нищо! Аз сигурно съм много по-традиционен и от теб, защото съм с патриархално възпитание, а това днес се порицава и се цели да се обяви за патология от чичо Сорос, който плаща, за да се ликвидират мъжете! Е, няма да успее, а и дните му са преброени!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си