.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016

    Cool Коя ви любимата алкохолна напитка?

    Какъв алкохол най-много обичате да пиете?

  2. #2
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    по принцип уиски ама родата вари на село промишлено количество домашнярка и главно ракия
    иначе лятото предимно бира

  3. #3
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    аз не пия, но ми се е случвало да си сипя и да ми е харесвало студен JimBeam с печени бадеми и кола, също и лед с Baileys е много вкусно.

  4. #4
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    От твърдото - уиски, като обикновено го меша с кола, но може и да се излъжа някак си на чисто с лед. Водка мога да пия само в коктейли. Иначе пия бира от дъжд на вятър, с кеф си оправям по някоя бутилка вино като се събера с приятелите, пия Бейлис с адски удоволствие, а сайдерчета от типа на Самърсби обожавам. Текила обичам, но тая обикновената - силвър май? Златната е също добра ама много по-малко ми върви със сол и лимон.
    Коктейли обичам също, примерно Пина Колада обожавам, тези Сексове на плажа/бара много им ебавам майката... Шотове обичам, пак сладки и лепнещи.
    И май е само това.
    квак

  5. #5
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Бира.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ... лед с Baileys е много вкусно.
    Това само кифлите го пият .

    Щом го харесваш, мога да ти кажа една далавера как да ти излиза по-евтино - купуваш си шише водка от най-евтината и голяма бутилка боза. Смесваш ги, добавяш лед и става чудно - същински Бейлис .
    Последно редактирано от Грозния : 06-30-2018 на 20:48
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това само кифлите го пият .

    Щом го харесваш, мога да ти кажа една далавера как да ти излиза по-евтино - купуваш си шише водка от най-евтината и голяма бутилка боза. Смесваш ги, добавяш лед и става чудно - същински Бейлис .
    Нищо общо. Бейлиса е с уиски, водката няма особен аромат, а уискитата имат и заради това няма даже да приближи бозата. Не случайно шоколадовите ликьори не се приближават и на една десета до Бейлиса - различните видове уиски, различните години и така нататък дават отражение в крайния продукт. А и нека да не споменаваме, че Бейлиса се сервира в стоплена с пара чаша, за да се отделят точно тези аромати, та цялата концепция се губи, ако е водка.
    квак

  8. #8
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    аз не пия, но ми се е случвало да си сипя и да ми е харесвало студен JimBeam с печени бадеми и кола, също и лед с Baileys е много вкусно.
    О, да. Потвърждавам. И за двете. А опитвал ли си студен JB в затоплена чаша?
    Бейлис с лед е мн яко особено към нещо сладко, тортичка нещо
    Иначе обичам почти всички видове бира Текила и ракия - не!
    Мартини, ама не коктейла, ами bianco с лед. Водка може, ама трябва или да е с някакъв вкус, или да е със сок, или да съм толкова пиян, че да я пия само да се донапия. Коктейли сякви, любимите са ми мохито и lynchberg lemonade.
    Последно редактирано от dexofen : 07-01-2018 на 08:25

  9. #9
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Нищо общо. Бейлиса е с уиски, водката няма особен аромат, а уискитата имат и заради това няма даже да приближи бозата.


    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #10
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Аз ти разбрах опита да се гъбаркаш ама дори той не беше сполучлив, за тва обясних какво точно е Бейлис и защо изобщо не ти се получи. Нямаше да се обадя, ако беше използвал уиски за ебавката ама така напълно се загуби смешното.
    квак

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си