.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Искам да съм с него, но прецаках жестоко нещата

    Моята история е малко дълга, но се нуждая от съвет. Ще започна с това, че съм момиче на 19,от малък град.
    Първата ми работа през целия ми живот е в голяма верига магазини за дрехи. Бях започнала когато бях на 18,но се наложи временно да напусна. Моя най-добър приятел ми е колега и за един момента и единствен индивид от мъжки пол в магазина. В периода, в който не работех, той ми разказваше как са нещата в магазина. Тогава да работа започва Иво (фалшиво име). Голям сладър. Тогава го бях виждала на снимки и истории от моя приятел за него. Веднага си казах, че Иво е голям пич. Постоянно се шегувах с Димо (друго фалшиво име), че ще се свалям с Иво.
    Един ден бяхме седнали аз, Димо и една приятелка в кафето на така наречения мол, където беше и магазина, в който работехме. Тогава се появи Иво и на живо го видях за първи път. Боже, чак сега осъзнавам, че на момента съм си паднала по него. Като по филмите - погледите ни се преплетоха и аз хлътнах по него. Още помня палавата усмивка, която си хвърли тогава, въпреки че беше през ноември.
    Няколко седмици по късно, аз отново започнах работа на същото място и вече бях колежка с Иво и официално му се представих. Аз знаех за него, но и той беше чувал за мен от Димо, а и аз съм доста забележима личност да си призная.
    Само седмица след като започнах работа беше зимния банкет на магазина ни. Аз в черна къса и прилепнала рокля обрах овациите и вниманието на двете същества от мъжки пол. Напрсво усещах последа на Иво как пълзи по тялото ми докато на лицето му отново беше онази палава усмивка. На банкета реално се запознахме и си говорихме. Той ми довери една негова голяма тайна, въпреки че това се случи защото стана едно недоразумение. На края вече бяхме доста пияни когато въртяхме диви танци в една от много местни чалготеки. Ръцете му докосваха места, който не са достъпни за всеки, а от моята уста излизаха думи, който никак не бяха уместни, но бях пияна и не очаквах да доведът по последващите събития. След известни приключения по нощните клубове останахме аз, Иво и Димо. Всячески давах да се разбере, че искам Димо да се разкара, просто за да прекарам време с Иво. И накрая така и стана. Говорехме си, смеехме се и не знам как се стигна до там да се целунем по средата на центъра под коледната украса. Аз живеех в края на главната улица която в града ми не е никак голяма (10 мин пеш от край до край) и за това Иво ме изпрати като по целият път се натискахме. Ето това беше тръпка. Сякаш ток протичаше по тялото ми. Иво си падаше малко гъзар и с бая момиче зад гърба си, и може би заради това се целуваше божествено. Докато си говорехме това разтапящо чувство го нямаше, но когато ме целунеше възбудата ме обземаше цялата. Не помня кога точно бяхме стигнали до извода, че си много си приличаме и той е моя мъжка версия. И все още мисля, че много си приличаме. Стабилно пияни, доста агресивно се награбихме пред входа и ми коства адски много усилия да се откъсна от него и знаех, че ако го бях поканила горе щеше да приеме. Но за щастие не го направих. На седващата нощ бяхме късна смяна и той ме изпрати отново до вкъщи. Валеше, беше студено и нямаше хора, а ние се натискахме под един навес. Романтика, а?
    Вие бихте ли повярвали на изречението "не искам да се привързваме" докато ви целуват. Аз изобщо, защото единдтвеното, което беше в главата ми е как искам да захапя долната му устна или да заровя нос във врата му и да го целувам и да прокарвам език по.... Схавахте идеята.
    Това продължи няколко дни. Не мога да ви опиша колко трудно ми беше на работа. Кка сърцето ми блъскаше край него и колко много исках да му скоча когато бяхме да един етаж. Трудно, но се сдържах
    Беше ми странно и не знаех как да се държа с него така че да не разберат другите. След няколко дни нещата се объркаха и не се разбрахме кой иска връзка, кой не, кой какво и що. Абе с една дума - отношенията ни отидоха в тоалетната. Поздравявахме се на работа, а аз не знаех какво да му кажа. За това реших да му мълча. И така три месеца. Иво беше свикнал всички момичета да му обръщат внимание и това аз да му мъча направо го побъркваше. След време осъзна, че няма да му говоря и че опитите му са безоспешни. През тези месеца аз срещнах друго момче, което беше най-добър приятел на една предна любов, но това е друга история.
    Да мълча на Иво от наказание за него стана навик и след толкова време просто не знаех какво да му кажа. За това продължих. През това време продължавах да усещам погледа му как обхоща гърбът ми или съм го хванала д в някое огледало или как е забил поглед в дупето ми, което беше похвалил между другото. Забелазвах как винаги ставаше на пътя му да мина покрай него. Това бяха детайли и гледах да не им придавам важност.
    Плана с мълчанието ми подейства и Иво ми писа. Но тогава просто не беше момента и му отговорих нещо неутрално.
    След като се разделих с другия мъж, той беше доста по голям, реших да пиша на Иво. Поговорихме си и си изяснихме ситуацията и решихме да поддържаме привтелски отношения и дори да излезем да пийнем. Приятелски приятелски ама пак си пускахме и си говорихме перверзни неща. И тогсва се преебаха нещата тотално. Една моя вече бивша съученичка знаеше че го харесвам и реши, че трябва да се сваля с него и да ми прави мръсно, защото не я взеха при нас на работа и обвиняваше мен. Аз, разбира се, си мислих, че тя ме лъже и си измисля, но като го питах се оказа истина, е все пак нейното беше преувеличено. Тази съученичка беше наистина грозна. Аз по принцип вярвам, че всеки има красиви черти, но тази наистина е грозна. Ако и гледаш снимките във фейса е много яка защото и на една снимка не и се вижда лицето, но видиш ли я на живо направо се чудеш от кой зоопарк са я изтървали. Та, скарах се с Иво заради тая маймуна и той нещо ме нападна и аз му казах да се обеси на баджа си. А и от преди това, той ми се сърдеше защото в пристъп на гняв веднъж на работа бях казала, че мъже в нашия магазин няма и че това, че ходиш в мъжката тоалетна не те прави мъж.
    След като му казах, да се обаси и тотално спрахме да си пишем той ден два ме поздравяваше и въпреки това забелязах, че търси контакт с мен като това да мине на сантиметри от мен или да застане така, че и да не искам няма как да не мина покрай него. И после спря да ми говори. Тотално. И това е защото на онази маймума ме беше ядосала, говорейки ми за Иво и измисляйки си, и аз и казах, че от мен да знае че той се целува страхотно, казвам и го от опит. Да можехте да и видите физиономията. Всичко си струваше само заради този миг. И да я бяхте чули как изведнъж започна да измисля истории и да казва как и те се били целували. Толкова фълшиво звучеше, а аз поне се насмях от сърце. После тя ми разказа някаква тъпа и тотално фалшива история как са се разделили, но за мен просто и е видал грозната мутра.
    И след този ден Иво спря да ми говори. Тотално, даже започна да ми прави мръсно на работа. Онзи ден забелязах, че има смучка на врата и си признавам сърцето ми трепна адски жестоко. Завидях на момичето, коего е имало тази възможност, но поне това, че не е от маймуната ми достави удоволствие.
    На мен не говори, но говори и то с намеци и нарочно подхвърлени реплики когато има други колеги. Онзи ден подхвърли, че щял да играе футбол с едно момче, което работи в нашия мол и си падах по него. Направо ми падма ченето и ми стана лошо какво ли е наговорил зс мен на Гошо.
    Искам да си върна колегиалните отношения и след всички тия драми вече не се надявам да имаме други отношения, защото прецаках нещата. Все пак бих искала някакъв съвет дали има какво да направя. Нещо, с което да привлека вниманието му. Искам да го запленя и той да ме потърси. Въпросът е как да го постигна. Чакам да чуя съветите ви....... И за който каже - направи му свирка в склада, - ами има камери и това място при на се пада и като коридор така че няма как.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Ashenvale
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 518
    Цитирай Първоначално написано от Ani_H Виж мнението
    И за който каже - направи му свирка в склада, - ами има камери и това място при на се пада и като коридор така че няма как.

    Хахахахаххаа


  3. #3
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Доста спрели герои в тая история..

  4. #4
    Това е като история от Не Питай Гугъл, Питай СкандаУ
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  5. #5
    anonymous1043668
    Guest
    Още чета историята и единствения извод който мога на направя, е че умееш да пишеш приказки

    EDIT.: Прочетох го. Напусни и започни отначало с нова работа...
    Последно редактирано от anonymous1043668 : 07-07-2018 на 19:20

  6. #6
    Първо - не съм се сетила да я пратя на СкандаУ. Може да го пратя. Адекватен съвет няма да получа, но поне ще се посмея.

    Второ - по принцип съм писателка и нямам как да избягам от това. Доколкото да напусна?! Заради мъж?! Никога!

    Историята по принцип е по засукана и когато я писах бързах и не успях да включа подробности. Днес ако намера такова време ще я донапиша и тогава нещата ще станат по още по сложни.
    Все пак благодаря на всички прочели.

  7. #7
    Писателка с този лош правопис няма как да станеш, пробвай журналист за жълто списание.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #8
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Ani_H Виж мнението
    Второ - по принцип съм писателка и нямам как да избягам от това. Доколкото да напусна?! Заради мъж?! Никога!
    Ами той така или иначе ти прави мръсно на работа, въпрос на време е да те уволнят...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си